Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 888 • Strona 89 z 89
  • 104 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Maksymalna dawka dobowa to wg. ulotki 400mg . Ty przekraczasz ją 6- krotnie. Chyba oczywiste że się solidnie podtruwasz.
  • 1080 / 98 / 0
Awatar użytkownika

Niestety wpadłem w ten sam amok. Biorę 2 g dziennie, nie wiem co się ze mną stało nie potrafię odpuścić codziennie po pracy wrzucam tramal. Nie wiem co mam zrobić żeby przestać co się ze mną dzieje, ze muszę to wziasc
  • 13 / / 0
Awatar użytkownika

Od prawie czterech tygodni biorę tabletki tramal retard 200 mg w dawkach od 200-1000 mg dziennie, ostatnia dawkę wziąłem o godzinie 8:00 400 mg teraz o 18:00 zarzucilem kokaine czy tramal osłabia działanie koksu czy trafiłem na słaby towar bo prawie nie czuje fazy a przywalilem jakieś 150 mg, 3 tygodnie temu przywalilem 50 mg i czułem fazę

W sumie offtop, ale teoretycznie są to negatywne skutki zażywania xD pozdrawiam - starysteve
  • 3 / 3 / 0
Awatar użytkownika

A spotkał się ktoś z zakwasami w całym ciele? Nie o skręt mi się rozchodzi a o ból wszystkich mięśni, nawet na szyi dzień po zarzuceniu. Przeważnie dawki 400mg nieprzekraczane, bez benzo, ekstrakcja z Poltram Combo. Padaka nie wystąpiła. Jedyne co mi przychodzi do łba to to, że może to "wina" przerwy ok.miesięcznej ale zakwasy pojawiły się nie po pierwszym zarzuceniu a drugim po przerwie.
Oczywiście po kolejnym zarzuceniu przeszło... :zombie:
  • 121 / 12 / 0

Ja rozumiem, że na skręcie bolą, tak samo jak padaczki kiedyś dostałem to też bolały ale jeżeli wykluczasz te możliwości to nie mam pojęcia, a nie zmeczyles się przy czymś przypadkiem? Może dorzuciłes do tego jakieś benzo i nie pamiętasz? Dzwigałeś coś ostatnio albo coś w tym stylu?
  • 377 / 67 / 0

Plecy, szyja, kark, pachwiny, rwące i drgające łydki również?
Jeśli tak, to czy nie było Ci czasem zbyt ciepło, na tym trampku i nie zrobiłeś sobie problemów przeciągiem? Przeziębienie, z zapaleniem korzonków? Zmęczenie i ból przy podstawowych czynnościach x2-x3?

Czasem można tego nie kontrolować, bo zimno i wiatr nie istnieją na fazie. A ostro się wyziębisz i trza szukać ratunku w diklofenaku i zastrzykach z witamin kategorii B.
Plus doraźnie - na kilka dni, rolki w dawce ulotkowej pod zluzowanie stawów, napięć mięśni, etc
  • 908 / 180 / 0

23 lipca 2021lucifer_sam pisze:
Niestety wpadłem w ten sam amok. Biorę 2 g dziennie, nie wiem co się ze mną stało nie potrafię odpuścić codziennie po pracy wrzucam tramal. Nie wiem co mam zrobić żeby przestać co się ze mną dzieje, ze muszę to wziasc
Jak ty funkcjonujesz na takich dawkach? Mi to apetyt i naped wyłączało przy 400...
  • 18 / / 0

Zawsze myślałem ,że to tramadol mnie napędza do życia itd. a jak doszło do momentu ,że po długiej przerwie od jakichkolwiek leków wrółciłem TYLKO do tramadolu i okazał się ,że robi ze mnie zacinającego się kretyna. kodeina czy oksy które właśnie dziś konsumuje takich rzeczy nie powoduje. Człowiek na starość dopiero dociera na tak proste wnioski.
ODPOWIEDZ
Posty: 888 • Strona 89 z 89
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.