Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 922 • Strona 93 z 93
  • 944 / 207 / 0

takie samo jak Ty, i nie chodzi o samą impotencje w sensie fizycznym, ale całkowitą utratę zainteresowania seksem. Jak się jest w zwiazku, partnerce dostaje się psychnicznie mocno po buzi. Moja nie wiedziała, że ćpam opio, myślała, że to jej wina.
  • 3 / / 0

Czy mioklonie czyli takie ruszanie się mięśni, najbardziej w nogach zdarzało się wam po tramadolu? I czy można brać tramal i pregabaline choćby to 150 czy 300 mg pregabaliny czy ona bardzo koliduje? I czy to drzenie mięśni czasem irytujące głównie w spoczynku może być niebezpieczne? Jak się dzień w dzień bierze tramal to może to przez ciąg tak się dzieje.
ODPOWIEDZ
Posty: 922 • Strona 93 z 93
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.