Tramadol - Negatywne skutki zażywania

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Mst Continus

2

Witajcie :hug: Jak się cieszę że jestem z Wami bo widzę że nie jestem sam. Ja boryka się z tego typu problemem. W marcu odbierałem mst 200 300 mg dziennie przez miesiąc skończyły się tabsy i szlag mnie trafił. Skręty!!!
Postanowiłem złagodzić to tramalem retard najpierw wiadomo po 900 mg na dobę. Minęło pięć miesięcy i dojechałem do dawki 300 mg na dobę. Dziś mija drugi dzień ...Nie no półtorej po odstawieniu. Nie czuje się dobrze :-O :kotz: wziąłem więc 3 tabsy rellanium po 2mg. I mam do was pytanie. Ile ten zajebany stan potrwa? I czy przez te rolki które ch*ja pomogły nie wydłuża sobie wkrętów?

Re:

Fiefiorek80

2

korkorio pisze:
05 lutego 2008
Swoją drogą ciekawe w jakim stopniu tramadol uszkadza nerki , wątrobę-bo napewno uszkadza, nie uzależnieu nawet nie chce mi sie pisać... w sumie wkrótce bede wiedział "co we mnie" siedzi ,załatwiłem sobie skierowanie na badania krwi,próbę wątrobową itd. podejrzewam ,że u mnie po tylu latach z opiatami typu tramadol i tymi najmocniejszymi iv -przestraszę sie tych wyników...
Pisz Panie Mecenasie o wynikach badań tu. Może jeszcze ktoś poza Tobą przestraszy się tych wyników.
Tylko jedyna lipa to taka, że (z tego co tu piszesz) to nie jesteś przykładem fana tylko i wyłącznie tramali.
A jest wogle taka osoba, która z syntetyków, opiatów ładuje tylko i wyłącznie tada? Chyba ewenement byłby to.
Ale chuj, pisz plis.
Ja nie pan „mecenas” ale trafilam tu do Was na forum i siedze i czytam...
Na tramadolu jestem od 5lat ( po wypadku - mam uszkodzony kregoslup) biore bo musze , biore czesto i duzo ( ciagi po kilka tygodni do 800mg na dobe) potem kilka tygodni przerwy ... z dodatkowych uzywek tylko ziolo ale to na prawde sporadycznie... dwa razy w zyciu jakies antydepresanty , nazwy nie pamietam...
Tramadol czasami popijam alko , kregoslup boli i zycie boli a po tramadolu i alku troszke lżej :-p ale do rzeczy... po tych pieciu latach byly robione badania i nerki i watroba bez uszczerbku ...
Ale nie wiem czy o taki wyznacznik Ci chodzilo ... pozdro

Jeśli zamierzasz podjąć próbę odhaczenia na swojej zielonej liście Antarktydy, oczywiste pytanie brzmi: "Co mam zrobić, żeby móc się upalić, kiedy już tam trafię?" Najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest przyjrzenie się naukowcom, którzy ponad 6 miesięcy w roku spędzają pracując na lodzie.
- Oceniamy, że nad Wisłą może być 200-240 tys. pacjentów – mówi Tomasz Witkowski z firmy Spectrum Cannabis. Firma podjęła już próbę rejestracji suszu z marihuany. Chce być liderem sprzedaży medykamentu w Polsce.

wnc1964

63
57

elise pisze:
26 lipca 2018
U mnie tramadol powodował znacznie silniejsze nudności niż jakikolwiek inny opioid. Były one tak silne że przebijały się nawet przez dwie tabletki aviomarinu, gdzie przy oxy i majce jedna zawsze wystarczała spokojnie. Macie jakieś sposoby jak inaczej można się ich pozbyć?
elise spróbuj 1tabl omeprazolu czy pomoże lub zminimalizuje dolegliwości nie wiem, ale wydadatek nie jest duży a może pomóc.

Mst Continus

2

Jestem już po detoksie....martwi mnie jedno...mam dziwne mocne zawroty głowy z utratami swiadomosci. To normalka czy powinienem się udać do szpitala

pasierb_marnotrawny

1

W sumie nie odczuwam żadnych negatywnych skutków ćpania tego zdradliwego ścierwa (nie licząc skręta), oprócz nadmiernej potliwości, mimo, że jestem chudy, jak Szlomo Shekelbaum po rocznym pobycie w Auschwitz Birkenau. Da się jakoś temu zaradzić? Przy obecnej pogodzie czuję się jak szczur w mikrofalówce.

truskawiec

2

To i ja opiszę kilka negatywnych skutków zażywania, przedstawiając pokrótce moją historię z T.

Pierwszy raz - krople, nie wiem jaka dawka bo na oko ale przypuszczam, że 250-300 mg, pociągnąłem tak z trzy dni aż skończyła się buteleczka.

Potem raz na parę miesięcy zdarzały się 1-3 tygodniowe ciągi. Po pierwszych dwóch ciągach tolerancja rosła bardzo wolno - zaczynałem od 200, kończyłem na maksymalnie 350. Nie było też raczej żadnych fizycznych objawów ostawienia, tylko duże obciążenie psychiczne trwające zazwyczaj 2-3 dni.

Przy kolejnych ciągach dawka rosła coraz szybciej, w końcu w ciągu dwóch tygodni z 200 doszedłem do ponad grama co zakończyło się drgawkami. Efekty odstawienia obejmowały zimne poty, drżenie rąk, kołatanie serca, nudności, biegunkę chyba też z tego co pamiętam.

Najszybciej rosła tolerancja przy ostatnim ciągu w jaki wpadłem i był też najgorszy skręt, po około 1.5 tygodnia stosowania.

Jeżeli chodzi o negatywne skutki zażywania, to u mnie dominowały te psychiczne. Pierwsze ciągi były spoko, przy następnych pojawiały się:
  • w*urw i agresja na otoczenie, denerwowały mnie rozmowy z innymi ludźmi, ogólnie chciałem żeby mi wszyscy dali spokój
  • coś na kształt zmiany osobowości - pojawiały się zachowania nietypowe dla normalnego zachowania
  • klasyczne problemy z wydalaniem moczu
  • pękające usta
  • przez x miesięcy po ostatnim ciągu duże problemy z bezsennością, apatia, częste rozdrażnienie
Nie wiem jak z wątrobą i nerkami, ale miałęm robione szczegółowe badania jakieś trzy miesiące po ostatnim ciągu i wszystko było prawidłowo poza podwyższonym cholesterolem. Inna sprawa jest taka, że nigdy nie byłem w bardzo długim ciągu więc nie wiem jak to jest np. przy wieloletnim stosowaniu.

hammerzeit

4
1

U mnie podobnie, nawet po dłuższym ciągu bebechy w dobrym stanie, natomiast róbcie sobie badania kardiologiczne, bo podobno od tramalu najbardziej dostaje właśnie serce.

Anabolik

22
23

A nie macie zatrzymania moczu po 1gram i więcej nie wspomnę o wypruznianiu się kulami z kału doslownie ? Mi strasznie wchodzi na psyche gadam bez sensu do głosów które słyszę teraz będę się staral jeść Góra 600mg ciekawe czy się uda ostatnie ciągi były po prawie 2gramow ba dobę,.. teraz po przerwie jestem na 400mg i jest lajtowo czuć działanie ale nie ma osoby warzywa

vicmcpherson93

3
3

Fiefiorek80 pisze:
08 sierpnia 2018
po tych pieciu latach byly robione badania i nerki i watroba bez uszczerbku ...
Właśnie szukałem jakiejś wzmianki o nerkach, a powiedz mi jak u Ciebie z siusianiem?

Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 42 uczestników Wejdź na czata

AwatarPierwotnyWilk  Awatarunknown  AwatarKucharzMietek  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  AwatarxSzuLeRx  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarWincent  Awatareliot  AwatarMendeleev  AwatarMondengel  AwatarObrazoburca  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  Awatarbbk  AwatarCzarli Hustle  Awatarowerfull  AwatarInfamis  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarBlackHoodie  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarJakub777  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarnexu  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  AwatarHexaCentauri  Awatarrozgar  AwatarSem  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  3d9ee44a2076e91a7c099d105064dee8vicmcpherson93  AwatarCycuszek  Awatarmurdock777  AwatarDexPL  Awatarwolfster  AwatarGanjaBot