Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 841 • Strona 84 z 85
  • 2 / / 0

30 kwietnia 2022GermanskiOprawca pisze:
Czy po mirtazapinie jest zamułka na następny dzień? Czy takie dzialanie pojawia się tylko na początku i przechodzi z czasem?

Czy ten lek ujawnia jakieś szczególne właściwości przy jednoczesnym przyjmowaniu wenlafaksyny?

Dostałem to od lekarza, jak mu wspomniałem o częstym wybudzaniu się w nocy, ale trochę cykam się brać, żeby nie zrobił ze mnie śpiocha. A dopiero niedawno poradziłem sobie z nadmierną sennością.
Jeden rabin powie tak, drugi nie. Sporo ludzi narzeka na zmułę i głoda. Ja nie czuję ani tego, ani tego. Raczej mam więcej energii przez to, że się wysypiam lepiej.
  • 194 / 19 / 0

Ta senność jest zwłaszcza na początku.Ja mam tabletki 30mg i dziale je sobie na 4czesci to wychodzi jakieś 7,5 i też fajnie usypia plus zero zamulki.
  • 1 / / 0

czy 15mg mirtazapiny na sen zahamuje 240mg czystej emki?
  • 53 / 2 / 0

Mam do Was pytanko bo ostatnio byłem u lekarza i zamienił mi mirtazepine na muanseryne i od tego czasu nie mogę spac a jak już usnę to Max 2 h czy to możliwe ze to przez brak mirtazepine w organizmie ? Czy jak bo już sam nie wiem ewetulanie łączył ktoś mirte z miansa ?
  • 138 / 13 / 0
Awatar użytkownika

To dlatego ze mianseryna slabiej dziala nasennie.
  • 53 / 2 / 0

@HardCracks

Rozumiem a może będziesz wiedział przy mirtazepine i do tego Pragiola 150 rano budzę się z lękiem jak to zniwelować pamietam ze jak kiedyś coś takiego miałem to pomagały Elektrolity
  • 194 / 19 / 0

@pomarloko a może ten poranny lęk ma związek ze zmianą miansy na mirte?poczekaj trochę to minie
  • 138 / 13 / 0
Awatar użytkownika

Ja kiedys mitre odstawilem po pol roku brania z dnia na dzien i nie mialem zadnych objawow, ale wtedy te pol roku nic nie cpalem nie palilem nie ogladalem pornosow nie zarlem benzosow, zylem jak mnich ;) lepiej wrocic na ta mitre, i nie nadwyrezac receptorow gabba, czekac az leb sie podleczy, amen. A co do elektrolitow to pierwsze za co powinno sie wziac zanim sie wezmie cos na sen to uzupelniac magnez, ja juz zrem kilka lat cytrynian glicynian na zmiane.
  • 53 / 2 / 0

@HardCracks

Tak właśnie zrobiłem ze wróciłem do mirty i przynajmniej spałem i wypiłem elektrolity przed snem i ten poranny lęk trochę słabeusz ale nadal jest ale do tego biorę Pragiole 150 i rano 50 solianu
  • 240 / 16 / 0

Mirta kiedyś dostępna bez recepty czy coś źle kojarze?
Prawda to gówno.
ODPOWIEDZ
Posty: 841 • Strona 84 z 85
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.