NaSSA: Mianseryna (Tolvon, Miansec, Lerivon) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 636 Strona 64 z 64
Rejestracja: 2017
  • 25 / 2 / 0


Ja raz schodziłem z zolpidemu ale to jak miałem elegancki dostęp i co noc ładowałem po 4 tabsy dla fazy i tak prawie pół roku.... zejście było ciężkie bo bezsenność z odbicia to koszmar, ja sobie poradziłem za pomocą alpry i potem redukcja od 1 do 0,25 następnie odstawienie. Potem mianseryna która według mnie jest zajebista do snu, najgorsze jest po niej tycie, kuo 30mg złam na pół i testuj. Uwaga potrafi ujebać konkretnie na samym początku.
Rejestracja: 2015
  • 876 / 182 / 0


Na samym początku to i 10mg zwali byka z nóg, czasem. Nawet chyba "deprexolet" czy jakos tak, ma tabsy 10mg, moja pierwsza mianseryna taka była.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

"Ampułka" zmuszał chemika-hobbystę spod Opola do produkcji narkotyków

...ten zaś testował gotowe produkty na sobie. Zapadł wyrok w sprawie.
Rejestracja: 2019
  • 63 / / 0


mianseryna vs mirtazapina (nasennie)
Rejestracja: 2013
  • 157 / 14 / 2


mianseryna może być spoko dodatkiem do kwetiapiny kiedy wystąpi jakaś tolerancja na nią (sam obecnie walę po 100 - 200mg).
Dodatkowo mianseryna ma ten swój słynny "opiatowy utuleniec", który jest bardzo przyjemny, a na początku brania dość mocno wyczuwalny (pamiętam jak wrzucałem w dzień 10 mg i było bardzo przyjemnie).
Rejestracja: 2017
  • 41 / 9 / 0


Po mianserynie nawet po dwóch dniach korzystania wyskakuje mi dużo syfów na twarzy. Spotkał się ktoś z tym?
Rejestracja: 2018
  • 2107 / 399 / 154


@twsoul71, osobiście się z tym nie spotkałam, nie miałam takiego problemu ani nie znam nikogo, kto miał. Może przyczyną nie jest wcale mianseryna? Ewentualnie jeśli to kolejne Twoje podejście do tego leku i taki skutek pojawia się zawsze, to może faktycznie warto pogadać o tym z lekarzem, czy nie jest to jakiś rodzaj reakcji alergicznej.
Posty: 636 Strona 64 z 64
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: emem23 i 3 gości