Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy uważasz ,że Kanna działa?
1.TAK
21
66%
2.NIE
6
19%
3.W miksach
5
16%

Liczba głosów: 32

ODPOWIEDZ
Posty: 385 • Strona 1 z 39
  • 21 / 3 / 0
Zażywałeś kannę? ekstrakt?Jak na Ciebie działa? Opisz swoje wrażenia po zażyciu tego specyfiku.
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2005 przez Broker, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1675 / 255 / 0
Na mnie osobiście kanna podziałała, na niektórych nie działa.
Wciągałem około 350mg (okropność w nosie) i poczułem dość wyraźne efekty, trochę pobudzenia, euforia oraz "czystość myśli".
Warto!
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2005 przez sprawdzone_info, łącznie zmieniany 1 raz.
Największy przegryw na forum
  • 291 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Jak pierwszy raz wciągałem kanne to zadziałała tak, jak wyobrażałem sobie działanie kokainy. Naprawde bardzo przyjemna rzecz, jedyny minus to 'smak' tego proszku w nosie. No i nie zawsze działa.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 33 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Amsterdam »
Kanna jak kokaina? Czy aby nie jesteś producentem [hehe] ?
Też bym tak chciał:) Na mnie podziała rozluźniająco, bez żadnej euforii czy stymulacji, charakterystycznej dla "królowej narkotyków". Gdyby nie efekty uboczne to wspominałbym ją bardzo miło. Ogólnie, nawet fajna roślinka, ale bez rewelacji. Próbowałem też z gumą do żucia i z paleniem, ale efekty były zdecydowanie słabsze. Wciąganie to chyba optymalna metoda użycia kanny.
Uwaga! Użytkownik Amsterdam nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 291 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Jak wyobrażenie o kokainie. Koki nigdy nie brałem. Euforia i stymulacja wystąpiły, jedynym problemem było wciągnięcie tego proszku.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 21 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Broker »
Kilka dni temu wciągałem kannę i muszę przyznać, że to ciekawy środek. Nastąpiło ożywienie, zwiększył się refleks, pojawiło się pozytywne nastawienie do świata i na twarzy zagościł uśmiech. Porada: Jak wciągacie to najlepiej by towar był dobrze zmielony - w innym przypadku nos całkiem mocno pobolewa i nie trudno o jego zatkanie :-/ . Ale ogólnie - środek cudny :-D
  • 495 / 22 / 0
Dla mnie najlepszą metodą jest żucie. Wciąganie jest obrzydliwe a palenie jakoś nie działa. Przyjęta w ten sposób kanna uspokaja mnie i pozwala skupić się np. na prezentowanym w tv progresywnym jazzie zamiast na programie publicystycznym.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------A ja radzę kupi sobie tego dużo na cofiszopie i pewnie Ci się znudzi. Chodowac, suszyc i fermentowac t kupa roboty, która się chyba nie opłaci. Chyba, że chcesz założyc konkurencyjny sklep to wtedy ok.scaliłam AnnaS
  • 36 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Mariu$ »
ja właśnie dziś zjarałem 1g suszu w 3 osoby i.... żadnych efektów :-/ . Następnym razem spróbuję przez nos.
Uwaga! Użytkownik Mariu$ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 385 • Strona 1 z 39
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.