SNRI: Wenlafaksyna (Effexor, Efectin, Faxigen) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 258 / 4 / 0

Bierze ktoś Wenlafaksyne na lęk uogólniony ?
  • 7 / / 0

Jak ma się bramie wenli w połączeniu z kwasem walproinowym ? Biorę wenle 3 dzień w dawce 75mg rano i nie czuje jako tako działania.

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

"Afera narkotykowa". O Eurowizji głośno nawet w Hollywood

W amerykańskich mediach temat związany z konkursem Eurowizja przez lata praktycznie nie istniał. W tym roku jest jednak inaczej. A wszystko za sprawą wokalisty Måneskin Damiano Davida i jego podejrzanego zachowania w "green roomie".
  • 400 / 70 / 0

Kwasu co prawda nie brałem na wenli ale lamotrigine ( symla ) i jakoś nie poszło. Źle się po tym czułem
  • 4123 / 602 / 0

Aktualnie 4rty dzień na czysto od wenli. Brałem od października 2 msc 75 mg i potem 150 mg w jednej dawce.
Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu że lek nie zaskoczył a sobie tylko wkręcałem jakieś pozytywy.
Jakby coś się działo to wrzucę połówkę 75.mg
Czuje się nawet lepiej niż z tymi tabsami. :rzyg:
Najlepiej wspominam swój 1 anty dep
Escitalopram.
  • 39 / / 0

Co dorzucic do wenli 150? Biore od pol roku. Troche tlumi leki, ale deprecha siega dna. Chce żyć w koncu... Nie wiem czy probowac CRF. Nie wiem jak do tego sie zabrac i jakie dawki wenli wrzucic. A moze zmiana na inny lek. Doradzcie cos
  • 34 / 2 / 0

Ja jestem na wenli 2-gi miesiąc i szczerze spodziewałem się więcej, jest to mój pierwszy antydep a cały czas stoję w miejscu, trochę tłumi lęki ale właśnie depra i anhedonia pozostaje. Myślałem ze wenla na depre bedzię idealna ale chyba musze poprosić lekarza o coś innego.. Tylko pytanie co pomoże na depre i lęki jednocześnie?
A co do CRF to jak biore mirte na noc to rano mi jest jeszcze ciężej z łóżka wstać ale wiadomo co człowiek to inna reakcja także zawsze możesz spróbować.
  • 258 / 4 / 0

22 czerwca 2021Opomary pisze:
Ja jestem na wenli 2-gi miesiąc i szczerze spodziewałem się więcej, jest to mój pierwszy antydep a cały czas stoję w miejscu, trochę tłumi lęki ale właśnie depra i anhedonia pozostaje. Myślałem ze wenla na depre bedzię idealna ale chyba musze poprosić lekarza o coś innego.. Tylko pytanie co pomoże na depre i lęki jednocześnie?
A co do CRF to jak biore mirte na noc to rano mi jest jeszcze ciężej z łóżka wstać ale wiadomo co człowiek to inna reakcja także zawsze możesz spróbować.
Własnie ja też niewiem co brać . Bo mam cały czas anhedonię i depresje.
  • 4123 / 602 / 0

Można próbować różnymi lekami ale najlepszs rezultaty da zmuszanie się do.wysilku.fiz codzień
Wstajemy o 6 rano. I 30 min biegania.
Jedzenie zdrowe... Zerro makdonwldow i kfc.
Po miechu juz będzie różnica.. Proste jak hui
  • 30 / / 0

Dzisiaj lekarz przepisał mi Wenlafaksyne,czy jeżeli zacznę to brać to będę mógł stosować MDMA, Zioło,DXM ? O innych substancjach również bardzo chętnie poczytam. Osobiście nie wiem czy zaczynać z tym, dlatego potrzebuje informacji ;)
  • 258 / 4 / 0

Jak ze snem u was na wenlafaksynie ?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata