Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 728 • Strona 73 z 73
  • 57 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Ciąg tygodniowy na tianeptynie na wyższych dawkach niż lecznicze, będzie bolało?
  • 46 / / 0
Awatar użytkownika

Ja mam 2 tabletki coaxil 12.5 mg. Naczytalem sie ze zeby zadzialalo milo to trzeba z 10 albo 15 tabsow walnac. Prawda to? Bo jak tak to coaxil w koszu laduje bo po co mi 2 tabsy
Najlepiej mj i nic więcej :P
  • 3803 / 498 / 0
Awatar użytkownika

Po 2 tabsach nie odczujesz rekreacyjnego działania tianeptyny.
"Only God can Judge me"
  • 46 / / 0
Awatar użytkownika

Szkoda. I dzieki za odp
Najlepiej mj i nic więcej :P
  • 41 / 10 / 0
Awatar użytkownika

@Bartzzle Jeśli nie masz tolerancji na opioidy i nie była to przerwa od ciągu kody, kratomu czy innych agonistów receptora opioidowego Mu (w sensie że zamieniłeś jedno opio na drugie) to oprócz może gorszego humoru przez kilka dni nie będzie żadnego zejścia fizycznego po tygodniu zażywania tianeptyny. Jeszcze z ciekawości jakie dawki jednorazowe/dobowe ?
  • 29 / / 0
Awatar użytkownika

Cześć Wszystkim .
Miał bym do Was pytanie . Biorę ponownie tianeptyne , teraz od 5 dnia .
Wczoraj na ciśnieniu wrzuciłem 10 tab.na raz , przez co dziś odczuwam złość na siebie i gorzej się czuje i pytam jak to jest z tymi jednorazowymi wyskokami na dawki 100+ psują one kuracje na Amen? Czy jest to poprostu loterią , a może po jakimś czasie stabilizuje się stężenie leku we krwi i działanie terapeutyczne powraca ?

I jeszcze jedno jak ma się do działania Tiany : zolpidem brany co wieczór w dawcę 10 mg i alpra wrzucana okazyjnie w dawcę 1 mg ???

Pozdrawiam;|
  • 40 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Ja po wyskokach robiłem przerwę całkowitą 3-7 dni i potem znowu dawki lecznicze działały si - stymulacja, motywacja, uspokojenie. Ale wiem, że niektórzy nie czują działania tego leku.
skill over 0x2328
  • 29 / / 0
Awatar użytkownika

Ja odczułem w pierwszym dniu to właśnie, teraz jak i przy wcześniejszym podejściu do tego leku . Natomiast teraz doszło mi więcej smutku i lek jakby nie wyrabia. Motywacja jest w głowie ale już z wykonaniem jest ciężej .

Ktoś stosował dawki niestandardowe 1-1-1 , w porozumieniu z lekarzem ?
ODPOWIEDZ
Posty: 728 • Strona 73 z 73
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.