Tramadol - Negatywne skutki zażywania

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 26 / / 0

Mi właśnie depresja jako taka przeszła po 3-4dniach, misjowane było przeszło rok na niskich dawkach z przerwami. Też odczuwałeś takie zmęczenie jak uj? Jak rano wstaje to się czuje do jakiejś 16'stej jakbym jakbym dzień wcześniej wydobywał węgiel w kopalni kifolem. Pod wieczór to jakoś przechodzi, ale rano jest tak samo, żeby wstać z łóżka to jest jakiś dramat, bym tylko leżał i nic mi się nie chce, wszytsko mnie męczy. Nie wiem czy to trampem spowodowane czy coś mi jest.
  • 1 / / 0

09 czerwca 2021FotherMucker pisze:
Ile czasu może trwać depresja po odstawieniu trampka?
W moim przypadku trwała 2 tygodnie.

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Włochy: apteki przyłączają się do walki przeciwko uzależnieniu od tytoniu

259 aptek z prowincji Werona, należących do Ferderfarma, weźmie udział w projekcie, którego celem jest walka przeciwko uzależnieniu tytoniowemu.
  • 1079 / 101 / 0

Takie są objawy odstawienie, dlatego pregabalina jest zbawienna po odstawce tramwaju, pomaga na takie stany
  • 279 / 43 / 0

Niestety, ale to są objawy abstynencyjne. Gorzej, jak jest się na tych samych nisko-średnich dawkach i zaczyna się odczuwać taki sam stan, jak przed tym, gdy zaczęło się ładować tramadol w ciągach.
Niestety, przestał już na mnie działać i z tym zmęczeniem mam tak pomimo wzięcia 150-200 mg na rozruch. Przez kilka lat działało, aż przestało.
Do niedawna, pomagała dopołudniowa dawka kofeiny, do mixu z T, ale teraz też już nie za bardzo. Może mniej ziewam, ale poty i zmęczenie pozostają. :zły:
  • 2411 / 161 / 0

11 czerwca 2021FotherMucker pisze:
Mi właśnie depresja jako taka przeszła po 3-4dniach, misjowane było przeszło rok na niskich dawkach z przerwami. Też odczuwałeś takie zmęczenie jak uj? Jak rano wstaje to się czuje do jakiejś 16'stej jakbym jakbym dzień wcześniej wydobywał węgiel w kopalni kifolem. Pod wieczór to jakoś przechodzi, ale rano jest tak samo, żeby wstać z łóżka to jest jakiś dramat, bym tylko leżał i nic mi się nie chce, wszytsko mnie męczy. Nie wiem czy to trampem spowodowane czy coś mi jest.
Tak. Każde opio powoduje takie objawy abstynencyjne. tramadol szczególnie, ze wzgledu że wpływa na wychwyt zwrotny noradrenaliny. Pustka w głowie nic nie cieszy, na niczym się skupić nie można, zainteresować, wszystko nudne i bez sensu. Czujesz się jak po całyn dniu jebania łopatą, ale zasnąć trudno. kofeina pomaga na paredziesiąt minut, potem pogarsza objawy. Po morfinie przechodzi to po ok 4-5 dniach. Po tramadolu dłużej trzymało. Nie pamietam jak długo, mineło już pare lat od kąd rzuciłem ten szajs. Spróbuj się zmusić do jakiejś aktywności, rowerem jedz, spacer. Wiem ze bedzie ciężko, zasapiesz się jak parowóz, pikawa chce wyskoczyć, ale znacząco przyspiesza powrót do zdrowia. @kurczakswiezy w dluzszym ciągu niestety tak jest. Po czasie opio już szczęścia nie daje, tylko sprawia że nie czujesz się aż tak źle. Cytując pewną pisarkę. Organizm jest wycieńczony, aż prosi o detox. Pomyśl o tym bo będzie coraz gorzej.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2415 uczestników Wejdź na czata