SSRE: Tianeptyna (Coaxil, Stablon) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 567 Strona 57 z 57
Rejestracja: 2016
  • 3138 / 872 / 0

A selegilina 5-10mg nie wpływa na nastrój?
Rejestracja: 2010
  • 28 / 3 / 0

@misspill ja biorę rasagilinę 1 mg już prawie trzy tygodnie i nadal nic.
Ani napęd, ani nastrój.
Jestem ciekaw czy się jeszcze rozkręci czy to już maksimum co mogę z tego wyciągnąć. Powinno już działać. bo MAO-B raczej szybko się rozkręca.

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Izrael ogłosił zamiary legalizacji rekreacyjnej marihuany

Wygląda na to, że Izrael jest gotowy, aby zalegalizować marihuanę w celach rekreacyjnych. Ogłoszono tam bowiem, że trwają prace nad przygotowaniem not prawnych, które uregulują status konopi indyjskich. Cały proces legislacyjny ma potrwać 9 miesięcy, a po jego zakończeniu Izrael dołączy to listy krajów gdzie marihuana jest legalna.
Rejestracja: 2019
  • 247 / 60 / 0

Zawsze warto próbować. Może się okazać, że tianeptyna nie jest po prostu dla ciebie i musisz wskoczyć na coś innego. Ja poczułam aktywizację, ale taką subtelną, a potem używałam tiany wiadomo w jakich celach i zmarnowałam jej potencjał - zupełnie...
Rejestracja: 2016
  • 3138 / 872 / 0

Selegilina 5-10 sublingual powinna Cię wystrzelić z rana. SelePEA, miks selegiliny z PEA to już ostre wrzenie mózgu, szybko rośnie tolerancja i można afektywnie się rozsypać, odradzam, jest to miks z gatunku super-energetic, euphoric.
Uważam, że MAOI-B świetnie komponuje się z tianeptyną, gdyż komponenta afektywna rozbujana przez MAOI-B jest ładnie stabilizowana i kontrowana przez to SSRE/quasi-opio.
Rejestracja: 2021
  • 2 / / 0

Hejka:) Coaxil jest chyba ostatnim lekiem, jaki testuję na zaburzenia depresyjno-lękowo. Wcześniej zaliczyłam fluoksetyne, wenlafaksyne, sertraline i niestety wszystkie odpadają z jednego względu - tragiczne wypadanie włosów oraz spowolniony metabolizm. Czy ktoś z Was miał takie perypetie z lekami antydepresyjnymi wcześniej, czy po Coaxilu mogę się spodziewać takich, jakże wspaniałych uboków? Z góry dziękuję za wszelkie info :)
Rejestracja: 2019
  • 247 / 60 / 0

Coaxil nie powodował przynajmniej u mnie żadnych skutków ubocznych - nawet wagowych, więc myślę, że warto próbować. Toć to żadne SSRI ani SNR.i ;)
Rejestracja: 2021
  • 2 / / 0

Dzięki wielkie, u mnie na razie 4 dzień, a czuję się gorzej chyba niż wcześniej, ale liczę na to, że to się zmieni po paru dniach
Posty: 567 Strona 57 z 57
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości