Tramadol - Negatywne skutki zażywania

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 976 / 72 / 0

No ja po braniu teraz 4-5 miesięcy ciągu codziennie miałem próby nerkowe w górze i białko w moczu także zajechać nerki to nie problem. Może to że już tramal parę lat jadłem zrobił swoje. Zresztą często borykałem się ostatnio z bólem w okolicy brzucha. A to z lewej a to z prawej a to na środku. Mam 33 lata i już organizm mówi stop
  • 1429 / 131 / 0

Napisałeś, że wyniki w górnej granicy, ale granicy czego? Granicy normy? Ja tak to zrozumiałem. A sam mocz oddałeś prawidlowo (Ze środka strumienia, nie od razu od samego początku)?

białko w moczu często wychodzi nawet ludziom którzy nie mają żadnego kontaktu z dragami

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Kradziony prąd i konopie - wietnamscy plantatorzy zatrzymani

Tym razem na cel policjanci CBŚP wzięli wietnamskie szajki, zajmujące się nielegalną uprawą konopi innych niż włókniste. W wyniku przeprowadzonych realizacji zatrzymano 6 osób, zlikwidowano 2 plantacje, na których rosło łącznie blisko 800 krzaków w różnej fazie wzrostu, zabezpieczono także marihuanę oraz profesjonalny sprzęt niezbędny do uprawy.
  • 976 / 72 / 0

Tak granice normy prób nerkowych oraz białko w moczu tak dosłownie to brzmi. Oczywiście nie jest to objaw chorobowy już, wynikający z przeciążenia nerek po prostu. Wiadomo że po weekendzie chlania może być podobnie, jednak przyjmijmy że w Tramalu bierzemy go codziennie, przez co nerki dostają codziennie a nie tylko w weekend jak to w przypadku chlania weekendowego jest. Innymi słowy badania powtórzyć utrzymując trzeźwość za jakiś czas, jednak są to objawy które daje organizm który ma dosc.
  • 694 / 122 / 0

Do tych którzy uważają że tramadol (często brany z paracetamolem z "braku laku") ,nie powoduje żadnych zmian. p
Proponuje będąc w ciągu, weźcie swoją dawkę np.800 czy 1000 mg tramadolu i idźcie oddać krew na peaku działania. Zróbcie badania wątrobowe plus morfologię. Zobaczycie jak normy są przekroczone. Jak mój lekarz zobaczył wyniki po roku brania trampka ,kody i heroiny robione na fazie trampkowo-helowej to się za głowę złapał, praktycznie wszystko przekraczało normy, najbardziej asat,ALAT ,ggtp, wskaźniki krzepnięcia ,hormony tarczycy, chyba tylko cholesterol był w normie:) Przez 6 miesięcy zero używek (serio wystraszyłem się ) tylko metadon i wyniki badań prawie idealne, w ciągu tych 6 miesięcy leczyłem intensywnie wątrobę i nie piłem alkoholu.
  • 32 / 8 / 0

Ja żarłem tramadol w czystej postaci (głównie tabletki Tramal Retard 200 od Stady - jakoś w 95% bo czasem zdarzały się krople, albo jakiś czeski i inne wynalazki typu Skudexa) przez jakieś 7 lat. Z tego mniej więcej pierwsze 2 lata to dość okazyjne, "kontrolowane" spożywanie z dużymi przerwami, a ostatnie 2.5, albo 3 to niemal nieprzerwany (oprócz pobytu w szpitalu) ciąg na dawkach 800-1400 mg dziennie i pod koniec tej średnio udanej przygody zdarzyło mi się wykonać morfologię której wyniki były prawie idealne. Nie pamiętam szczegółów, ale chyba tylko jeden pomniejszy czynnik wyszedł mi poza sugerowanymi obok widełkami normy.
Nie ma dobrego opioidu, każdy cię niszczy na swój sposób, zarówno psychicznie jak i fizycznie, ale jak już ktoś musi być wjebany to lepiej w czysty tramadol niż w kodę z thiocodinu.
  • 44 / 5 / 0

22 października 2020LolaNorth pisze:
Miał ktoś podobną sytuację?
W moim przypadku mowa o leku doreta 75.
Pierwszego dnia wzięłam cztery tabletki. Drugiego również cztery. Trzeciego i czwartego dnia jedną. Od pierwszego dnia przez pięć dni wymiotowałam żółcią, na początku jeszcze jadłam, ale pod koniec to już nawet szklanki wody nie mogłam wypić. Skończyło się czopkami przeciwwymiotnymi i nutridrinkami przez kolejne kilka dni. Zastanawiam się, czy to nie połączenie tramadol + paracetamol tak u mnie zadziałało. Trzy lata temu brałam sam tramadol i takich sytuacji nie było. Z kolei polecenie kodeina + paracetamol też takich objawów nie wywołuje, co najwyżej lekko ból żołądka.
1 Tabletka dorety 75 zawiera 650mg paracetamolu. Ty przyjmowałaś jednorazowo dawkę 2.6 grama tego syfu, nic dziwnego że wątroba nie wyrabiała
  • 60 / 3 / 0

@Morfix próbowałam robić ekstrakcję, pisałam o tym w innym wątku, ale mi nie wyszło. Wiem że paracetamol działa źle na wątrobę, trochę się tym nie przejmuje, ale jednak bywają dni gdzie boje się że umrę.
  • 44 / 5 / 0

@LolaNorth Z takim podejściem do życia to idź może do jakiegoś specjalisty
  • 60 / 3 / 0

Jestem pod opieką, jednak to nie taka prosta sprawa. Wolałabym na ten moment potrafić zrobić ekstrakcję albo mieć dostęp do tramadolu bez paracetamolu.
Użytkownik zbanowany
  • 1265 / 218 / 0

Jeśli nadal zażywasz tramadol to powinnaś zdecydowanie się nauczyć wykonywać ekstrakcje, to nie jest skomplikowane, wystarczy postępować zgodnie z poradnikiem.
Paracetamol ci zupełnie zniszczy organy i nie bedzie wesolo
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1987 uczestników Wejdź na czata