Yerba Mate

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 45 / 1 / 0

Dobra jest, świetna i doskonała pomimo że czasem nie daje oczekiwanego zastrzyku energii.
Nie należy sypać zbyt wiele, tylko tyle w sam raz.
Dla początkujących nie polecam konkretnego produktu a cejrowskiego kilka słów na temat picia mate. Nie wiem czy tu można hlinki wstawiać, ale może nikt mnie za to nie zabije.
https://youtube.com/watch?v=v8ocmnGPBcc
Najlepiej działa pita na trzeźwo, oraz na zjeździe z przeróżnych ketonów.
  • 348 / 69 / 0

Będe testował :patrzy:
Snapchat-1503157905.jpg
--------------------

Ale to jest kurwa dobre. Wystrzał normalny ale takiej euforii po ostrokrzewie dawno nie miałem + te cbdowskie rozluźnienie w mięśniach :patrzy:
Na minus tylko że szybko smak traci.

Scalono. taurinnn
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Życzymy udanej jazdy. Psychodeliczne przygody (2020)

Po serii – lepszych lub gorszych – dokumentów i seriali eksplorujących tajniki kultury 420, Netflix zabrał się za równie fascynującą problematykę środków psychedelicznych, zaczynając od "Życzymy udanej jazdy. Psychodelicznych przygód", które, całe szczęście, nie są rutynowym “zrzutem informacyjnym”, oferując coś zarówno doświadczonym, jak i początkującym psychonautom a także badaczom kultury psychedelicznej.
  • 1 / / 0

A gdzie takie coś kupić?
  • 71 / 9 / 0

Dzięki termos za recenzję, ktoś jeszcze wypowie się na temat Cosentiny? Przymierzałem się do kupna, jestem ciekawy też czy dodanie dobrego suszu 12% CBD do swojej ulubionej yerby nie miałoby więcej sensu i nie dało lepszego efektu. Ktoś próbował?

EDIT:
@Uriaasz
Wpisz sobie w duckduckgo, Cosentina jest na allegro w opakowaniu 1 kg, jeżeli jesteś z Krakowa to najpopularniejszy sklep stacjonarny z yerbą (nie wiem czy mogę podać tu nazwę %-D ) ma w opakowaniach 1 kg i 100 g. Sam chyba zamówię jutro 100 g dla testu.
  • 348 / 69 / 0

Nie wiem czy miałoby to sens ekonomicznie, bo te cbd jest drogie jak skurczybyk a te procenty powyżej 5 też śmierdzą troche wałkiem.
Widziałem na alledrogo jeszcze inną jerbe z konopią bardziej znanej firmy ale tylko 500g i drogo.
A Consentine sobie pije właśnie i bardzo mnie ten stan rzeczy cieszy.
  • 1282 / 115 / 0

06 września 2019Termos789 pisze:
Ale to jest kurwa dobre. Wystrzał normalny ale takiej euforii po ostrokrzewie dawno nie miałem + te cbdowskie rozluźnienie w mięśniach :patrzy:
Serio mięśnie rozluźnia?
  • 348 / 69 / 0

Wiadomo że to tylko cbd a nie jakaś indica ale rzeczywiście czuć rozluźnienie, nogi miękkie, etc, wiesz o co chodzi.
  • 1282 / 115 / 0

Aż rozmyślam czy nie wydać 50zł z ciekawości xD
  • 348 / 69 / 0

Jak masz te 50 i korci żeby wydać to spoko, polecam. Ale jeśli to dla Ciebie dużo to są lepsze rzeczy które można dostać w takiej cenie niż yerba-ciekawostka. Jak już skończę to pić to raczej nie będę za często kupował znowu.
  • 1 / / 0

Też próbowałem Cosentiny i jest spoko. Efekt "rozluźnionych mięśni" po CBD to trochę zbyt przesadzone określenie, aczkolwiek jakaś tam zmiana zachodzi. Faktycznie czułem rozluźnienie. Smak 4+/10 nie powala, szybko ucieka.

Próbowałem też, autorskiego mixu - yerby ( La Merced de Monte ) + "herbaty" konopnej CBD. Proporcje do dopracowania. Ja dałem do standardowego zalania yerby 3 łyżeczki.
Niezbyt nadaje się do ponownego zalania. Podobno poleca się też dodanie tłuszczy (nie próbowałem nigdy). Po tym mixie - efekt rozluźnienia dwa razy lepszy niż po Cosentinie.
Polecam próbować, eksperymentować :)
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata