DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1902 / 106 / 0

Z DXM nie polecam. Pomogłem koledze wypalić 52mg, wszystko zrobił dobrze. Odleciał daleko, zapluł się, ślina spadała mu na nogi, potem się położył i miał dziwne odruchy. Nie przebił się. Leczył się neuroleptykami, ale odstawił przed próbą, brał tylko DXM. Mówił, że wizualnie zajebiście, ale żadnego zagięcia czasu, żadnych obcych istot. Z moich doswiadczeń tamte byty badają inne substancje działające na śmiałka i nie wszystko pokazują. Mogą nawet się nie ujawnić. Dziwaczna substancja. Ciekawa bardzo.
  • 1902 / 106 / 0

DMT jest niewiarygodnie głębokim psychodelikiem. Naprawdę jest portalem, portalem do świata energii, świata ducha. Stan po DMT z początku nazywałem "zagadką", mówiłem że "wchodzę do zagadki", "znajduję się w zagadce". Z czasem zagadka zaczęła stawać się coraz mniej zagadkowa. Najpierw byty mówiły, że zacznę korzystać z tego stanu jak przestanę się bać. Później udzielały coraz więcej wyjaśnień. Jestem w trakcie przygotowywania szerszego opisu ale mam tyle wątków do poruszenia, że może wyjść z tego książka. I nie wiem gdzie to opublikuję, w tym wątku zginie.

Byty ze świata ducha próbują nam pomóc. Odbierają złe emocje, można poprosić je o pomoc w przypadku choroby. Mógłbym opisać moje doświadczenie, ale przysłoni istotę tego posta.

Można odnieść wrażenie, że jest w tej substancji coś więcej, ogólnie w psychodelikach. Takie podejście jest jednak pomieszaniem. To nie w substancji jest tajemnica, którą warto zgłębić, również nie ma jej w świecie ducha jako takim. Tajemnica leży w umyśle, w jego istocie. W ponadczasowej przytomności, przestrzeni bez centrum i granic. Od dawna interesował mnie umysł, najpierw próbowałem go zbadać półśrodkami, psychodelikami. Bo to półśrodki, nie żadna droga na skróty. Obecnie pracuję z umysłem z użyciem pewnych, sprawdonych metod.

Dlaczego psychodeliki są półśrodkami? Wpuszczają do przedsionka, nie wejdziesz po nich do salonu. Powodują pomieszanie, pokazują coś i rzadko to tłumaczą. Rozpuszczalnik powoduje chyba największe pomieszanie, ale DMT również. Co się stanie jak po DMT zobaczysz przyszłość? Prawdopodobnie będziesz pomieszany w chuj. Bo jak to? Przyszłość jest gdzieś zapisana? Istnieje przeznaczenie? A gdzie sens? Więcej z tego wad niż pożytku. Chyba, że ktoś ci wyjaśni czym to jest. To przyczyna i skutek, Buddyzm nazywa to karmą. Jeśli zobaczysz przyszłość wiedz, że to przyczyna i skutek, bo oprócz skutku (przyszłości) przyczyna też w tej wizji będzie. Trudno to samemu rozpoznać. DMT przynajmniej mnie tego nie wyjaśniło. Dlatego teraz podążam drogą, na której znalazłem odpowiedź. Taka jest moja karma :)

Aha, nie wiem czy dobrze rozumiem przebicie się. Najwięcej spaliłem 100mg odmierzone na oko, niewiele pamiętam ale faza dużo nie odbiegała od tych po dobrze wypalonych 30mg. Różnica taka, że ttwała od zajebania długo, po fazie nie wiedziałem co jest 5 a jak się zorientowałem okazało się, że jestem w innym wymiarze. Po godzinie gdzieś wróciłem do swojego wymiaru. Bo ptzeglądam poprzednie strony i ludzie, którzy piszą o głębokixh ptzeżyciach i innych istotach uważają, że się nie ptzebili. Po 30mg chociaż wszystko pamiętamy. Po 40mg też. Więcej ttzeba chyba wypalić kilka razy by móc więcej o tym stanie powiedzieć. I po powrocie jest wrażenie jakby popaliło styki. Na szczęście wraca się całkowicie do normalności.

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Paczka z dopalaczami i marihuaną trafiła do urzędu niedoręczalnych przesyłek!

Prawdopodobnie dopalacze w wysłanej pocztą paczce wykryli funkcjonariusze łódzkiej Służby Celno-Skarbowej. Podejrzany pakunek trafił do urzędu niedoręczalnych przesyłek pocztowych w Koluszkach.
  • 1902 / 106 / 0

Jakby można było scalić.

Większych dawek wolałem unikać, kobieta nadzorująca doświadczenie powiedziała (zwykle nic nie mówi, mówią inni), że nie wolno się przepalić bo nic nie będzie takie samo. Inne byty mówiły, że większe dawki są niepotrzebne by korzystać z tego stanu, że oni decydują jak wiele i kiedy pokażą. Ciekawostka taka. No to jak jest z tym przebiciem? Jeśli kiedykolwiek jeszcze kupię DMT (nie planuję, ale kto wie) to będę palił po 30mg z fajki do mety na jednego, długo trzymanego bucha, czyli jak do tej pory. Ważę niecałe 80kg.

Najlepiej palić w nocy, po ciemku. Blask księżyca nie przeszkadza. Najlepiej jak jest wilgoć w powietrzu. Miejsce też ważne. Substancja tysiąca różnych lotów.
  • 2465 / 120 / 0

Selegilina nada się do DMT ? jako IMAO.
  • 1902 / 106 / 0

Ten tunel, o którym tyle osób pisze to jest to koło z geometrycznymi wzorami co się tak zmienia zamim przejdziemy dalej i trafimy pod kopułę, która nas skanuje, ogląda, wita, poznaje? Tak mi się o tym ptzypomniało. Ja nie miałem wrażenia jakbym leciać przez tunel, to koło odbierałem jak drzwi, później jakbym przez nie przexhodził, ale też nie do końca tak.
  • 2465 / 120 / 0

Pytałem czy sele nada się do DMT ? mogę uzyskać odpowiedź ?
  • 2144 / 382 / 0

Sprawdzone są przypadki podbijania DMT moklobemidem, n/t łączenia sele z DMT nic nie słyszałam.
  • 2465 / 120 / 0

A sniffem DMT ominie enzym IMAO ?
  • 2669 / 197 / 0

Nie.

Rozumiem że chodzi Ci o wzmocnienie i wydłużenie tripa?
  • 1902 / 106 / 0

Jak chodzi o to czy w ogóle zadziała to sądzę, że tak. Czytałem o możliwości wąchania DMT, ale nie znam szczegołów, dawkowania ani efektów. A miks z sele powinien zadziałać. Nie widzę powodu, dla którego miałby być nieakuteczny, ale trzeba oczywiście spróbować.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata