Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 18 / / 0

22 września 2018franeeek pisze:
takie combo:
45 mirtry, 375 wenli, 300 trazodonu (trittico), 7,5 abilify (arypiprazol) 1mg flupentixolu
co myślicie? powinno ostro działać na dopaminkę, serotoninkę i noradrenalinkę ?
niestety tylko 2 dni byłem na tym mixie, bo pojawiły się dysfunkcje seksualne
narazie przechodzę na 90mg mirty, 150mg trazodonu, 7,5mg abilify
może dodam małą dawkę 5mg escitalopramu
myślicie, że 90mg mirty podniesie jakoś dopaminkę i noradrenaline ?
  • 1165 / 91 / 0

Mirtazepina działa przede wszystkim na receptorach serotoninowych 5-HT2 oraz 5-HT3
histaminowego H 1. Antagonizm receptora 5-HT3 powoduje że mirtazapina posiada pewne właściwości przeciwwymiotne, nie spodziewałbym się wychwytu dopaminy na tym leku.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narkoprasówka (03.01.18)

Z kraju i ze świata po naszemu, tudzież z akwarium :)
  • 2 / / 0

Mam pytanko,mam rozne leki,m.innymi Sertraline 100mg,Fluoksetyme 20mg,Paroksetyne 20mg,Escitalopran 10mg, Trazodon 75mg,Neurotop 300mg.Czy moge je tak połączyć zeby działały pobudzajacą jak na amph? A moze brac je razem z amph?

Przeniesiono z oddzielnego wątku. misspill
  • 2162 / 388 / 0

"Albo się leczysz albo ćpasz". Jeśli zależy Ci na działaniu amfetaminy to bierz amfetaminę, po lekach SSRI nie spodziewaj się takiego efektu.
  • 1165 / 91 / 0

Chcesz sam się prosisz o zesoół serotoninowy .

Objawy zespołu serotoninowego

ból głowy
halucynacje
podwyższona temperatura ciała
sztywność mięśni
zaburzenia snu pod postacią bezsenności
przyspieszenie toku myślenia
nadmierne pocenie się
nadciśnienie tętnicze
tachykardia
nudności
wymioty
biegunka
drgawki
zagubienie
niepokój
chwilowe problemy z koncentracją
zaczerwienienie skóry
poszerzenie źrenic
  • 18 / / 0

od 2,5 miesiąca cisne na 40mg paro i do tego, od 1,5 300 bupropionu plus pregaba, ale to już różnie. ogólnie chwile tylko czułem ten bupro jakoś tydzień po tym jak przeszedłem z 150 na 300 i to też taka lipna fizyczna stymulacja, tak że nie szło sie w nic konstruktywnego wkręcić do roboty. aktualnie to właściwie w ogóle nie czuje jego działania, jakbym witamine c łykał. też może zbyt szybko przeskoczyłem na te 40 paro ale no już poszło, co zrobić %-D

mam w planie jakoś zniwelować tą swoją anhedonie i teraz no planuje jakiegoś dopamergika zapodać. jak myślicie co jest bardziej warte uwagi - pirybedyl, ropinirol czy spróbować wykręcić od sajko metylofenidat ? i darować se ten bupro czy no już jak tyle z nim lece to go mixować z tym co se teraz dołoże ?
  • 211 / 4 / 0

Podstawowa zasada: jeśli nie chcemy napytać sobie biedy nie dokładamy tryptofanu do SSRI, a już tym bardziej do MAOI. "Tryptophan supplements should not be consumed with MAOIs as the potentially fatal serotonin syndrome may result." - prosta sprawa. misspill
[/quote]

RIMA a IMAO to jest ogromna różnica. Przy stosowaniu tryptofanu i Nardilu (klasyczne IMAO o którym czytamy w każdej ulotce leku przy pozycji przeciwwskazania) były pojedyńcze przypadki śmierci, pacjenci brali 20-30 gram tryptofanu plus strzelam maksymalna dawka leku. Biorąc Nardil butelka wina lub 200 gram sera pleśniowego może wysłać na cmentarz, sprawa prosta. W innych przypadkach tryptofan nie powoduje powikłań, mowa oczywiście o maksymalnie 2 gramach.
  • 12 / / 0

Ja biore rano 150 Bupropionu i 1mg alprazolamu a kolo 12.00 wale kreske koki i czuje sie dobrze
  • 43 / 5 / 0

Co brac do tryptofanu aby nie bolala glowa?
  • 18 / / 0

01 października 2018eliano1 pisze:
od 2,5 miesiąca cisne na 40mg paro i do tego, od 1,5 300 bupropionu plus pregaba, ale to już różnie. ogólnie chwile tylko czułem ten bupro jakoś tydzień po tym jak przeszedłem z 150 na 300 i to też taka lipna fizyczna stymulacja, tak że nie szło sie w nic konstruktywnego wkręcić do roboty. aktualnie to właściwie w ogóle nie czuje jego działania, jakbym witamine c łykał. też może zbyt szybko przeskoczyłem na te 40 paro ale no już poszło, co zrobić %-D

mam w planie jakoś zniwelować tą swoją anhedonie i teraz no planuje jakiegoś dopamergika zapodać. jak myślicie co jest bardziej warte uwagi - pirybedyl, ropinirol czy spróbować wykręcić od sajko metylofenidat ? i darować se ten bupro czy no już jak tyle z nim lece to go mixować z tym co se teraz dołoże ?
dobra darowałem se ten bupropion i wysępiłem pirybedyl. na ulotce jest napisane, żeby nie mixować z uspakającymi no i wymieniony jest z nazwy tylko lorazepam. a orientuje sie kto czy z alprazolamem można to spokojnie brać ?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata