Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 5163 / 488 / 0

Obecnie tylko marihuana, dobre piwo i bieganie : )
Też mam w szafce trochę benzo - prawie pełny słoiczek Afobamu i 2 paki Xanaxu 0.5 mg. Jakiś czas temu zażyłem 1 Afobam 0.5 (a tolerancja była w pewnym momencie na 6 mg doba) i zaliczyłem "glebę" na dobre 2h. Od tamtej pory patrzę na te pudełeczka z obojętnością.
  • 96 / 3 / 0

01 listopada 2018jezus_chytrus pisze:
Może zjadł 0.5 mg i jakieś okruszki : )
dokładnie tak było. To była mała dawka, koło 0,6 bo urwało mi się wiecej niz 0,5 troche, na oko 0,6mg. Poczułem

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Kanada: Uprawiać marihuanę można, ale nie należy z tym przesadzać

Policja okręgu York aresztowała trzech mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie w ilości znacznie przekraczającej dopuszczalną przez prawo normę.
  • 185 / 1 / 0

Bralem 6 dni codziennie klona
1dzien 3mg+piwo
2dzien 1mg
3dzien 3mg+amph
4dzien 4mg+jakies 150ml whiskey
5dzien 2mg
6dzien 4mg
Czy jestem.uzalezniony? Faza po klonach srednio.mi odpowiada, wolalbym alpre czy cos, ale tak sie zlozylo.ze dostalem listek i Jakos tak szlo %-D
  • 2137 / 267 / 3

Jeszcze nie jesteś.
To, że faza Ci średnio odpowiada, to nie znaczy, że średnio Ciebie uzależni, pamiętaj o tym.
  • 185 / 1 / 0

STR88 czyli ile jeszcze dni mniej wiecej moglbym brac klona aby nie popasc w uzaleznienie? Dodam ze mj i alko czesto mieszam z klonami
  • 720 / 78 / 0

[mention]Mondeeste[/mention] póki po skończeniu tej paczki nie sięgniesz po następną nie powinieneś mieć większych problemów z odstawieniem. Niemniej jednak, dobrze jakbyś zrobił sobie już teraz chociaż tygodniową przerwę.
Ta faza może ci w końcu zacząć odpowiadać, albo, co gorsza, przestanie ci odpowiadać świat bez klonów.
Mixy z alkoholem nie są niczym dobrym, poczytaj trochę.
  • 185 / 1 / 0

Mam jeszcze 15 tabsow 2mg klona-1tabl, moge sie w to bawic jeszcze? Czy moglbym sie wkrecic w to na tyle, ze ryzyko uzaleznienia by sie zwieksza? Przynam ze poza zanikami pamięci dobrze na mnie dziala bo mam nerwice. Biore tez sertraline i amisulpryd do klona
  • 720 / 78 / 0

Oczywiście, że dłuższy staż zwiększa ryzyko uzależnienia. Czytasz w ogóle co do ciebie piszemy?
  • 185 / 1 / 0

A to ze jestem teraz w okresie dojrzewania moze miec wplyw na to ze szybciej sie uzaleznie?
  • 1336 / 144 / 0

Oczywiście, ze tak. Im wcześniej siegamy po jakas substancje tym szybciej i mocniej się od niej uzależniamy. A jak dojdziesz do tego, ze jesteś wjebany to możesz wtedy zdac sobie sprawę, ze np. w wieku 17 lat zatrzymales się w rozwoju emocjonalnym. Przykladowo- 14 lat stimy, alko, benzo pierwsze razy, 17 lat i pelne uzależnienie psychofizyczne od ww. srodkow- zatrzymanie rozwoju emocjonalnego w wieku 17 lat. I potem przykładowo masz 25lat a zachowujesz się dalej emocjonalnie jak 17 latek jak kontynuujesz branie i picie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata