Głupi jaś

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5304 / 57 / 0

Midazolam popieram, bo dostałem przed zabiegiem na 5 godzin przed. I tak budziłem się co jakiś czas, zasypiałem, budziłem, zasypiałem, aż tu w końcu zabieg. Powbijali mi coś w okolice braki i puszczali jakiś dziki płyn. Ręka jak nie moja "to ja w ogóle mam rękę" %-D ja jej rozkaz ruchu a ona mnie w dupie ma ;] No nic, pora na maskę. Wdech wydech, ci się mnie coś pytają a ja nic nie kumam... Budzę się po chwili, pytam która godzina, 14. O kurwa 3 godziny mnie nie było %-D Pytałem się co mi podawali ale zdradzili jedynie midazolam. Wieczorem dostawałem ketonal iv i dali nitrazepam... to tak z mojego pamiętnika

• 749 / 3 / 0

Wyobraźcie sobie, że jest ktoś ładujący wszelakie specyfiki wchodzące w skład Jana Głuptaka.
Ktoś z duża tolerką na to całe gówno. No i delikwent jest "znieczulany' przed zabiegiem. Przejebane!

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Marsz Wyzwolenia Konopi 2019 już 25 maja

Dnia 25 maja 2019 kolejny raz będziemy maszerować ulicami, żeby w dosadny sposób głosić sprzeciw dla panującej w Polsce polityki wobec marihuany.

Użytkownik nieaktywny
  • 423 / / 0

Czy ktokolwiek pomyślał, że może to być ogólna nazwa na zastrzyk przed narkozą?
To co piszecie, fentanyl, ketamina, benzo itp napewno nie da sie połączyć w jednym.
No i efekty różne opisujecie.

Btw myślałem, że ketamine tylko weterynarze mają/posiadają.

• 749 / 3 / 0

Ja tak pomyślałem.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

ja tez mam a nie jestem wetem

Użytkownik nieaktywny
  • 116 / / 0

Frame pisze:
Btw myślałem, że ketamine tylko weterynarze mają/posiadają.
Nie tylko, ketamina jest uzywana przy znieczulaniu dzieci przy niektorych zabiegach i czasami w polaczeniu z barbituranami i neuroleptykami w operacjach.Pozatym ketamina jest sprzedawana na calym swiecie jako narkotyk.
Wyobraźcie sobie, że jest ktoś ładujący wszelakie specyfiki wchodzące w skład Jana Głuptaka.
Ktoś z duża tolerką na to całe gówno. No i delikwent jest "znieczulany' przed zabiegiem. Przejebane!
wtedy pewnie zwiekszyli by mu dawke

Użytkownik nieaktywny
  • 377 / 4 / 0

Lorazepam pisze:

wtedy pewnie zwiekszyli by mu dawke
no pewnie ze by zwiększyli ale i tak przejebane jak ci podadzą 15mg majki, atropine i 10mg midazolamu
lekarz: jeszcze pan nie zasnął?!
ćpun: więcej kurwa, jeszcze 6mg klona i 50 fentanylu
lekarz: tak oczywiście, alprazolam, buprenorfine i lodzika dorzucę gratis ;-)
  • 1444 / 135 / 0

27 marca 2008Kamas pisze:

tu pytanie, co to jest, skąd to wziąć
możesz adoptować upośledzonego małego Jasia z adopcji
  • 794 / 178 / 0

@OdwiertKorzenny

odpisujesz gosciowi po 11 latach ? %-D
  • 1444 / 135 / 0

Bo może gość ma marzenia ?
Jak się na czymś znam to służę poradą.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata