Głupi jaś

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5304 / 57 / 0

Midazolam popieram, bo dostałem przed zabiegiem na 5 godzin przed. I tak budziłem się co jakiś czas, zasypiałem, budziłem, zasypiałem, aż tu w końcu zabieg. Powbijali mi coś w okolice braki i puszczali jakiś dziki płyn. Ręka jak nie moja "to ja w ogóle mam rękę" %-D ja jej rozkaz ruchu a ona mnie w dupie ma ;] No nic, pora na maskę. Wdech wydech, ci się mnie coś pytają a ja nic nie kumam... Budzę się po chwili, pytam która godzina, 14. O kurwa 3 godziny mnie nie było %-D Pytałem się co mi podawali ale zdradzili jedynie midazolam. Wieczorem dostawałem ketonal iv i dali nitrazepam... to tak z mojego pamiętnika

• 749 / 3 / 0

Wyobraźcie sobie, że jest ktoś ładujący wszelakie specyfiki wchodzące w skład Jana Głuptaka.
Ktoś z duża tolerką na to całe gówno. No i delikwent jest "znieczulany' przed zabiegiem. Przejebane!

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

D’Angelo Russell postawiony przed sądem próbę przemytu marihuany

D’Angelo Russell stanie przed sądem za próbę przemytu narkotyków między stanami pasażerskim rejsem samolotowym.

Użytkownik nieaktywny
  • 423 / / 0

Czy ktokolwiek pomyślał, że może to być ogólna nazwa na zastrzyk przed narkozą?
To co piszecie, fentanyl, ketamina, benzo itp napewno nie da sie połączyć w jednym.
No i efekty różne opisujecie.

Btw myślałem, że ketamine tylko weterynarze mają/posiadają.

• 749 / 3 / 0

Ja tak pomyślałem.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

ja tez mam a nie jestem wetem

Użytkownik nieaktywny
  • 116 / / 0

Frame pisze:
Btw myślałem, że ketamine tylko weterynarze mają/posiadają.
Nie tylko, ketamina jest uzywana przy znieczulaniu dzieci przy niektorych zabiegach i czasami w polaczeniu z barbituranami i neuroleptykami w operacjach.Pozatym ketamina jest sprzedawana na calym swiecie jako narkotyk.
Wyobraźcie sobie, że jest ktoś ładujący wszelakie specyfiki wchodzące w skład Jana Głuptaka.
Ktoś z duża tolerką na to całe gówno. No i delikwent jest "znieczulany' przed zabiegiem. Przejebane!
wtedy pewnie zwiekszyli by mu dawke

Użytkownik nieaktywny
  • 377 / 4 / 0

Lorazepam pisze:

wtedy pewnie zwiekszyli by mu dawke
no pewnie ze by zwiększyli ale i tak przejebane jak ci podadzą 15mg majki, atropine i 10mg midazolamu
lekarz: jeszcze pan nie zasnął?!
ćpun: więcej kurwa, jeszcze 6mg klona i 50 fentanylu
lekarz: tak oczywiście, alprazolam, buprenorfine i lodzika dorzucę gratis ;-)
  • 1444 / 135 / 0

27 marca 2008Kamas pisze:

tu pytanie, co to jest, skąd to wziąć
możesz adoptować upośledzonego małego Jasia z adopcji
  • 794 / 178 / 0

@OdwiertKorzenny

odpisujesz gosciowi po 11 latach ? %-D
  • 1444 / 135 / 0

Bo może gość ma marzenia ?
Jak się na czymś znam to służę poradą.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata