Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 183 / 12 / 3

Jeśli chodzi o opioidy to na razie próbowałem dwóch : kodeina (ponad 20 razy) i oksykodon (2 razy - pierwszy raz 30mg później dorzutka 10 i drugi raz 40) no i dzialaja podobnie ale oksykodon w momencie szczytowym jest przyjemniejszy to już jest taki zajebisty nodding. Może kiedyś jeszcze morfinę spróbuję słyszałem że jeszcze przyjemniejsza od oxy
  • 917 / 146 / 0

Zauważam u siebie coraz większą chęć sięgnięcia po opioidy dla ukojenia bólu wynikającego z codziennego jestestwa, wiem że jeśli się wpierdolę to będzie po mnie.
Myślicie jednak, że da radę jechać na samych naturalnych opioidach? (Mak lekarski i meksykański)
Czy jednak to jest na tyle silne, że prędzej czy później sięgnę po morfinę czy też hel? Dużo względnie dobrych ludzi przez to odeszło a ja nie chciałbym podzielić ich losu.

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
  • 2027 / 618 / 0

A to jakaś różnica czy majka z maku czy z tabletek? Oczywiście pomijając dostępność, finanse i zakładając drogę podania p.o. i tak.
Myślę że jak się wjebiesz to raczej będzie ci to obojętne, może nie od razu ale kiedyś pewnie stwierdzisz że to co teraz się wydaje absurdalne (np. fent iv) będzie normalne.
  • 917 / 146 / 0

Różnica jest dla mnie całkiem spora.
Mając majkę farmaceutyczną pewnie większość czasu spędzałbym w łóżku noddując a w dodatku zaprawiałbym to klonazolamem.
Z makiem jednak jest trochę więcej zachodu, cpanie go nie jest tak łatwe (jeśli rozumiesz o co mi chodzi).
Co do końcówki to wiem że tak by pewnie było, nawet mimo że przy próbie podania ketaminy IM odpuściłem po paru razach ze zbyt wielkiego strachu - nie umiem zupelnie wykonywać iniekcji.
Jednak no, to tak samo jak kilka lat temu mówiłem sobie że co jak co, ale stimów to ja nie tknę. xD.
Dzięki, BTW, mam jeszcze pytanko, ile Tobie zajęło czasu dojście do regularnego zażywania helu od pierwszego kontaktu z opio?
  • 2027 / 618 / 0

5 latek jakoś jak się nie mylę w obliczeniach. Komedia i tragedia w jednym bo i maja iv i hel iv na pierwsze razy były rozczarowaniami, ale jednak wystarczy chcieć i się nie poddawać!

Z makiem bierz pod uwagę to że fakt - obecnie cienko ze stałym dostępem, ale to właśnie może cię szybciej pchnąć do szukania innych opio, z frustracji po prostu.
  • 1849 / 38 / 0

06 czerwca 2020WrakCzlowieka pisze:
Z makiem bierz pod uwagę to że fakt - obecnie cienko ze stałym dostępem, ale to właśnie może cię szybciej pchnąć do szukania innych opio, z frustracji po prostu.
Potwierdzam. Grzałem grzecznie kodę, ale mi się zachciało maku. Pierwszy sezon spoko. Na drugi pojechałem z @Warszawski Cpun (też grzał tylko kodę wtedy). Po sezonie piłem sobie grzecznie makiwarę przez kilka miesięcy. I nagle słoma się skończyła. Odezwałem się do warszawskiego, u niego to samo i już grzał hel od miesiąca. Pół h później byłem w pociągu do wawy, z paczką węgla aktywowanego w kieszeni.
  • 1029 / 74 / 0

Iniekcje to żaden problem.. ale ketamine bym spróbował.. bo ktoś o niej wspominał.. a tak to zaraz wchodzi fent
  • 81 / 2 / 0

Od czego się przekręciła ta laska co o niej w wiadomościach trąbią teraz? Ktoś wie?
Mówią, że opio-dopy ale z nimi to nigdy nie wiadomo.
  • 2027 / 618 / 0

Gdzie? W Pozku? Z opisu to było chyba jakieś dyso, tak mi się wydaje.
  • 917 / 146 / 0

Dyso? Od dyso się nie przekręcasz tak o raczej..
Cytat z artykułu:
Środki te zażywa się poprzez wstrzyknięcie a ich działanie jest bardzo groźne.
rc opio? dożylnie? to chyba musiał być o-dsmt czy ki chuj w takim razie.
Ja stawiam i tak najbardziej na jakieś biedaketony które bez jakiegokolwiek oczyszczania wjebali w żyłę.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1207 uczestników Wejdź na czata