Sny o dragach

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 809 / 194 / 0

Miałem tylko sny o eterze. Po przebudzeniu czułem jeszcze unoszący się zapach tego specyfiku i trudności z ogarnięciem w jakim wymiarze się znajduję.
  • 4 / 2 / 0

Na klonowym skręcie śni mi się prawie każdy drag. Najczęściej mj i feta.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Nowa Zelandia zagłosuje nad legalizacją konopi

Nowozelandczycy będą mogli w przyszłym roku zagłosować w referendum nad tym, czy chcą zalegalizować konopie. Rozważany projekt ustawy umożliwiłby ich zakup osobom powyżej 20 roku życia.
  • 444 / 49 / 0

Wystarcza 3-4 dni trzezwosci i snia mi sie wszystkie dragi po kolei.
  • 1540 / 132 / 1

Ej, mi też... To jest kurwa nienormalne. Śni mi się że robię kota albo jadę do apteki. Łaski!
  • 332 / 50 / 0

Miałem kiedyś sen, że znajoma miała wór oxy, majki i tramca chyba albo kody i po 80 centów za paczkę i się obkupiłem i ćpałem to lol
  • 80 / 2 / 0

Mi się najczęściej śni benzo jak trochę na nim polecę a później np przez 3 dni nie mam to zaczynają się sny typu:

Wychodzę z apteki z thiocodinem a przy drzwiach wyjściowych leży blister clonazepamu, no to logiczne że go biorę i wychodzę, odszedłem jakieś 100 metrów od apteki po czym wybiega za mną aptekarka i się pyta czy wziąłem blister klona który leżał przy drzwiach, no to mówię że wziąłem bo sobie tak leżał na ziemi, na co ona „a dobra” i odchodzi

To jeden z wielu tylko z benzo w roli głównej %-D

A jeszcze kiedyś mi się śniło że mam całą butle eti zrobionego w glikolu jakieś 200ml, po czym budzę się z uśmiechem na twarzy ale nagle okazuje się że jednak nic nie mam ._.

Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata