Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Kuchni [H]yperreala, Barbiturany w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7240 Strona 680 z 724

wnc1964

Posty: 1036
Rejestracja: 2018
76
69


Anabolik pisze:
12 lipca 2018

dhc c continius bo chce spróbować :-)

Wiem ze ten niby mój detox odbiega od normy ale narazie dobrze idzie :-) :-)
Dhc cosinus wali po kieszeni , jest trudniej dostępne niż np oksy.

To nie jest detoks, detoks odcina cię od wszystkich substancji psychoaktywnych dotyczy to alprrazolamu, clonazepamu i kodeiny także. Zastąpisz dhc cosinusem tramala na jedno wyjdzie, może poza kieszenią .


raabe

Posty: 199
Rejestracja: 2016
9
6


@jezus_chytrus

Jestem na dawce 0.5 mg Clona, więc nie jest jakaś mega. Mógłbym zejść jeszcze do 1/4 czyli 0.125 mg, natomiast dopiero jak całkiem się odstawi to zaczyna się to całe piekło. Schodziłem z dawki 6-10 mg i bez problemu zszedłem do 0.5, problemem natomiast jest całkowite odstawienie.

Rozumiem, że będą zmniejszać dawki aż całkiem odstawią benzo i wtedy dopiero się zacznie. Tylko ile to potrwa (redukcja dawek, a potem czekanie aż miną objawy odstawienia) i czy wyjść ze szpitala można dopiero jak już nie będzie żadnych objawów odstawiennych (nawet mdłości)? Przecież to trwa, a ponoć od benzo miesiąc się leży. Sama redukcja tyle pewnie potrwa, a po całkowitym odstawieniu, objawy odstawienne trwają długo to nie wiem jak w miesiąc ogarną pierw redukcje, a potem odstawkę?

To samo odnośnie opio.
Jestem na buprze, czyli biorę to co na detoxie i mimo, że miesiąc schodzę z dawek i jestem już na 0.18 mg bupry dziennie, czyli malutko, to i tak codziennie budzę się na skręcie ... jest na tyle mocny, że ciężko wytrzymać, a o spaniu mowy nie ma, bo są niespokojne nogi. To co mi da detox szpitalny skoro to samo biorę w domu a skręt nie przechodzi? To jest tylko odkładanie w czasie. Skoro skręt dziś jest taki sam jak był 2 tygodnie temu, a tylko bupre biorę i zmniejszam dawki.

Myślałem, że w szpitalu całkiem odetną mnie od benzo i opio (również bupry), bo to tylko odkładanie w czasie skręta, który nie minie póki całkiem się nie odstawi w/w substancji. No chyba, że taki detox trwa kilka miesięcy, ale z tego co się dowiadywałem to od opio 2 tyg., a od benzo miesiąc. Nie kminie tego, skoro taki bunondol przyjmuję w domu od miesiąca z redukcją dawki do minimalnej, a mimo to skręt ciągle występuje - to jak przy pomocy tego samego leku w szpitalu wyleczą mnie w 2 tygodnie?

PODSUMOWUJĄC:
Redukcję dawek mogę zrobić sam w domu i też to zrobiłem. Clony mogę jeszcze spokojnie zredukować, a buprę biorę już w minimalnych ilościach i spokojnie jeszcze mogę zejść do 0,1 mg dziennie.
Od takich dawek już na detoksie chyba bardziej redukować nie będą, bo już nie będzie z czego.

I teraz chodzi mi o to, w jaki sposób pomogą mi przetrwać skręta po odstawieniu już całkiem i benzo i bupry? Czy podawane tam inne leki, pomogą na tyle, że w miarę spokojnie będzie można to odstawić, tak aby wychodząc ze szpitala nawet mnie nie mdliło już? Bo o to mi chodzi - redukcja jest w miarę łatwa - problemem dla mnie jest całkiem odstawić, nawet jak 0,1 bupry niweluje mi skręt na cały dzień i noc mam całą przespaną, to i tak rano jak się budzę skręt jest mocny, może troszkę słabszy niż na początku odstawiania, ale jest i póki nie wezmę choćby minimalnej dawki bupry, to jest ciężko. Bo jeśli w szpitalu zdychanie jest takie samo jak w domu, to już wolę przejść to w domu. Myślałem, że po prostu podadzą coś, po czym choćby o 20-30% będzie łatwiej. Tak jak wspomniałem, nie chcę na detoxie otrzymywać ani benzo, ani bupry, bo zredukowałem sam w domu. Chcę tylko pomocy przy skręcie już po całkowitym odstawieniu tych substancji. Czy na niespokojne nogi coś są w stanie poradzić?

Nigdy nie byłem w szpitalu, żadnym, a szczególnie tak chujowym, stąd wolę się upewnić / zorientować jak to tam wygląda.

Dzięki za pomoc Mordo!

Solidny, dość obszerny artykuł. Od niespełna roku prawo pozwala na leczenie kannabinoidami. Lekarze wciąż jednak nie wypisują recept na medyczną marihuanę...
Nowe odkrycie badaczy może znacznie ułatwić proces rozstawania się z nałogiem nikotynowym. Zmodyfikowany enzym nie tylko zmniejszał pociąg do papierosów ale i skutecznie zapobiegał powrotowi do palenia.

mucha__

Posty: 189
Rejestracja: 2010
11


Mam pytanie, wiele osób mówi, że clon jest prospołeczny/daje euforię?
Inny mówią, że usypia i zamula.

Jak więc jest naprawdę? Od czego to zależy?

No. 0.25mg xnx sprawia, że zasypiam po nocnej zabawie na stimach.


jezus_chytrus

Posty: 4595
Rejestracja: 2014
400
34


Ja tam przyjechałem ze swoimi Klonami i powiedziałem, że chcę tylko detoks od opio %-D Klona brałem 2 mg na dobę.
Niestety tak to nie działa i relanium ucięli gdzieś po tygodniu i wtedy zacząłem mieć małe jazdy. Dotrwałem jakoś do wypisu (siedziałem 2 tygodnie) i pierwsze co zrobiłem po wyjściu, to wziąłem klona.
Była tam jednak dziewczyna niesłychanie wjebana w benzodiazepiny. Nie pamiętam już co i ile, ale naprawdę bardzo grubo. Siedziała tam ok miesiąca i jak wychodziła, to taka niewyraźna (chciała zostać dłużej, ale się nie zgodzili - powiedzieli, że już jest odtruta).


guccilui

Posty: 1334
Rejestracja: 2017
144
150


Ja tylko nadmienię, że najlepiej odstawić najpierw jedną substancję, a potem myśleć o drugiej. Raz, że dużo większa szansa że przynajmniej jednego nałogu się pozbędziemy, a dwa jest tak po prostu łatwiej, mniejszy szok dla organizmu. Jaką opcję byś nie wybrał Raabe, ja bym przemyślał na Twoim miejscu co najpierw odstawić, czy benzo czy opio. Uda Ci się pozbyć jednego nałogu, będziesz myślał o drugim. To tak jeśli nie zdecydujesz się na szpitale etc.

Osobiście, najpierw bym odstawił klona. Zresztą, dla mnie odstawienie benzo to jest nic w porównaniu z odstawieniem opio, ale jestem tutaj w mniejszości, większość uważa zupełnie na odwrót.


Jamedris


Kompetentny
Kompetentny
Posty: 1266
Rejestracja: 2014
212
168


Ja z kolei jestem troszkę innego zdania, a mianowicie znam doskonale pułapkę zastępowania braku jednej substancji (tej odstawianej) większą dawką drugiej (tej "zostawionej na później"). Uważam też, że odstawienie benzodiazepin jest pod każdym względem gorsze, nawet jeśłi ktoś ma do dyspozycji pregabalinę i schodzi łagodnie z wykorzystaniem np. diazepamu pod koniec, ale to może dlatego, że skręty opiatowe w najróżniejszych ich odsłonach znam lepiej, niż własną kieszeń. Te wywołane za wczesnym wzięciem częściowego antagonisty też.

W ten sposób, o którym pisałam na początku, można się całkiem nieźle zapętlić. W swojej sytuacji, tzn. uzależnieniu krzyżowym benzo-opio, stwierdzilam, że i tak czeka mnie piekło - więc niech pierdolnie należycie, a ja swoje odcierpię. Ostatnio dodatkowo wbiłam się niechcący w precipa, ale ja zawsze mam problem z metabolitami DHC, już po ogromnych dawkach morfiny mogę podać buprenorfinę i.v. zdecydowanie szybciej, niż po oralnym przyjęciu DHC. Mówimy o okolicach doby, tylko czasem różnica między osiemnastoma, a dwudziestoma-czterema+ godzinami jest zbawienna. Każdy, kto miał kiedyś precipa, wie, jak to wygląda, więc oszczędzę sobie szczegółów. Mam jednak wrażenie, że mózg nie ma AŻ takich jazd psychicznych gdy po prostu nie wie, czy to, czego doświadcza, jest skutkiem braku opio, czy też benzo. "Łatwiej" jest mi ostro ciąć te substancje razem, nie należy to do rzeczy przyjemnych, ale nie czuję się już tak spętana łańcuchami uzależnienia krzyżowego.

Zeszłam zupełnie z całkowitych agonistów mi, morfina i podobne poszły w odstawkę, czasem posiłkuję się buprenorfiną. Klonazepam zażywam raz dziennie, rano, w dawce jednego miligrama (już dość stabilnie, wcześniej zdarzały się niepokojące trzęsawki przez sen, mocne, o których mówił mi partner albo budził pytając, czy wszystko w porządku); oczywiśćie czuję anhedonię, derealizację, czasami niczym w jakimś popierdolonym śnie. Zażyłam ostatnią planową dawkę buprenorfiny dożylnie (a, właśnie - bezpieczniej przy przechodzeniu na nią z typowego opio podać ją podjęzykowo, to daje większy margines błędu zanim się wchłonie, ale ja wtedy nie dysponowałam niestety dużą ilością czasu i podałam sporo, ok. 10mg dożylnie przy przechodzeniu morfina->dihydrokodeina->buprenorfina) i od jutra kolejne cięcie klona, zdecydowałam się lecieć "po liniach tabletki" aż do osiągnięcia STABILNEGO 0,5mg na dzień, pierwszy krok ku temu będzie jutrzejszym rankiem. Później te ćwiartki planuję też przecinać na pół i takie okruszki wchłaniać, dająć ciału czas na uregulowanie (obniżenie) stężenia klonazepamu i jego metabolitów.

Na pewno nie podjęłabym się skoku ze stabilnego 0,5mg na zero, bo wiem, jak to się u mnie kończy - atakiem toniczno-klonicznym z utratą przytomności, strachem nim wywolanym, zwiększeniem dawki. Muszę się jednak pochwalić, że odkąd zaczęłam ciąć klonazepam (a robię to dość szybko, nie chce mi się z tym po prostu pierdolić, wystopuję nieco pod koniec przy 0,125mg), to ani razu nie cofnęłam się na większe "oczko" w dawce, jeśli występowały drgawki i inne zaburzenia - po prostu zostawałam na np. tym miligramie dłużej, niż planowałam, na przykład nie pięć dni, a tydzień czy nieco ponad.


Anabolik

Posty: 744
Rejestracja: 2017
27
23


wnc1964 pisze:
13 lipca 2018
Anabolik pisze:
12 lipca 2018

dhc c continius bo chce spróbować :-)

Wiem ze ten niby mój detox odbiega od normy ale narazie dobrze idzie :-) :-)
Dhc cosinus wali po kieszeni , jest trudniej dostępne niż np oksy.

To nie jest detoks, detoks odcina cię od wszystkich substancji psychoaktywnych dotyczy to alprrazolamu, clonazepamu i kodeiny także. Zastąpisz dhc cosinusem tramala na jedno wyjdzie, może poza kieszenią .
Ja liczę na lekarza prsyniose dobre whisky i będzie dobrse ;-) tylko jak mu wyjaśnić ze dhc to nie morfina %-D

Co do mojego odstawiania tramalu już 6dni psychicznie mam mega ciśnienia mija jak zjem klona i kode i hydro a fizycznie jest ok czekam na to wizytę u lekarza bo zostało mi tylko jakieś 24 klono

Haloperidol daje o sobie znać lewą ręką mi drży łapie się na tym ze trzęsie się samoistnie akinetonu nie zwieksze muszę pridinol dołożyć w czwartek kolejny zastrzyk ale pomaga co do psychiki czuję się obojętny smutny bez życia bez motywacji tylko tramal w głowie ale wytrzymam i czekam na list ze sądu kurwa ta niepewność mnie dobija
Dobra nie spamujmy w temacie o klono dziś terapia grupowa wszyscy są alkoholikami nie a zrozumieją mojego problemu


Sorki że tak pisze ale tablet wprowadza jakieś hujowe slowa %-D


jezus_chytrus

Posty: 4595
Rejestracja: 2014
400
34


Panie, czasy kiedy można było przekupić lekarza łiskaczem i 2-ma rolkami papieru toaletowego dawno minęły :)

Lekarze słabo znają DHC (jak sam słusznie napisałeś, traktują je na równi z Morfiną) i tu kluczem do "sukcesu" jest znalezienie odpowiedniego lekarza, a nie przyniesienie czerwonego dżonego łolkera : )


guccilui

Posty: 1334
Rejestracja: 2017
144
150


Tak sobie myślę a propo tej odstawki, co wg. was było gorsze do odstawienia, alprazolam czy klonazepam? Bo może tak jest, że klonazepam dużo ciężej odstawić niż alprazolam?


UJebany

Posty: 4577
Rejestracja: 2011
254
178


Alpra ma krótszy okres półtrwania.Wiec szybciej złapie skręt, klon długo utrzymuje się w organizmie.Zdecydowania alprazolam ciężej odstawić.

Posty: 7240 Strona 680 z 724
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 97 uczestników Wejdź na czata

AwatarAmino  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  c6024d2349abe84c6b4a940fc0c7453cgHostShip  671e56fba73315a24cdd571d3fe52749DrsRaker  AwatarSokratesPamps  AwatarPierwotnyWilk  Awatarowerfull  Awatartaurinnn  Awatars3ven  dff4fa6c4ef3616848c6b47db47a7885jartexxx  AwatarThief  075072bfe93b51a627a442ee28325597Matixx  Awatarpluszaczek  AwatarLutenson  4ae44d6f8a3a9fcadcb73c4d81b3706aMaleCoNieCo  49a1c758aef9fd331a96997b7dc253c2Braak  a1e13e96d210f31794caceeea6d0666dajgoryo  AwatarBetterThan  ce4e6378fe5869a70161695bc86b3f86cromogen  3a94e8c63aa27aa52e50a9dd17aa39adru_ra  e50c0a1566f0c7a702b2ba2ae2619e68Adwocat  8751bbd5e646faedbff83e380628dc6falmer  AwatarAmffaa  AwatarMrPancake  AwatarKapitanAizen  d449a8280d5fefdfd6cb52d073135823xosx  894858c6f31df7a0bd1ed92baf2f0da6Diggry  AwatarPjaq  13678504b9b34d9bd83b3bd9312ca8ddTTomasz  AwatarTryptaminek  Awatarmurdock777  Awatarunknown  Awatarqabriel  1aea37b66ec6fab562974b93d882fefepolar07  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarZX  e322b3fe5e5b6e0aaa1ba12a81063823Ficiu  Awatarletmigo  Awatarjabolman  AwatarCristianoTramaldo  AwatarWincent  cc67b96ded1d91b6999deaf5548cc1c0uptempo  AwatarPsychopath  Awatarasenjo  Awatarnasienie14  Awatarrozgar  Awatarsfiksowany  AwatarAlembik  c1b1d3698988797e9bf235a146d64b9dMacFly  AwatarShadySharky  Awatareasilybored  AwatarDemis  AwatarMendeleev  ea96bc7df39ee743353c5905bedea17dZielu2012  Awatartizziano  Awatargenezyp_kapen  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  Awatarqokayna  Awatarcinos123  d8f86c7a62eba4cd8bab47657088e7b2nicpon77  AwatarCzarli Hustle  Awatarwsrh15  AwatarChevalier  Awataritirritate  AwatarMikerm  Awatart.rydzyk  AwatarvisitorQ  Awatarklejnot nilu  df5c49efaa1a955853ebd379277011efrealthing57  215b42b77e5dac18d43770ae307363b9Kartonowa_mania  235964ba3ce495b19df52d9f601c1ea9biel  817d8178a61eeb4f142a422909d79396Blant_Soldier  AwatarLuciferianDawn  0e6372f206723fd192f764d590189e1dniebiorenic  Awatarpomasujplecki  1bae16b0abf64fa7cc31db97e154b96bBorowikPL2010  AwatarSem  AwatarKucharzMietek  a610943dc2b70a0e06ac9b3b37f3e203RickSanchezz  a47f067f67c8d4e4f97d911ed38165dasylvest3r9  6c61220f3d4f13d7aa72006e0e88791cmanoramix  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  30dbca468a7c1eb6e3d412ae02304697docent48  Awatarmrwelladjusted  Awatarpokolenie Ł.K.  Awatarpampuk  Awatarskuzz0r  AwatarMrMagnificus  AwatarUJebany  Awatarpanfuternik  cbdafca4e0718c6dc636a82861c6181cckod  AwatarAnonSqo  AwatarGanjaBot  AwatarSpOkOjNA  843881ac4a55b05751e222b2f6e2e2a6Iskolaska  3d26a118676104466fbb959b5ab6bd7cicoteras  AwatarTripowicz  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (0 gości)