Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 896 • Strona 90 z 90
  • 904 / 168 / 0

15 sierpnia 2021Niuchawa pisze:
A spotkał się ktoś z zakwasami w całym ciele? Nie o skręt mi się rozchodzi a o ból wszystkich mięśni, nawet na szyi dzień po zarzuceniu. Przeważnie dawki 400mg nieprzekraczane, bez benzo, ekstrakcja z Poltram Combo. Padaka nie wystąpiła. Jedyne co mi przychodzi do łba to to, że może to "wina" przerwy ok.miesięcznej ale zakwasy pojawiły się nie po pierwszym zarzuceniu a drugim po przerwie.
Oczywiście po kolejnym zarzuceniu przeszło... :zombie:
Odwodnienie i wypłukanie mikroskładników. Tram po wrzuceniu działa przeciwbólowo i maskuje problem.
Uwaga! Użytkownik acodinhejabanana nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 60 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Czy ktoś z was też ma rano problemy i przez dwie godziny musi się nachylać nad toaletą ? Te bełty mogą nieźle wykończyć... Czym to jest spowodowane ? Kiedyś nie miałam czegoś takiego. To jakiś rodzaj kaca ? Dodam, że nigdy nie biorę więcej niż 300 dziennie i ostatnio przerzuciłam się na krople.
  • 34 / 1 / 0

19 września 2021chlorekturbokofeiny pisze:
@tramalowysong miałem to samo. Jeszcze twardo stawałem przy swoim że tak nie jest. Inne opio nie powodują takich brain lagów. Chyba że niektóre mutacje fentanylu przy dużych dawkach. tramadol niestety jest jednym z najbardziej szkodliwych opioidów. W ciągu miałem duże problemy z koncentracją, pamiecią... na majce/oxy nawet srogo nodując zachowuje sprawność umysłową.
Ja do tramca musze zarzucic chociaz diazepam 10mg albo inne benzo/prege inaczej chodze rozdrazniony, w polaczeniu z benzo jestem happy jak cholera
  • 2463 / 168 / 0
Awatar użytkownika

27 września 2021GrobeNoody pisze:
Czy ktoś z was też ma rano problemy i przez dwie godziny musi się nachylać nad toaletą ? Te bełty mogą nieźle wykończyć... Czym to jest spowodowane ? Kiedyś nie miałam czegoś takiego. To jakiś rodzaj kaca ? Dodam, że nigdy nie biorę więcej niż 300 dziennie i ostatnio przerzuciłam się na krople.
Wymioty spowodowane są oczywiście tramadolem ;p Nigdy nie bełtałem po tramadolu, ale faktycznie rano muliło i czuś było zmęczenie żołądka. tramadol ( zwłaszcza w kroplach) działa negatywmie na układ pokarmowy. Odstaw jak najszybciej, lub zredukuj dawke jak możesz najbardziej. Stosuj profilaktyke, nigdy nie bierz na pusty żołądek, pij kefiry, maślanki, jogurty. Jakieś leki osłonowe na jelita/żołądek i z suplementów : Hepatil. Bardzo mi pomagał w ciągu na samopoczucie, bez niego zdażało się czuć wątrobę oraz większe strucie orgsnizmu.
Rano budziłem się na czczo piłem 500mg trampka w kroplach, w żołądku pralka, przestawałem to czuć gdy tramadol się rozkręcił. Retardy mniej siadały na żołądek niż krople. Gdy odstawisz, i nie zaniedbasz redukcji szkód bebechy powinny się naprawić. Nie lekceważ tego bo możesz sobie spierdzielić flaki nieodwracalnie do końca życia. Jedna userka tego forum również sobie zajechała żołądek kroplami tramadolu. Ja przez opio mam rozregulowany brzuch wierz mi że nic fajnego, najgorzej że flaki warjują nawet po dłuższych przerwach.
  • 8 / 1 / 0

Dobry.
Lecę od 3-4 miesięcy na dawce 100mg-max 300 mg/dzień.retardy.
Negatywne skutki to przede wszystkim bolesne pobudki-mięśnie spięte.
W dzień(robię kilka kilometrów dziennie. Tak, zamiast jechać tramwajem, śmigam z buta, zakupy, sprawy urzędowe itp..staram się pomagać organizmowi wydalać ten syf)mega potliwość, katar.
Powoli zaczyna mnie męczyć to, że zanim otworzę oczy, to już jest myśl-tramadol.
Po za otwartością na ludzi i mega pewnością siębie w kontaktach międzyludzkich, tych samych ochów i achów o tym opiacie, zdaje sobię sprawę, że to co udało mi się odbudować/stworzyć i być w ciekawych miejscach, to nie do końca tylko zawdzięczam sobie, lecz temu wspomagaczowi(tram działa ba mnie mega aktywizująco)
Tydzień będę jechał na 50 mg rano, 50 mg popołudnie,potem odstawka.

No i oczywiście częste problemy z zaśnięciem.
Jakby co zaopatrzony w clony i alprę, w razie jakby mózg zaczął się gotować pod czaszką(ale to dziwne, jestem skłonny łyknąć 05mg alpry, wiedząc i pamiętając, jak zostałem przeokrutnie ukarany(na własne życzenie) w zeszłym roku przez alpraDJABŁA. Kto przeżył, twn wie. Dlatego max 1 mg. dzień alpry i oczywiście pokitrane "na czarną godzinę" benzo, aby nie doszło do tego, że będę autorem ponownego benzo zjazdu, a benzo nie będzie. Co to to nieeee!!!

Dobra, bo trochę z tematu zszedłem, sory.

A i przypomniało mi się. Czas na Tramadlu innaczej płynie, szybciej, mniej zapamiętuję i zdarzają się skrajne relacje z najbliższymi. Czyli jestem miły, chętny do rozmowy, a drugiego dnia "mam was wszystkich w dupie"

Pozwolę sobie napisać tutaj za kilka tygodni co u mie, człowieka ćpuna.
Cześć :)
  • 27 / 2 / 0
Awatar użytkownika

U mnie negatywne skutki występują zawsze w momencie odstawienia Tramalu. Obecnie trzymam się jak najdalej bo jednak to syntetyk, ładowałem tego dość sporo, nawet po 800mg. Brałem i tramadol i Dorete, naszprycowaną parecetamolem, czy czeski Mabron. Zawsze tramadol pojawiał się u mnie jak skończyła mi się Majka. Stosowałem go na poratowanie sytuacji aż do momentu ogarnięcia Majeczki...

Obecnie nie tykam, a skutki jak pisałem zawsze po odstawieniu, ból głowy ale taki masakryczny, nie normalny na który bierzesz Apap i przechodzi, brak snu, sraczka, łzawienia nie mam po tramadolu. Ale mówię fizycznie jest katastrofa, trwa bardzo długo u mnie minimalnie 5-7 dni, przy 4/5 dniu już nie wyrabiam z braku snu. Nie pomaga mi ani kwetia ani trittico. Zawsze muszę przemęczyć ten okres. Dlatego postanowiłem (postaram się) nie brać już tramadolu w takich ilościach, a zdarzało się lecieć takimi dawkami po 2 tygodnie.
“I did not choose LSD,
LSD found and called me.”


.-= :lsd: :lsd: :lsd:=-.
ODPOWIEDZ
Posty: 896 • Strona 90 z 90
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.