DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 56 / 5 / 0

Bez żadnego filtra, lufka do cracku jest spora nie potrzebujesz nic. Lufa, zwykła zapalniczka i jazda. Przy żarowej mogą być za wysokie temperatury imo
  • 19 / 2 / 0

A jak jest z tą lufką? Problem jest taki, aby z odpowiednią prędkością brać bucha, bo obiętość lufki jest niewystarczająca, aby od razu wciągnąć jednego, solidnego. Po podgrzaniu materiału, w lufce ma być "mleko"?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Polacy w Holandii uzależniają się od marihuany. Przemilczany problem

O rodakach dotkniętych w Holandii plagą marihuanizmu oraz sposobach, by ich ratować...
  • 281 / 20 / 0

29 kwietnia 2019eiffel65 pisze:
16 marca 2019mrfuter pisze:
12 marca 2019A-CoA pisze:

przepraszam, ale o czym mowa %-D
Sypiesz lajna, nagrzewasz lufke walisz lajna wydychasz dym(jak chcesz to zrobić dobrze to gorąca część musi szczelnie przylegać do podłoża żeby odkurzać zrobić, no i szybko musisz to zrobić) . Drugi najbardziej ćpunśki sposób intoksykacji, znają go tylko najbardziej przerobieni stimiarze (fajnie trzasko). nazwy: PŁONĄCA, HOTRAIL, NAGRZOTO, - jeśli coś idzie wapo, to będzie dobre.
czyli co ? wciągam kreskę rozgrzaną lufką, ale aby nagrzana końcówka dotykała blatu ala odkurzacz ? po wciągnięciu wypuszczam dym płucami ?

kurwa niezłe i na czym to polega ? jednocześnie wciągasz i vapujesz ? bo się zakręciłem lol
Tak,
  • 2581 / 379 / 3

Ile moklobemidu brać do DMT p.o.?
btw. mogę wypić proch z napojem? Nie będzie siedziało na żołądku? DMT ekstrahowane z mimosy (nie wiem czy ma to znaczenie :huh:)
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata