Sny o dragach

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1609 / 259 / 154

Ostatnio śnił mi się propofol. Masakra, myślałam, że w końcu przestaną mnie dręczyć koszmary o anestetykach... Mam do nich uraz z powodu pięciu operacji w znieczuleniu ogólnym i wolałabym z nimi nie mieć już więcej na własnej skórze do czynienia. A tu bach, sen, którym leżę na stole operacyjnym, przychodzi lekarz z pompą 20 ml (!) Diprivanu, podaje mi w kanał, a ja odpływam z tym charakterystycznym uczuciem jak po dostaniu obuchem w łeb.
  • 136 / 27 / 0

Od kilku dni śni mi się jak robię krechę długości stołu i wale ja za jednym jebnieciem w dziurę, mimo iż nigdy nie wale dużych bo sprzęt mam pierwsza klasa. Wydaje mi się ze moja psychika w chuja wali bo od kilku tyg jestem czysty i mam kurewska ochotę przykurwic krechę włada %-D

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

1,5 roku więzienia dla miłośnika marihuany. Plantację założył w rezerwacie przyrody koło Chełmna

Był już karany za uprawianie marihuany w domu. Ponieważ dostał wyrok "w zawiasach", szybko zabrał się do działania. Tym razem plantację urządził poza domem, w rezerwacie przyrody koło Chełmna.
  • 886 / 124 / 0

@CzarnyWlad

A mi się czasami śni że kruszę kryształy większe od karty , i im bardziej je kruszę tym te kryształy się rozrastają i robi się ich więcej. :nos:
  • 751 / 106 / 0

Całkiem niedawno śniło mi się, że mam na działce studnie wypełnioną gieblem. Tylko to nie był zbyt pozytywny sen bo wpierdoliłem się do środka i jak tam sobie pływałem to czułem narastające z każdą chwilą to skurwiałe pieczenie, co dziwne- tylko na języku. Obudziłem się wkurwiony i mimo, że od dawna nie walę giebla, to zacząłem odruchowo szukać szklanki żeby polać. Ogarnąłem się dopiero jakoś po 30sekundach. Zły sen, przykra pobudka, chujowy dzień.
  • 886 / 124 / 0

@jabolman

Ja miałem coś podobnego z jaraniem, śniło mi się coś o paleniu, i po 15 minutach od wstania z łóżka poszedłem do znajomego załatwiać naturkę, a kilka lat już nie paliłem, no i w sumie nie załatwiłem no i dalej nie palę. :liść:
  • 136 / 27 / 0

28 stycznia 2019VERBALHOLOGRAM pisze:
@CzarnyWlad

A mi się czasami śni że kruszę kryształy większe od karty , i im bardziej je kruszę tym te kryształy się rozrastają i robi się ich więcej. :nos:
Miałem coś podobnego jak jeszcze na piko latałem a detox robiłem, jak wyżej mówię to jebana psychika włącza samodestrukcje i każe zrobić kolejna kreche %-D
Szkoda ze w życiu tak z kryształami nie ma ze się rozrastają podczas kruszenia, pewnie już dawno by mnie tu z wami nie było.. jebane ceny %-D :ziew:
  • 886 / 124 / 0

Ostatnio mi się śniło jak pogotowie podjechało do mojego bloku obok, i jeden z ratowników zawołał mnie i jak z z nim poszedłem to pokazał mi pakiet kartoników LSD i pozwolił mi oderwać sobie jednego kwadrata, i uwierzcie mi albo nie, ale miałem lekkie falowanie obrazu podczas snu, i ogólnie po chwili miałem coś w rodzaju innego snu po chwili.
  • 25 / 2 / 0

pare dni temu miałem sen że byłem w jakimś kurwa paryżu i jak w tych kryminałach była noc, padał deszcz i przy drodze stały dziwki a ja łaziłem po jakimś super-markecie i próbowałem podjebać mak : )
nigdy nie bralem opio :uwaga:
  • 136 / 27 / 0

Znowu mi się śniło, wczoraj dokładnie, w śnie siedziałem na swoim balkonie i paliłem giga blanta, skun niszczyciel wszechświatów.
Ale to chyba przez to ze moje city jak narazie jest tylko pełne syfu
  • 886 / 124 / 0

Sny o kruszeniu kryształu zamieniły mi się ostatnio na liczenie pieniędzy na zrzutę.
(kurwa, od 2010 roku nie daję po nosie)!!!!!!!!!
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata