Metadon - wątek ogólny

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7241 / 725 / 0

Co sadzicie o metadonie rekreacyjnie ? Jakie to ma działanie ? Do jakiego opio podobne ?
  • 7372 / 872 / 0

Nigdy nie brałem, ale domyślałem się, że chyba do Buprenorfony (tylko o wiele mocniej).

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Johns Hopkins uruchamia Centrum Badań nad Psychodelikami i Świadomością

Placówka skupiająca się na poszukiwaniu metod leczenia zaburzeń psychicznych przy użyciu środków psychodelicznych będzie pierwszą tego typu w Stanach Zjednoczonych.
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

09 listopada 2018Opiotrek pisze:
Lvival wlasnie chodzi o stabilne dojscie bez nielegalnego kombinowania. O to miedzy innymi chodzi w tej terapii. Moze nie zabawa ale napewno dalej cpac pod okiem terapeuty ktory pomoze koniec koncow wyjsc z uzalenienia
Żeby wyjść z uzależnienia trzeba chcieć przestać ćpac, brzydzić się opioidami i nimi gardzić.
Ty chcesz czuć opioidowe ciepelko i jednocześnie rzucić. Oj jeszcze długa droga przed tobą...

BTW. I daj spokój, nie marnuj czasu tego terapeuty.
Użytkownik zbanowany
  • 80 / 6 / 0

03 grudnia 2018UJebany pisze:
Co sadzicie o metadonie rekreacyjnie ? Jakie to ma działanie ? Do jakiego opio podobne ?
Nie ma podjazdu do kodeiny.
  • 7241 / 725 / 0

@TiHKAL
Ale działa jakoś rekreacyjnie metadon ?
  • 100 / 4 / 0

06 grudnia 2018Seken pisze:
09 listopada 2018Opiotrek pisze:
Lvival wlasnie chodzi o stabilne dojscie bez nielegalnego kombinowania. O to miedzy innymi chodzi w tej terapii. Moze nie zabawa ale napewno dalej cpac pod okiem terapeuty ktory pomoze koniec koncow wyjsc z uzalenienia
Żeby wyjść z uzależnienia trzeba chcieć przestać ćpac, brzydzić się opioidami i nimi gardzić.
Ty chcesz czuć opioidowe ciepelko i jednocześnie rzucić. Oj jeszcze długa droga przed tobą...

BTW. I daj spokój, nie marnuj czasu tego terapeuty.
Seken, daj spokoj z tym wzorowym podejsciem bo nie tesknie za opiatowym hajem. Zyje normalnie pracuje, wychowuje corke, dbam o zone. Mialem okazje walnac morfine wiele razy, zawsze kupilem za kase prezent dla cory zamiast morfy. Pozdro
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Mówisz o ćpaniu i jednoczesnym wychodzeniu z nałogu, to tak jakby chcieć wykąpać się w morzu bez moczenia się w wodzie.
Nigdzie nie powiedziałem, że nie da się ćpać i prowadzić względnie normalne życie, bo sam jestem w takiej sytuacji.
  • 307 / 13 / 0

Metadon nie ma podjazdu do kodeiny to chyba nie brałeś syropu bo wypicie takiej setki daje grube ujebanie na dobre kilka godz. Mi osobiście metadon jako jedyny potrafi sam dać noddy nawet Hel IV tego nie robi
  • 7372 / 872 / 0

Też zdziwiło mnie to stwierdzenie. Być może chodziło nie o moc, tylko o "jakość" grzania, a wiele osób (w tym ja) klasyfikuje Kodeinę na 1-szym miejscu pod tym względem.
Ktoś kiedyś porównał ją do pięknej, młodej, luksusowej prostytutki (gdzie heroina to stara k..a).
  • 307 / 13 / 0

Kurwa ale po syropie masz fazę z noddami przez dobre parnascie godz i naprawdę wiele osób jak spróbuje metadonu to przestaje twierdzić że to substytut jak bupra tylko mocne opio z konkretnym ujebaniem. Porostu trzeba sprawdzić samemu
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata