Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 814 / 136 / 0

Zależy ile jechałeś na tym helu. Jak to jakiś jednorazowy i niezbyt długi ciąg, to kilka miechów abstynencji i może będzie podobnie. W każdym razie nie działa to tak, że zaczyna się od zera i w tym samym tempie, tolerancja już zawsze będzie rosła szybciej.
  • 527 / 175 / 0

19 sierpnia 2020wzwood pisze:
Uprzedzając kolejne optymistyczne wróżby - nie zamierzam więcej brać heroiny, gdyż zaspokoiłem ciekawość i nie interesuje mnie rezygnacja z życia ani teraz, ani w przyszłości.
Życzę Ci kolego sympatyczny, aby tak się ostało i prosiłabym Cię, abyś jednak za jakiś czas dał znać, czy aby na pewno tak jest 😁

Chyba każdy tutaj "zaspakaja ciekawość", mnie przy tej ciekawości towarzyszy jeszcze nieprawdopodobna łatwość wjebania się w substancję.
Dlatego kolejnym też towarzyszem są resztki rozsądku, mówiące żeby jednak tej ciekawości nie zaspakajać, a uwierz mi że ciśnienie na mocne opioidy mam konkretne, tak wiem że na pewno byłaby to karuleza bez możliwości wciśnięcia guzika stopu 😉

Zauważyłam to już wiele lat temu, gimbusiarski Tramal potrafi mnie pochłonąć na długie tygodnie i pomimo spektrum skutków ubocznych (np siedzenie na kiblu 10 minut bez możliwości wysikania się), oraz późniejszych nieprzyjemności związanych z odstawianiem, nadal do tego wracam nierozsądnie.

Obecnie jutro będzie równo tydzień bez, dawki dzienne tak jak i u Ciebie szybowały gwałtownie w górę, poniżej grama nie było sensu się w ogóle brudzić. Ze względu na brak sedacji, a bardziej pobudzenia tramadol był dla mnie wybitnie dobry w tygodniu, gdzie musiało się wstawać do pracy. Przestało być wesoło, jak przyszło odstawić... Każdy kto miał styczność z takimi opio na dłuższą metę wie, jak odstawienie potrafi przekreślić kilka dni, gdzie nie ma się siły na nic. Benzo na ból duszy przy jakiejkolwiek zwale również omijam, ze względu na uzależnienie w które wpadłam przy okazji leczenia i wychodzenia z depresji w wieku lat 19, przy okazji zażywania sertraliny po której nie mogłam spać, ani jeść.
Często w opio tematach byłam jebana za brak podkładu chociażby z jednej małej benzodiazepinki, aby w razie w uniknąć padaczki. Wolałam ryzykować, jak widać skutecznie 🙃

Stąd też muszę uważać na tę słynną ciekawość, tym bardziej jako typowa politoxy, bo to bez wątpienia dla mnie schody do piekła. Jeżeli naprawdę macie farta i silną wolę, to szczerze zazdroszczę.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Roztrzepany turysta skończy za kratkami? "Narkotyki wypadły mu z portfela"

W minionym tygodniu w jednym ze sklepów we Władysławowie klientowi wysunął się z portfela mały woreczek strunowy. W środku znajdował się biały proszek, który przykuł uwagę pracownika ochrony. Ten poinformował o zdarzeniu policję, a wezwani funkcjonariusze zabezpieczyli podejrzaną substancję. Badanie testerem wykazało, że była to kokaina.
  • 16 / 4 / 0

Witam mam takie zastanawiajace pytanko moze ktos madry odpowie.Bralem opiody 7 lat koda tramal metadon hel buprenorfina potem mialem 3 lata przerwy od tego i teraz z powrotem wrocilem do tego ale jak zaczalem jechac na Tramalu to dzialal a potem przestal dzialac tak ze nawet po 3 g bym nic nie czul a bralem go niedlugo tak samo bupra bralem pare listkow po czym po malej przerwie zaczalem znowu i nic zjadlem caly listek bunondolu 0,4 15 tabletek i dupa . prosze o pomoc poniewaz czuje sie nie ustysfakcjonowany. wrzuccie to do watku do ktorego to sie w koncu nadaje .
Użytkownik nieaktywny
  • 143 / 20 / 0

Fajnie, ale Twoja wypowiedź nie zawiera pytania.
  • 25 / 2 / 0

spotkał się ktoś z opioidem w olejku do efaji? Są jakieś różnice w działaniu itp.?
Od dawna zastanawia mnie ten temat...
  • 2203 / 693 / 0

Jakim opioidem typie. Wróżek tu nie ma.
  • 25 / 2 / 0

@WrakCzlowieka
Spytałem o jakikolwiek opioid w tejże formie i poprosiłem o opisanie ich odczuć. Czyli chodziło mi m.in. o opisanie tego jaka to była substancja. Masz racje, może źle sformułowałem pytanie.
  • 2203 / 693 / 0

Pewnie fentalogi.
  • 37 / 8 / 0

W wypadku przedobrzenia z opioidami, które prowadzi do rzygania czy można zbić nudności marihuaną, czy nie za bardzo?
  • 2203 / 693 / 0

Można, ale bezpieczniej imbir wziac. Niektóre antyhistaminy tez powinny trochę tamować rzygi.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata