Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Dobry miks, pregabalina to petarda na lęki, a opipramol trochę pomoże na pewność siebie, ale sam w sobie jest sedatywny.
  • 13 / / 0

Czy jest to możliwe żeby w multi teście na narkotyki z moczu wyszedł mefedron gdy się wzięło bardzo dużo lamotryginy brupopionu i kwetiapiny? Mówię tu conajmniej o sześcio krotnej maksymalnej dawce każdego leku?

Marihuana może upośledzać płodność kobiet? Nowe badania

Marihuana jest najczęściej używanym narkotykiem rekreacyjnym przez osoby w wieku rozrodczym. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jaki może mieć wpływ na ewentualne poczęcie dziecka.
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Tak, bupropion to pochodna katynonu, to betaketon, wyjść może 'mefedron' jak najbardziej.
  • 1926 / 212 / 1

Miska- jak to jest pić alkohol gdy się niedawno weszło na 50 asertinu? sertralina.
Zazywam od ok2 tyg. Czy 2-3 piwa raz na tydzień mogą zepsuć efekt terapeutyczny? Czy alkohol działa słabiej / mocnej? Wolniej/ szybko? Jakiej niemiłe objawy typu ciśnienie itd?
  • 6 / / 0

03 sierpnia 2019Retrowirus pisze:
Miska- jak to jest pić alkohol gdy się niedawno weszło na 50 asertinu? sertralina.
Zazywam od ok2 tyg. Czy 2-3 piwa raz na tydzień mogą zepsuć efekt terapeutyczny? Czy alkohol działa słabiej / mocnej? Wolniej/ szybko? Jakiej niemiłe objawy typu ciśnienie itd?
Działa szybciej i mocniej, a kilka następnych dni jest słabo. Ale mniejsze ilości jak piwko czy dwa raczej nie powinny narobić problemów.
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 10 / 0

Klomipramina 150 SR dziennie, są sposoby by ją jeszcze bardziej spotencjalizować? Do tego brom doraźnie tylko jaka dawkę mam go brać w razie czego? Tolerka w skali to 3/10.

Jak się ma do tego GBL można miksować? alko odpada, więcej jedyne co zostało na impre czy coś.
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

Zależy na jakie zaburzenie używasz jej. Klomipraminę można potencjalizować aktywizującymi neuroleptykami i chyba tylko tyle.
  • 856 / 71 / 0

Wenla 300 + mirta 30/45 + pregabalina 150/300
Mix antydepresyjny, przeciw leków, aktywizujacy.
Same te 3 substancje. Zero narkotykow, alkoholu, zero benzo, nawet w krytycznych sytuacjach bo i tak poplyne.
@misspill
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

@rodozz313,
To jeden z najsilniejszych miksów antydepresyjnych w psychiatrii. Zawsze można przeskakiwać z klomipraminy na wenlę, mirtę, a potem, po upływie dłuższego czasu, kiedy to miks wyczerpie swój potencjał - próbować zamieniać z powrotem.
  • 9 / 1 / 0

Cześć, mam pytanie czy takie połączenie pozwoli mi cieszyć się z anty depresyjnych właściwości ssri przy jednoczesnym zachowaniu libido?

Biorę benzodiazepiny dłuższy czas plus pregabalina, mam problem z odstawieniem benzo, lekarka proponuje mi ssri, jakoby miałyby one mi w tym pomóc (wiem od niej i z innych źródeł, że to dobry pomysł).
Dodatkowo cierpię z powodu lekkiej depresji i zaburzeń ocd, ale chciałbym uniknąć skutków ubocznych ssri w tym osłabienia libido i nie tylko, ponieważ i tak cierpię na ADHD.

Proszę o opinie.

Scalono z wątkiem o mixach antydepresantów. taurinnn
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata