Ciągi alkoholowe, czyli alkohol dzień po dniu

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 139 / 13 / 0

Ja piłam przez prawie 20 lat dzień po dniu. Oczywiście nie były to zawsze duże ilości. Często to był "tylko" 4 paczek przed snem.
Dramat :(
  • 29 / / 0

4 paczek to nie jest taka tragedia ;) Uśmiechnij się ja wypijałem spokojnie 0,5 litra na zmiane z 8 piwami. Ciagło się to, o jej nawet nie chcę liczyć, zresztą nawet teraz potrafie polecieć kilka, bywa że kilkanaście dni waląc jak stary żul po 7-9 piw. Po około 2 tygodniach następuje przebudzenie, mysl ze co Ty odwalasz i odstawienie z dnia na dzień. Człwowiek łatwo sie przyzwyczaja do miłego stanu i tak bywa. ;)

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Szalony marihuanista rzucił w policjantów siekierą

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 30-latka podejrzanego o czynną napaść. Mężczyzna rzucił siekierą w interweniujących policjantów. Zatrzymany odpowie także za posiadanie narkotyków.
  • 56 / 1 / 0

Najgorsze są ciągi 10-12 piw od rana do nocy i potem odstawienie chore totalnie zryte schizy miałem.Aktualnie nie pije miesiąc planuje rok.
  • 783 / 50 / 0

bo głupotą jest pic od rana do nocy , zajebać sie na wieczór , rano wstać i zajebać się znów na wieczór a nie ze od rana chochla, troche samokontrolii
  • 67 / 31 / 0

@Brutalny No wiesz, jak wstaje sie rano np po piątkowym chlaniu a nie masz nic waznego do zrobienia w sobote to nieraz z jednego piwa na kaca robi się np dwusetka i jeszcze cztery piwa na dojebe. Obiad zjesz, troche odpusci i wieczorem znowu palnik. A w niedziele leżenie jak trup, albo jakies skromne piwo na kaca i juz gotowy rozpoczynasz nowy tydzień.
Od jakiegoś czasu jak pije to nigdy w lozku, bo czasami zostawilem browara albo lufe na szafce nocnej i jak usnalem a potem w nocy się zbudzilem to wypijalem to

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata