Kanna (Sceletium tortuosum) - Wątek Ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 91 / 6 / 0

No nieźle, parę piwek, 5 szczurków 2:1 w ciągu dnia co godzinę, dwie ( 30 - 50 mg ) i bach, średni ZS, wątpię żeby było to spowodowane zjedzeniem dnia wcześniejszego pleśniaka :D Nie dziękuję nie chce mi się tak orać, szczególnie że bez klamy 5 rok tylko kanka. Ari we derczi ;-)
  • 653 / 129 / 0

02 lutego 2019pvd10 pisze:
@vortexxix od dwóch lat ciągle w tej kance widzisz fenidiaty, raczej no way
Nie twierdzę, że w tym siedzą fenidaty, tylko że działanie kanny je przypomina. Przynajmniej ja tak to odczuwam.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

8 kg soli do kapieli w myjni

Policjanci zajmujący się na co dzień przestępczością pseudokibiców dowiedzieli się, że na poznański rynek narkotykowy dostarczany jest mefedron... tak zaczyna się nasza epicka opowieść.
  • 91 / 6 / 0

Jednak nie ari we derczi, piwka, kanka, tak co jakiś czas szczurek, i poszła ponad jedynka, ale muszę przyznać że zwała w długości 15h+ nie zdarzała mi się nawet jak lata temu latało się na coco, pentkach itd. i nie mam na myśli złego samopoczucia tylko oblewanie się wodą, wypychanie przepony, zajebiste ciśnienie etc. . Japiszon do teraz czerwony, ni to histamina ni ciśnienie, wątrobę też raczej skreślam. Także UWAŻAĆ na 2:1 !!!!
  • 3109 / 242 / 0

Ja też różnie kanne odbierałem, porównywałem do wjazdu zolpi, albo efki.
  • 84 / 10 / 0

Nie chce mi sie kopać przez setki postów więc pytam jak wygląda stosowanie tego przy maoi (chodzi mi o yerba mate) bo zamowilem 2:1 a nie uzywalem tego wczesniej.
W ogóle to siema bo to mój pierwszy post.
  • 91 / 6 / 0

@Termos789 Nie mieszaj, właśnie tej 2:1 ponad 2,5 wylądowało w kiblu, zamiast działać antydepresyjnie to na odwrót, dodatkowo jak pusty stim, ta czerwona co była 3+ lata miała wgl. inny profil, dlatego lecą do mnie sfermentowane mielone liście MZ, i założę się że profil jest zgoła inny, pluszowy taki jaki powinien być.
  • 653 / 129 / 0

U mnie wypicie średnidnio mocnej yerby następnego dnia po spróbowaniu kanny 2:1 spowodowało epizod arytmii serca, o dość niepokojącej intensywności.
  • 91 / 6 / 0

@vortexxix Rozumiem :) Ja po zrobieniu g, wstrzymałem się z kawą na 2 dni, 3go dnia wypiłem parę łyków i wylałem, jak kofex zaczął wchodzić to takie dziwne coś się pojawiło jak u Cb. Co byłoby gdybym następnego dnia wypił całą kawę ? Wole nie myśleć.
  • 91 / 6 / 0

@VERBALHOLOGRAM @vortexxix Słuchajcie panowie, przyszły mi zmielone liście z MZ i co ? No i to, zapach miły, wgl. inny do tego znanego nam z 2:1, dopiero przy szczurku coś tam podobnie czuć, działanie wręcz terapeutyczne, mało dałem, więc i efektów na ciele nie czuć, faja normalna itd. ale uspokoiłem się w try miga. Po 20 min. troszeczkę jakby dźwięk się zmienił.
  • 959 / 131 / 0

@@pvd10

No ja to najsilniejsze działanie odczułem po stymulacji spokojną muzyką na dużych słuchawkach. Faza nie jest zajebką, ale stymulatorem aktywnego relaksu i lekkiej głowy, ja bym to tak nazwał. Ale ja robię 2-3 miesiące przerwy, a miesiąc to niezbędne minimum bo na końcu wora z kanną musiałem na odczucie działania zaniuchać 4-5 kresek żeby podziałało.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata