SSRE: Tianeptyna (Coaxil, Stablon) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 5 / / 0

Witam, czy do tianeptyny można/warto dołożyć baclofen w celach tupowo terapeutycznych gdy wszelkie ssri nie daja rady przy nerwicy lękowej z ostrym spięciem mięśni?
  • 68 / 3 / 0

Przepraszam, że nie przeczytałem całego tematu. Ile tego się bierze, żeby poczuć to opiatowe ciepło? Nie mam tolerancji na opiaty, czasami raz na 3 tyg kupie sobię kodeinę aczkolwiek bardziej na kaszel palacza. Jakie są skutki uboczne przy rekreacyjnych dawkach? Dam radę po tym normalnie funkcjonować? Dodam, że biorę wenelafaksynę na depresję i doraźnie benzo. Proszę o info co do dawek. Mam 90 tabletek w dawce 12,5. :)

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Policjanci zlikwidowali laboratorium produkujące groźny dopalacz

Zlikwidowane nielegalne laboratorium produkujące dopalacze, przejęte 17 kg klefedronu oraz ponad 600 tys. zł w gotówce, to efekt realizacji policjantów z wydziałów antynarkotykowych z Warszawy i Radomia.
  • 422 / 132 / 0

@Introcepcja żeby się jako tako wyluzować i lekko poprawić sobie nastrój to wystarczą 3 tabletki. Żeby można było mówić o jakiejś fazie to tak około 10 trzeba zjeść. Ale trochę to kiepski interes, bo tianeptyna działa bardzo krótko i zjesz te tabsy w kilka dni jak Ci się spodoba. Lepiej brać właśnie jednorazowo max 3-5 tabsów jeżeli potrzebujesz doraźnie podnieść sobie nastrój, ew. jako podbijacz do benzo/innych opio/mj itp. Da radę po tym normalnie funkcjonować (pod warunkiem że nie zjesz za dużo), efektów ubocznych raczej nie ma (przynajmniej ja nie miałem) chociaż w ulotce jakieś tam są wymienione więc mogą się przytrafić.
  • 68 / 3 / 0

04 grudnia 2019Vratislav pisze:
@Introcepcja żeby się jako tako wyluzować i lekko poprawić sobie nastrój to wystarczą 3 tabletki. Żeby można było mówić o jakiejś fazie to tak około 10 trzeba zjeść. Ale trochę to kiepski interes, bo tianeptyna działa bardzo krótko i zjesz te tabsy w kilka dni jak Ci się spodoba. Lepiej brać właśnie jednorazowo max 3-5 tabsów jeżeli potrzebujesz doraźnie podnieść sobie nastrój, ew. jako podbijacz do benzo/innych opio/mj itp. Da radę po tym normalnie funkcjonować (pod warunkiem że nie zjesz za dużo), efektów ubocznych raczej nie ma (przynajmniej ja nie miałem) chociaż w ulotce jakieś tam są wymienione więc mogą się przytrafić.
A czy do podbijania benzo i alkoholu też będzie ok? Czy same benzo i jakieś opio których nie uzywam?" Cp o tym sądzisz?
  • 68 / 3 / 0

04 grudnia 2019Vratislav pisze:
A czy do podbijania benzo i alkoholu też będzie ok? Czy same benzo i jakieś opio których nie uzywam?" Cp o tym sądzisz?
  • 422 / 132 / 0

@Introcepcja co do alkoholu to nie wiem bo nie piję, ale tianeptyna fajnie komponuje się z benzo bo sama w sobie wykazuje działanie przeciwlękowe i uspokajające. Tak jak napisałem wcześniej, 3-5 tabletek pod ulubione benzo i powinno być fajnie. :)
  • 68 / 3 / 0

Dziękuję :) Karma poszła
  • 68 / 3 / 0

Dziękuję :) Karma poszła
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata