Metadon - wątek ogólny

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 70 / 2 / 0

Dobra żółtodziób medatonu, mam pytanie , biorę czasem kodeinę jakieś 2-3 razy w tygodniu po 700mg+ , biorę również 11mg klonazepamu dziennie bo jestem uzależniony , chciałbym jutro zapodać metadon tak aby faza była bezpieczna i przyjemna , tak dla odmiany od kodeiny , ktoś może mi podpowiedzieć ile mietka zapodać i jaką drogą , pić czy iv. Oraz czy iv. Działa mocniej niż wypicie jeśli tak to jak bardzo mocnoej , dzięki i pozdro ps.prosze kulturalnie i rzeczowo bez krytyki, wiem że nie warto wypierdalać się z kody na mocniejsze więc nie trzeba mi pisać.
  • 2720 / 879 / 0

@porkchop wiele osób mnie ostrzegało przed wejściem na program w podobny sposób, ale póki co jest to najlepsza opcja. nie mam obecnie jak sobie pozwolić, aby przestać grzać, czy już nawet zbić samą tolerancję. na tych 50 ml jakoś funkcjonuję, a także czuję przyjemne efekty opioidu. dawkę też ambulatoryjnie można zwiększać, tu problemu nie ma akurat.

drugim plusem wejścia na program było to, że odtruli mnie od psychotropów. tę szansę akurat wykorzystałem i do teraz nie biorę - mimo, że mam zaświadczenie i papiery. jedynych leków jakich używam do wzmacniania to Luminal, Heminevrin oraz Diphergan, ale te dwa pierwsze rzadziej, bo również cechują się potencjałem do nadużywania. więcej o działaniu tych środków opiszę w przeznaczonych dla nich wątkach, z Heminevrinem dla przykładu mam do czynienia po raz pierwszy i jestem ciekaw działania.

:korposzczur:

zapomniałem jeszcze wspomnieć o tym, że metadon jednak faktycznie przyczynił się do polepszenia sytuacji z tolerancją, bo może niekoniecznie ją zbił, ale ustabilizował i dzięki temu mam mniej więcej rozeznanie jak brać inne opioidy. choć na to nawet nie mam ochoty, bo satysfakcjonuje mnie działanie syropu, jak już wcześniej pisałem - profil działania uspokajający, czyli taki jaki lubię.

na dniach może pochwalę się też legitymacją. plusem takiego rozwiązania jest to, że nie zostaniesz odcięty od syropu w razie zatrzymania.

scalono - starysteve

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Była w więzieniu za przemyt narkotyków, podała, że jest niekarana i została policjantką

Kobieta, która podczas rekrutacji do służby w policji zataiła fakt o byciu karaną nie odpowie za podanie fałszywych informacji.
  • 74 / 4 / 0

Siemanko, siedze w NL i tutaj dostaje się metadon w tabletkach (20mg/szt.), i tak właśnie siedzę i sobie czytam jakieś zagraniczne stronki na temat tabletek mietka, i chuj wie w jakim kraju ale piszą że ludzie naduzywaja tego w taki sposób ze krusza tabletki i wciągają nosem albo palą na folii no i wiadomo IV, ale bardziej ciekawi mnie opcja wciągnia bo palenie raczej do smacznych nie należy, i pytanko to ile ja kurwa bym musiał wciągnąć tych tabletek żeby coś poczuc cokolwiek, bo jeśli działanie przez wciagniecie jest szybsze to znaczy że dawka Napewno mniejsza niż oral w moim przypadku 40mg, bo jak wychodzi na to że mam kruszyć więcej niż te 40mg to pierdolę takie coś, przecież to tyle prochu co bym miał sztukę fety na raz ojebać hah...
  • 3167 / 451 / 0

@Stteetart Proszę daj znać czy mi nic nie będzie.

Tak jak pisałem wcześniej metadon strasznie mi dał popalić jeśli chodzi o zatwardzenie/zaparcia i !

I ojciec powiedział mi że dobrą (ale nie wiadomo/ no na pewno na jeden raz czy dwa - na pewno) ale nie wiem czy na dłuższe stosowanie będzie to zdrowe...

Chodzi o szare mydło z wodą i aplikacja doodbytnicza takim (akurat mam aplikator)

No i używam to codziennie na noc, wpuszczam trochę z 50ml i rano oddaję dobrego stolca, no takiego nie twardego tylko miękkiego.

Ale nie wiem czy np, dzisiejszy ból żołądka, trochę bół w okolicy jelit jest przyczyną tej a'la 'lewatywy' z mydła.

Odpisz bo to ważne dla mnie... z góry dzięki !
  • 1509 / 267 / 0

Co do mydła się nie wypowiem, ale przy tak częstych lewatywach po zażegnaniu duposcisku opioidowego będziesz miał poważne kłopoty z wydalaniem.
  • 6977 / 1251 / 2

wczorajpolymerase pisze:
ale nie wiem czy na dłuższe stosowanie będzie to zdrowe...
Nie. Wszelakiej maści lewatywy rozregulowują wydalanie. Działasz mechanicznie. Dlatego nie stosuje się lewatyw przewlekle.
  • 3609 / 1528 / 1

04 czerwca 2021przodownik pisze:
, z Heminevrinem dla przykładu mam do czynienia po raz pierwszy i jestem ciekaw działania.

A ja np stosuję go regularnie, ale dla osób w stanie delirium tremens i napadów agresji w stosunku do pacjentów z encefalopatią wątrobową którzy nie kontrolują w ogóle swojego zachowania. Nie polecam tego leku dla młodego człowieka. No chyba że chcesz się odciąć całkowicie i zrobić z mózgu "jesień średniowiecza"

CO do lewatyw. 50ml nie spowoduje zaburzenia perystaltyki (zważywszy że już przy zatwardzeniu mamy zaburzenie). Lewatywy zazwyczaj robi się z 1 litra, nawet 2 i więcej (głębokie). Także nie straszyłbym zatrzymaniem wydalania po 50ml. Na pewno tak się nie stanie (bo 50ml płynu dojdzie max do miejsca zatwardzenia, a nie dalej - wszak mamy korek w dupie). Natomiast szare mydło zmieniłbym na specjalny preparat apteczny. Enemę można kupić od razu z aplikatorem i podać jednorazowo co kilka dni. Taka enema zadziała na dużo dłużej niż mydło i odpowiednio natłuści jelito.
Pij dodatkowo syrop laktulozę (wg zaleceń na opakowaniu) i do tego parafinę w płynie. Na 100% po 2 tygodniach stosowania nie będzie żadnego zatwardzenia i potrzeby stosowania lewatyw.
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata