Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1072 / 346 / 0

19 października 2020filip2805 pisze:
Macie pomysł co można zjeść na zjeździe żeby łatwo przechodziło przez gardło?
może jakaś mała jajecznica z bułeczką i ciepła herbatka %-D
  • 330 / 52 / 0

Ja polecam szejki. Mleko, banan, np. suszone owoce, migdały (albo inne orzechy), jeszcze wsypuje białko. Masz elegancki posiłek w którym są węgle, tłuszcze i białko. Pożywne, zapycha i łatwo wchodzi.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Piętnastu muzyków, którzy używają legalnej marihuany jako swojej marki

Wielu muzyków lubi palić marihuanę lub używać produktów CBD, takich jak olej CBD, do kreatywności, relaksu lub po prostu dla zabawy, więc nie zaskakuje, że niektórzy z nich zainwestowali we własne firmy konopne lub współpracowali z uznanymi markami, aby zarobić na swojej sławie. Niektórzy muzycy, tacy jak Snoop Dogg lub Melissa Etheridge, stali się aktywistami na rzecz marihuany po prostu odmawiając zaprzestania korzystania z tej rośliny podczas podróży, czy to ze względów medycznych, czy też do wyrażania siebie.
  • 481 / 37 / 0

29 sierpnia 2020Odstawienny pisze:
Spotkał sie ktoś na zjeździe z silnymi natręctwami myślowymi. W sensie wyobrażanie sobie nieprawdziwej sytuacji w której wykonujemy czynność którą uważamy za niekorzystną.
Oj tak... i to kilka razy, ale nie po każdym sorcie. No i tylko, gdy wzięło się "o jedną za dużo". Wtedy nastawienie potrafiło zmienić się w mgnieniu oka - z przyjemnego stanu lub ciekawej konwersacji w głowę pełną negatywnych wyobrażeń. Tak po prostu - "z dupy".

Robiłam się też podejrzliwa, nieufna, wyobrażałam sobie scenki, które nigdy nie miały miejsca, ale które wzbudzały we mnie lęk lub pogardę.

Omamy słuchowe czy powidoki miewałam rzadko (nie zarywałam nocki za nocką), a właśnie takie natrętne myśli pojawiały się tylko przy niektórych rzutach - zazwyczaj przy paście. Nie rozumiem zależności. W amfie może być wszystko.

Znalazłam na to sposób - drastyczne ograniczenie przygód z amfą :świnia: Z 2-4x w miesiącu na 1x na 4-6 miesięcy. Jedyny rozsądny sposób na zminimalizowanie/zlikwidowanie zjazdu = w ogóle nie zaczynać ze ścierwem ;) Jebać.
  • 481 / 37 / 0

10 września 2020Macz3k pisze:
Jak dla mnie zwała to też po części kwestia psychiki. Jak masz mocną to nawet zaśniesz po ciągu parodniowym bez problemu. Grunt to nastawienie i żeby nie dać się ponieść jakimś myślom natrętnym.
Polecam "zjazdowanie" z kimś, kogo lubisz (ale niekoniecznie też ma zwałę). Najlepiej mieć obok siebie partnera/partnerkę (o ile się nawzajem znosicie i dogadujecie), bo zauważyłam, że przebywanie wtedy z kimś takim bardzo skraca czas zjazdu, uprzyjemnia go. Ważne, aby był to ktoś, kto jest tak samo jebnięty jak Ty, nie zamęcza Cię gadatliwością, tylko po prostu... JEST :extasy:

Banalne, acz skuteczne.
  • 481 / 37 / 0

Mandarynki, jabłka, banany.

Jogurt z musli, kanapka z marmoladą.

Jajecznica też spoko zawsze mi wchodziła.
  • 29 / 6 / 0

Kiedyś już pisałem w tym temacie, że na zjazd polecam Nutridrink z apteki. 18g białka, ok. 400 kalorii. Koszt to jedyny minus - około 5-9zł za buteleczkę.
Gwarantuję że już po jednej będziecie znów pełni sił.
  • 47 / 2 / 0

Sudafed na zjazd? Czy raczej kiepski pomysł?
  • 1365 / 341 / 0

Kiepski pomysł.
  • 9 / / 0

Oj sudafed nic nic odradzam. U mnie wjeżdzają zwykle jogurty albo właśnie shake a jeśli mam w zanadżu to zupa krem no na mnie działa jak mało jakaś ważywna zblendowana gdyby nie to że nie można przełknąc prawie nic to by człowiek grzanek dorzucił ale tak to wlewam w siebie zupinke i jest o niebo lepiej.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata