Yerba Mate

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 8 / 1 / 0

Dobra jest, świetna i doskonała pomimo że czasem nie daje oczekiwanego zastrzyku energii.
Nie należy sypać zbyt wiele, tylko tyle w sam raz.
Dla początkujących nie polecam konkretnego produktu a cejrowskiego kilka słów na temat picia mate. Nie wiem czy tu można hlinki wstawiać, ale może nikt mnie za to nie zabije.
https://youtube.com/watch?v=v8ocmnGPBcc
Najlepiej działa pita na trzeźwo, oraz na zjeździe z przeróżnych ketonów.
  • 132 / 20 / 0

Będe testował :patrzy:
Snapchat-1503157905.jpg
--------------------

Ale to jest kurwa dobre. Wystrzał normalny ale takiej euforii po ostrokrzewie dawno nie miałem + te cbdowskie rozluźnienie w mięśniach :patrzy:
Na minus tylko że szybko smak traci.

Scalono. taurinnn
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Narcos po polsku. „Tam pieniądze stały na paletach”

Magdalena Kralka na handlu narkotykami zarobiła miliony.
  • 1 / / 0

A gdzie takie coś kupić?
  • 51 / 8 / 0

Dzięki termos za recenzję, ktoś jeszcze wypowie się na temat Cosentiny? Przymierzałem się do kupna, jestem ciekawy też czy dodanie dobrego suszu 12% CBD do swojej ulubionej yerby nie miałoby więcej sensu i nie dało lepszego efektu. Ktoś próbował?

EDIT:
@Uriaasz
Wpisz sobie w duckduckgo, Cosentina jest na allegro w opakowaniu 1 kg, jeżeli jesteś z Krakowa to najpopularniejszy sklep stacjonarny z yerbą (nie wiem czy mogę podać tu nazwę %-D ) ma w opakowaniach 1 kg i 100 g. Sam chyba zamówię jutro 100 g dla testu.
  • 132 / 20 / 0

Nie wiem czy miałoby to sens ekonomicznie, bo te cbd jest drogie jak skurczybyk a te procenty powyżej 5 też śmierdzą troche wałkiem.
Widziałem na alledrogo jeszcze inną jerbe z konopią bardziej znanej firmy ale tylko 500g i drogo.
A Consentine sobie pije właśnie i bardzo mnie ten stan rzeczy cieszy.
  • 1124 / 91 / 0

06 września 2019Termos789 pisze:
Ale to jest kurwa dobre. Wystrzał normalny ale takiej euforii po ostrokrzewie dawno nie miałem + te cbdowskie rozluźnienie w mięśniach :patrzy:
Serio mięśnie rozluźnia?
  • 132 / 20 / 0

Wiadomo że to tylko cbd a nie jakaś indica ale rzeczywiście czuć rozluźnienie, nogi miękkie, etc, wiesz o co chodzi.
  • 1124 / 91 / 0

Aż rozmyślam czy nie wydać 50zł z ciekawości xD
  • 132 / 20 / 0

Jak masz te 50 i korci żeby wydać to spoko, polecam. Ale jeśli to dla Ciebie dużo to są lepsze rzeczy które można dostać w takiej cenie niż yerba-ciekawostka. Jak już skończę to pić to raczej nie będę za często kupował znowu.
  • 1 / / 0

Też próbowałem Cosentiny i jest spoko. Efekt "rozluźnionych mięśni" po CBD to trochę zbyt przesadzone określenie, aczkolwiek jakaś tam zmiana zachodzi. Faktycznie czułem rozluźnienie. Smak 4+/10 nie powala, szybko ucieka.

Próbowałem też, autorskiego mixu - yerby ( La Merced de Monte ) + "herbaty" konopnej CBD. Proporcje do dopracowania. Ja dałem do standardowego zalania yerby 3 łyżeczki.
Niezbyt nadaje się do ponownego zalania. Podobno poleca się też dodanie tłuszczy (nie próbowałem nigdy). Po tym mixie - efekt rozluźnienia dwa razy lepszy niż po Cosentinie.
Polecam próbować, eksperymentować :)
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata