SNRI: Wenlafaksyna (Effexor, Efectin, Faxigen) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3126 / 870 / 0

wenlafaksyna sama w sobie przez pierwsze dni może powiększać źrenice. Znacznej mniejszości wskutek działania środków sympatykomimetycznych powiększa się tylko jedna źrenica.
  • 3 / / 0

Super, dzięki za szybką odpowiedź. Czyli jestem w znacznej mniejszości, ale skoro to tylko chwilowe to przeżyję jakoś. Jakie masz zdanie na temat leczenia tą substancją fobii społecznej? Jestem dosyć sceptycznie nastawiony, w dodatku na pierwsze efekty muszę czekać nawet 4 tygodnie wg psychiatry.

Dr Shopping, czyli jak państwo traci miliony na psychotropach

Tylko w ubiegłym roku fundusz zdrowia stracił co najmniej 14 milionów złotych, refundując leki psychotropowe, które trafiają na czarny rynek. Reporter TOK FM w trakcie prac nad materiałem odkrył luki w systemie i bezczynność instytucji państwa. Efektem są ogromne straty finansowe, ale też społeczne. Proceder trwa od dawna.

CBS wyemituje film o Silk Road

Dokument CBS na temat Silk Road rzuca ponoć nowe światło na postać Rossa Ulbrichta, twórcę tej darkwebowej platformy.
  • 3126 / 870 / 0

Myślę, że skuteczność w leczeniu fobii społecznej może mieć minimalnie mniejszą od sertraliny. Na pewno warto spróbować.
  • 3 / / 0

Dzięki, zobaczymy co z tego będzie, postaram się dać wam znać czy podziało. :)
Ogólnie już po drugiej dawce odczuwam zmniejszony apetyt i jestem z tego bardzo zadowolony, bo akurat jestem na diecie i przyda mi się zrzucić parę kg. :świnia:
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata