NDRI: Bupropion (Wellbutrin, Zyban)- Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 336 / 81 / 0

27 czerwca 2019LittleQueenie pisze:
Mają ponoć niedługo wchodzić generyki, tak więc cena bupropionu spadnie :D
Ciekawe czy jakość nie spadnie.

Jak wygląda u was sprawa głodów pytam ex ćpunów ja po ndri praktycznie ich nie odczuwam.
  • 198 / 32 / 0

Prawnie to nie powinna jakość spadać ani o mg.
K. z tym bupropionem trzeba ostrożnie byle czym można przedobrzyć, kilka kaps. deksa albo energy drinków i horror gotowy. A tu na początku tematu pisali, że wszystko safe mix. Bullshit. Waliłem ketony w ilościach na tony i nie było takich kardioschiz jak na tym.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Raport GIS: od początku roku dopalaczami zatruło się blisko 1 tys. osób

Od początku roku 971 osób w całej Polsce zatruło się dopalaczami. To wniosek z najnowszego raportu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który oficjalnie zostanie zaprezentowany w przyszły wtorek - powiedział PAP Jan Bondar, rzecznik GIS.
  • 2724 / 916 / 0

Energol z Bupropionem to morderstwo.
  • 105 / 10 / 0

Energetyki piję od czasu do czasu i nie czuję się po nich źle, ale fakt, ze ograniczyłam z kilku dziennie do jednego raz na kilka tygodni. Do fety też juz praktycznie mnie nie ciągnie, ale wracam do niej co jakie czas i za kazdym razem żałuję tej decyzji. Fizycznie wszystko ok, ale psychicznie dochodzę do siebie ok. 4 dni po jednej nocce.
deksa nie mogę ruszac nawet w najmniejszych dawkach, odkąd biorę bupro.
Refundacji niestety nie ma, ale w jednej sieci aptek nozna dostać 30 x 150 mg XR za niecale 150 zł.
  • 279 / 12 / 6

Na bupropionie meth nie dziala juz tak jak przed rozpoczęciem kuracji ... co nie znaczy ,ze nie ciagnie ... bo w tej kwestii tylko lekko sie zmniejszyło . Energetyk i bupropion ? codziennie leci taki zestaw - przyzwyczajenie do smaku energetyka.
  • 105 / 10 / 0

Na mnie przykładowo feta działa tak samo jak kiedyś, gdy tego samego dnia nie wrzucę bupro. Jak wrzucę, to jest chujowo. Ale jeden dzień przerwy od bupro wystarcza i wszystko jest git.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata