Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Kuchni [H]yperreala, Barbiturany w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7051 Strona 680 z 706

wnc1964

Posty: 956
Rejestracja: 2018
70
61


Anabolik pisze:
12 lipca 2018

dhc c continius bo chce spróbować :-)

Wiem ze ten niby mój detox odbiega od normy ale narazie dobrze idzie :-) :-)
Dhc cosinus wali po kieszeni , jest trudniej dostępne niż np oksy.

To nie jest detoks, detoks odcina cię od wszystkich substancji psychoaktywnych dotyczy to alprrazolamu, clonazepamu i kodeiny także. Zastąpisz dhc cosinusem tramala na jedno wyjdzie, może poza kieszenią .


raabe

Posty: 193
Rejestracja: 2016
9
6


@jezus_chytrus

Jestem na dawce 0.5 mg Clona, więc nie jest jakaś mega. Mógłbym zejść jeszcze do 1/4 czyli 0.125 mg, natomiast dopiero jak całkiem się odstawi to zaczyna się to całe piekło. Schodziłem z dawki 6-10 mg i bez problemu zszedłem do 0.5, problemem natomiast jest całkowite odstawienie.

Rozumiem, że będą zmniejszać dawki aż całkiem odstawią benzo i wtedy dopiero się zacznie. Tylko ile to potrwa (redukcja dawek, a potem czekanie aż miną objawy odstawienia) i czy wyjść ze szpitala można dopiero jak już nie będzie żadnych objawów odstawiennych (nawet mdłości)? Przecież to trwa, a ponoć od benzo miesiąc się leży. Sama redukcja tyle pewnie potrwa, a po całkowitym odstawieniu, objawy odstawienne trwają długo to nie wiem jak w miesiąc ogarną pierw redukcje, a potem odstawkę?

To samo odnośnie opio.
Jestem na buprze, czyli biorę to co na detoxie i mimo, że miesiąc schodzę z dawek i jestem już na 0.18 mg bupry dziennie, czyli malutko, to i tak codziennie budzę się na skręcie ... jest na tyle mocny, że ciężko wytrzymać, a o spaniu mowy nie ma, bo są niespokojne nogi. To co mi da detox szpitalny skoro to samo biorę w domu a skręt nie przechodzi? To jest tylko odkładanie w czasie. Skoro skręt dziś jest taki sam jak był 2 tygodnie temu, a tylko bupre biorę i zmniejszam dawki.

Myślałem, że w szpitalu całkiem odetną mnie od benzo i opio (również bupry), bo to tylko odkładanie w czasie skręta, który nie minie póki całkiem się nie odstawi w/w substancji. No chyba, że taki detox trwa kilka miesięcy, ale z tego co się dowiadywałem to od opio 2 tyg., a od benzo miesiąc. Nie kminie tego, skoro taki bunondol przyjmuję w domu od miesiąca z redukcją dawki do minimalnej, a mimo to skręt ciągle występuje - to jak przy pomocy tego samego leku w szpitalu wyleczą mnie w 2 tygodnie?

PODSUMOWUJĄC:
Redukcję dawek mogę zrobić sam w domu i też to zrobiłem. Clony mogę jeszcze spokojnie zredukować, a buprę biorę już w minimalnych ilościach i spokojnie jeszcze mogę zejść do 0,1 mg dziennie.
Od takich dawek już na detoksie chyba bardziej redukować nie będą, bo już nie będzie z czego.

I teraz chodzi mi o to, w jaki sposób pomogą mi przetrwać skręta po odstawieniu już całkiem i benzo i bupry? Czy podawane tam inne leki, pomogą na tyle, że w miarę spokojnie będzie można to odstawić, tak aby wychodząc ze szpitala nawet mnie nie mdliło już? Bo o to mi chodzi - redukcja jest w miarę łatwa - problemem dla mnie jest całkiem odstawić, nawet jak 0,1 bupry niweluje mi skręt na cały dzień i noc mam całą przespaną, to i tak rano jak się budzę skręt jest mocny, może troszkę słabszy niż na początku odstawiania, ale jest i póki nie wezmę choćby minimalnej dawki bupry, to jest ciężko. Bo jeśli w szpitalu zdychanie jest takie samo jak w domu, to już wolę przejść to w domu. Myślałem, że po prostu podadzą coś, po czym choćby o 20-30% będzie łatwiej. Tak jak wspomniałem, nie chcę na detoxie otrzymywać ani benzo, ani bupry, bo zredukowałem sam w domu. Chcę tylko pomocy przy skręcie już po całkowitym odstawieniu tych substancji. Czy na niespokojne nogi coś są w stanie poradzić?

Nigdy nie byłem w szpitalu, żadnym, a szczególnie tak chujowym, stąd wolę się upewnić / zorientować jak to tam wygląda.

Dzięki za pomoc Mordo!

Miastom, które zezwolą na otwieranie nadzorowanych miejsca konsumpcji narkotyków, trumpowski Departament Sprawiedliwości grozi postawieniem zarzutów federalnych.
Piotr Liroy-Marzec w ostrych słowach skrytykował najnowszą ustawę, którą rząd chce walczyć z problemem dopalaczy. „Daliśmy sygnał dzieciakom: bierzcie dopalacze. Za trawę pójdziecie siedzieć, a za dopalacze dostaniecie mandat. Rząd wpycha dzieci prosto w paszcze dopalaczy”

mucha__

Posty: 173
Rejestracja: 2010
10


Mam pytanie, wiele osób mówi, że clon jest prospołeczny/daje euforię?
Inny mówią, że usypia i zamula.

Jak więc jest naprawdę? Od czego to zależy?

No. 0.25mg xnx sprawia, że zasypiam po nocnej zabawie na stimach.


jezus_chytrus

Posty: 4216
Rejestracja: 2014
338
30


Ja tam przyjechałem ze swoimi Klonami i powiedziałem, że chcę tylko detoks od opio %-D Klona brałem 2 mg na dobę.
Niestety tak to nie działa i relanium ucięli gdzieś po tygodniu i wtedy zacząłem mieć małe jazdy. Dotrwałem jakoś do wypisu (siedziałem 2 tygodnie) i pierwsze co zrobiłem po wyjściu, to wziąłem klona.
Była tam jednak dziewczyna niesłychanie wjebana w benzodiazepiny. Nie pamiętam już co i ile, ale naprawdę bardzo grubo. Siedziała tam ok miesiąca i jak wychodziła, to taka niewyraźna (chciała zostać dłużej, ale się nie zgodzili - powiedzieli, że już jest odtruta).


guccilui

Posty: 1143
Rejestracja: 2017
116
130


Ja tylko nadmienię, że najlepiej odstawić najpierw jedną substancję, a potem myśleć o drugiej. Raz, że dużo większa szansa że przynajmniej jednego nałogu się pozbędziemy, a dwa jest tak po prostu łatwiej, mniejszy szok dla organizmu. Jaką opcję byś nie wybrał Raabe, ja bym przemyślał na Twoim miejscu co najpierw odstawić, czy benzo czy opio. Uda Ci się pozbyć jednego nałogu, będziesz myślał o drugim. To tak jeśli nie zdecydujesz się na szpitale etc.

Osobiście, najpierw bym odstawił klona. Zresztą, dla mnie odstawienie benzo to jest nic w porównaniu z odstawieniem opio, ale jestem tutaj w mniejszości, większość uważa zupełnie na odwrót.


Jamedris


Kompetentny
Kompetentny
Posty: 1180
Rejestracja: 2014
183
147


Ja z kolei jestem troszkę innego zdania, a mianowicie znam doskonale pułapkę zastępowania braku jednej substancji (tej odstawianej) większą dawką drugiej (tej "zostawionej na później"). Uważam też, że odstawienie benzodiazepin jest pod każdym względem gorsze, nawet jeśłi ktoś ma do dyspozycji pregabalinę i schodzi łagodnie z wykorzystaniem np. diazepamu pod koniec, ale to może dlatego, że skręty opiatowe w najróżniejszych ich odsłonach znam lepiej, niż własną kieszeń. Te wywołane za wczesnym wzięciem częściowego antagonisty też.

W ten sposób, o którym pisałam na początku, można się całkiem nieźle zapętlić. W swojej sytuacji, tzn. uzależnieniu krzyżowym benzo-opio, stwierdzilam, że i tak czeka mnie piekło - więc niech pierdolnie należycie, a ja swoje odcierpię. Ostatnio dodatkowo wbiłam się niechcący w precipa, ale ja zawsze mam problem z metabolitami DHC, już po ogromnych dawkach morfiny mogę podać buprenorfinę i.v. zdecydowanie szybciej, niż po oralnym przyjęciu DHC. Mówimy o okolicach doby, tylko czasem różnica między osiemnastoma, a dwudziestoma-czterema+ godzinami jest zbawienna. Każdy, kto miał kiedyś precipa, wie, jak to wygląda, więc oszczędzę sobie szczegółów. Mam jednak wrażenie, że mózg nie ma AŻ takich jazd psychicznych gdy po prostu nie wie, czy to, czego doświadcza, jest skutkiem braku opio, czy też benzo. "Łatwiej" jest mi ostro ciąć te substancje razem, nie należy to do rzeczy przyjemnych, ale nie czuję się już tak spętana łańcuchami uzależnienia krzyżowego.

Zeszłam zupełnie z całkowitych agonistów mi, morfina i podobne poszły w odstawkę, czasem posiłkuję się buprenorfiną. Klonazepam zażywam raz dziennie, rano, w dawce jednego miligrama (już dość stabilnie, wcześniej zdarzały się niepokojące trzęsawki przez sen, mocne, o których mówił mi partner albo budził pytając, czy wszystko w porządku); oczywiśćie czuję anhedonię, derealizację, czasami niczym w jakimś popierdolonym śnie. Zażyłam ostatnią planową dawkę buprenorfiny dożylnie (a, właśnie - bezpieczniej przy przechodzeniu na nią z typowego opio podać ją podjęzykowo, to daje większy margines błędu zanim się wchłonie, ale ja wtedy nie dysponowałam niestety dużą ilością czasu i podałam sporo, ok. 10mg dożylnie przy przechodzeniu morfina->dihydrokodeina->buprenorfina) i od jutra kolejne cięcie klona, zdecydowałam się lecieć "po liniach tabletki" aż do osiągnięcia STABILNEGO 0,5mg na dzień, pierwszy krok ku temu będzie jutrzejszym rankiem. Później te ćwiartki planuję też przecinać na pół i takie okruszki wchłaniać, dająć ciału czas na uregulowanie (obniżenie) stężenia klonazepamu i jego metabolitów.

Na pewno nie podjęłabym się skoku ze stabilnego 0,5mg na zero, bo wiem, jak to się u mnie kończy - atakiem toniczno-klonicznym z utratą przytomności, strachem nim wywolanym, zwiększeniem dawki. Muszę się jednak pochwalić, że odkąd zaczęłam ciąć klonazepam (a robię to dość szybko, nie chce mi się z tym po prostu pierdolić, wystopuję nieco pod koniec przy 0,125mg), to ani razu nie cofnęłam się na większe "oczko" w dawce, jeśli występowały drgawki i inne zaburzenia - po prostu zostawałam na np. tym miligramie dłużej, niż planowałam, na przykład nie pięć dni, a tydzień czy nieco ponad.


Anabolik

Posty: 744
Rejestracja: 2017
26
23


wnc1964 pisze:
13 lipca 2018
Anabolik pisze:
12 lipca 2018

dhc c continius bo chce spróbować :-)

Wiem ze ten niby mój detox odbiega od normy ale narazie dobrze idzie :-) :-)
Dhc cosinus wali po kieszeni , jest trudniej dostępne niż np oksy.

To nie jest detoks, detoks odcina cię od wszystkich substancji psychoaktywnych dotyczy to alprrazolamu, clonazepamu i kodeiny także. Zastąpisz dhc cosinusem tramala na jedno wyjdzie, może poza kieszenią .
Ja liczę na lekarza prsyniose dobre whisky i będzie dobrse ;-) tylko jak mu wyjaśnić ze dhc to nie morfina %-D

Co do mojego odstawiania tramalu już 6dni psychicznie mam mega ciśnienia mija jak zjem klona i kode i hydro a fizycznie jest ok czekam na to wizytę u lekarza bo zostało mi tylko jakieś 24 klono

Haloperidol daje o sobie znać lewą ręką mi drży łapie się na tym ze trzęsie się samoistnie akinetonu nie zwieksze muszę pridinol dołożyć w czwartek kolejny zastrzyk ale pomaga co do psychiki czuję się obojętny smutny bez życia bez motywacji tylko tramal w głowie ale wytrzymam i czekam na list ze sądu kurwa ta niepewność mnie dobija
Dobra nie spamujmy w temacie o klono dziś terapia grupowa wszyscy są alkoholikami nie a zrozumieją mojego problemu


Sorki że tak pisze ale tablet wprowadza jakieś hujowe slowa %-D


jezus_chytrus

Posty: 4216
Rejestracja: 2014
338
30


Panie, czasy kiedy można było przekupić lekarza łiskaczem i 2-ma rolkami papieru toaletowego dawno minęły :)

Lekarze słabo znają DHC (jak sam słusznie napisałeś, traktują je na równi z Morfiną) i tu kluczem do "sukcesu" jest znalezienie odpowiedniego lekarza, a nie przyniesienie czerwonego dżonego łolkera : )


guccilui

Posty: 1143
Rejestracja: 2017
116
130


Tak sobie myślę a propo tej odstawki, co wg. was było gorsze do odstawienia, alprazolam czy klonazepam? Bo może tak jest, że klonazepam dużo ciężej odstawić niż alprazolam?


UJebany

Posty: 4256
Rejestracja: 2011
219
154


Alpra ma krótszy okres półtrwania.Wiec szybciej złapie skręt, klon długo utrzymuje się w organizmie.Zdecydowania alprazolam ciężej odstawić.

Posty: 7051 Strona 680 z 706
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 129 uczestników Wejdź na czata

AwatarLasVegas  AwatarPierwotnyWilk  AwatarAmadeusz626  ede373d104c4aac4f14d147fa669a4fedrakan9  Awatarunknown  9b2a70751ee2d1c11061e5cafd9b315fChomik  342523efdc48e68d5373871449c15f00mir576  AwatarLOBO87  AwatarTripowicz  AwatarKucharzMietek  4ae44d6f8a3a9fcadcb73c4d81b3706aMaleCoNieCo  17409f29fae980b64e00e94920138cbeathlete  AwatarZefir77  1b0890ce03e13e83bee6bd73c2a34e56eoeo  AwatarvoLsky  da01ae7e70097ac273f090899269eaf2antoska23  Awatarjogurt  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  Awatarzarlaczbialy  dfff02b5fc93c0310974a738fcad9a16Mundial  7aa23c18079600dd0a693f9849c4c753NiepoprawnyTyp  AwatarDemis  AwatarJakub777  Awatarmisiek066  AwatarLuciferianDawn  8f54a28f5b8f9e31d33445325dcd865aImAloneInAComa  Awatarowerfull  Awatarpierunskimixer  AwatarxSzuLeRx  6cf30a59d8f8e54c82aa6a2393fab592Gomez  df5c49efaa1a955853ebd379277011efrealthing57  Awatarmurdock777  531543e1c27d1e1d41e7170a7a10904bMartwa_dziewczyna  308e474d6ab7d5c8ef85f9d1a7f3f041snowprincess  AwatarGakana  AwatarAmffaa  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  2fa1f42255eb16dde261875c46b46010babycat299  0cfceb96134949895666cfd73306df74klfpopoe  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  3fa7fa54b798e842487f1c316983e9f6natkwiat  05686f036017c6627cbe3b4c330828bdklapekmojzesza  AwatarHeliodora  Awatarmarynia  Awatarboostlab  e52f97b9d32e24ec20235d192aa19e9ckadarkaa  Awatareliot  08b079f77a4535867e206bd60c6dc721Kiwrukytna  873e3a2e74a96f4f0465cbd4418a8c18skinhead88  9c567d34ef48520a822b3be947feca52politykier  Awatarhvze  Awatarpssst  6bdf406655c9e9ff31d9890b99ffcea3Belzebub8811  Awatarkalafior91  495a4df04d23ea2941d532fd9228427bYing Yankes  2f9f6442427d776bf2c8dcf0cfdb6639Jazzmanka  3d26a118676104466fbb959b5ab6bd7cicoteras  Awatareth0  AwatarBelian  c414fa72eeee92f2858c457cf91b9e7bmangojuice  AwatarGreenZielony  ada9e2893155b392abe27a2a7b3abf2adreamy4life  AwatarMendeleev  82e89d79497bb4a05b71a09bf21c6a60ludecki12  Awatar__  Awatarnasienie14  9e86f6f7cbb9f1bbe35575d5588e3cbcmikiunw  ebe2608fdda2c5e6c660646f326f5f9esajdov92  AwatarMondengel  Awatarpitka  AwatarIvival  AwatarSzatanskiSkoczek  Awatarfoggy  5373a60d0346c0ba533e66204741a6d0carmelovelove  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  AwatarHlaskover  Awatarnarcotic_dream  AwatarKiepekV2  AwatarZX  dee71be6061222d7c3e2d687eaf29151fajnagosia  AwatarAdvertisement  d143872f026d3b1684b04ef6d316649aalkoholikzwyczajny  AwatarCzarli Hustle  bd2a146462b045ada72a537d866dafdcnormalnychlopak  c941ba7ee13784df99909aa6879d0a4cmosznalenina  AwatarPsychopath  AwatarAnnihilator  Awataritirritate  12faa741d5c698d3e0cf7b981ce16bafMrFrog  AwatarApollo  AwatarSassyFungus  AwatarInfamis  Awatarvirr  9974acc77f360e182690c7706509bc69waleczule  197aec8600ffaf58a0a3f93c8288594cjanosik1358  Awatarrekawiczek  AwatarAmaya  Awatarseraphin2341  Awatarledzeppelin2  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  671e56fba73315a24cdd571d3fe52749DrsRaker  AwatarUJebany  AwatarBlackHoodie  Awatarperes89  6db36e6c088002fdbe7d6a4868f8b9e5Maganus  AwatarDelicSajko  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  Awatarkirke  AwatarIce_Cube  AwatarPerel  AwatarvisitorQ  d9f3d8f3582337c0d64c87e803745f44sxhd  036677c780c39838513a5f968dacfa01mamabarszcz  089a0b53a4228cc400f2059487312afdRamzeslaw  3d3240437295e8689dbeffe0589c5183TheBest  AwatarLutenson  Awatarmimic  AwatarMrMagnificus  Awatarpdill13  bda23f3352e3596c35351352e7cdc9aadriveaway  Awataruxuuri  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  AwatarWincent  Awatarnexu  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (2 gości)