Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1607 Strona 152 z 161
Rejestracja: 2019
  • 314 / 71 / 0

Ja właśnie lecę do mojej apteki osiedlowej po sól fizjologiczna, też bezigłowa, dodatkowo mnie tam znają i komentują moją obecność ciężkim westchnieniem :D
No ale cóż, nie chce mi się zapierniczac kilometr do następnej apteki, trudno. Sól chyba mi sprzedadzą.
Rejestracja: 2010
  • 2374 / 382 / 0

@Jamedris weź to opchnij gdzieś na reddit np. /r/opiates jakiemuś ćpakowi ze Stanów.... tak to kurwa jest kosmos... na ulicy płacą za Oxy 1$ za 1mg.. czyli za tabsa 40mg byś miała 40 dolców czyli przy dzisiejszym kursie 3,9pln masz ponad 150pln....za jedną, jebaną tabletkę :) I mimo, że to cena uliczna to pewnie by Cię w rękę pocałowali bo nasze Oxy z Mundipharma jest robione w starej technologii tzn. ładnie się kruszy..w ogóle daje się pokruszyć bo te ichniejsze już nie, rozpuszcza się w wodzie więc dobre do iv itp.. ;) No i w ogóle orginał bo tam to już ciężko kupić nie w aptece, żeby nie było tłoczone gdzieś w garażu na fencie...
A tak btw to u nich, tj. w USA nawet w aptece Oxy kosztuje jakąś fortunę... Mi nikt nie wierzył na reddit jak pisałem, że u nas 80siątki w aptece z refundacją latają po 18pln czy tam mniej nawet ;) Czyli 3-4$ za 60 tabletek :) Dopiero wstawiłem linka do mp.pl z translacją na eng to coś tam zakumali.. Nie rozumiem też ichniejszego zachwytu tą substancja i DOC wielu ćpaków tam..

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Nauczycielka była zatwardziałą przeciwniczką narkotyków. Zmarła po zażyciu kokainy

Ta historia cieszy się dużą popularnością w brytyjskich mediach. Kilka portali poinformowało o nauczycielce, która dała się poznać jako przeciwniczka narkotyków. Chociaż kobieta wpajała pewne wartości swoim podopiecznym, to sama padła ofiarą używek.
Rejestracja: 2018
  • 2832 / 1147 / 1

Alien. Te ceny, to były kiedyś tylko przez chwilę i tylko w Nowym Jorku jak rozpoczęli czystkę z fejkowymi klinikami leczenia bólu robić (lekarze się zaczęli bać) Już dawno wszystko wróciło do normy i jak ktoś nie jest czarnuchem z 10 wyrokami (wtedy kupuje u innego czarnucha sąsiada), to załatwia sobie papier i średnia cena oxy 80mg w aptece wynosi 12 dolarów za tabsę. Ponadto są to ceny bez dopłaty ubezpieczyciela, który w zależności,od planu ubezpieczeniowego jaki masz wykupiony może nawet do 2 dolarów za tabsę zejść.

Gdyby ceny były takie jak piszesz, to opakowanie 100 sztuk oxy 80 kosztowałoby 8000 dolarów.
Rejestracja: 2017
  • 2234 / 1225 / 34

Dokładnie kiedyś takie ceny były teraz jest różnica kolosalna niejeden by chciał zarobić ale czasy zmieniły sie..
Rejestracja: 2014
  • 1887 / 474 / 0

Że po rękach by mnie całowali, @AlienForms, to ja wiem; nawet z erratą odnośnie cen. Ale wolę pocałować je sama, wiem jak najlepiej to zrobić. %-D

Bądźmy realistami.

Idzie w kable tamże (wnętrze dłoni poziomo zaliczone parę h temu, pozwolę sobie na nieśmiałe "aua!", z bólem ustępującym mimo oraz z powodu grzebania w mięsie kłębu kciuka np. 10ml+0,5mmx16 po wpompowaniu 1/3 już, a po 1/2 zanikającym zupełnie), z lekkim dodatkiem pokruszonej tabletki bez otoczki oralnie raz na jakiś czas do zadań specjalnych, wymagających bycia poza domem i/lub w warunkach niepozwalających na przerobienie OC do moich standardów (kryształ, nic ma nie pływać ani nawet nie próbować plus dobre światło do robienia i dawkowania, sterylność); 10tki dalej są mi najporęczniejsze. 5tki bardzo ewentualnie i z grymasem.

A ostatnio właśnie 5tek trochę mi wydano, kupowałam tyle sprzętu, że uwagi nie zwróciłam; zrobiłam grymas jak się zorientowałam, ale o groszowe sprawy nie będę robić awantury. ;-) O właśnie, miałam domówić moje ulubione, bo póki co na Luerach jadę. Vivat apteki online i rezerwacje.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 219 / 0

13 września 2019AlienForms pisze:
tak to kurwa jest kosmos... na ulicy płacą za Oxy 1$ za 1mg.. czyli za tabsa 40mg byś miała 40 dolców czyli przy dzisiejszym kursie 3,9pln masz ponad 150pln....za jedną, jebaną tabletkę :)
W DM nadal chcą za oxy 200$ za 28 tabsów po 80 mg. %-D
Rejestracja: 2018
  • 2027 / 618 / 0

Wał pewnie. To za tanio.

Ja ostatnio na r/opiates czytałem historię typka który z kolegą walił oxy kupione w Meksyku gdzieś przy granicy. Tam często jeżdżą po różne fajne środki bo podobno aptekarze bardzo przekupni i łasi na amerykańskiego dolara. Do tego różne benzo można kupić bez recki. Ale nie o tym. Walnęli po 2 chyba, potem dorzucili jeszcze i w sumie mieli coś ze 20-30mg oxy na łebka, a tolerka jak u dziecka - wcześniej jakieś oxy czy kodę brali raz na parę tygodni. Efektów zero. Absolutne zero.
W komentarzach ktoś wyjaśnił, że często dostaje się tam nieaktywne podjeby leków kupując w aptece na lewo. Podobnie sytuacja wygląda z kupowaniem rzeczy bez recepty. Podobno bardziej narażeni na takie wyjebki są właśnie jacyś przyjezdni i obcokrajowcy. Za to jak masz receptę to bez problemu dostajesz normalnie działąjace oryginały. Niezły Meksyk w tym Meksyku.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 219 / 0

Po napisaniu tego posta oglądałam sobie więcej ofert i widziałam też po 345$ za taką samą lub mniejszą ilość i to więcej było takich, niż tych tańszych, także faktycznie to za 200$ wydaje się wałem. Lol.
Rejestracja: 2009
  • 1669 / 347 / 0

Przecież na DM jest escrow i system komentarzy. Szybko da się zweryfikować.
Rejestracja: 2018
  • 2027 / 618 / 0

Zdziwiłbyś się jakie dobre oceny mają wyjebkowicze. Escrow przy moderacji która po 2 tygodniach od wysłania nie widzi nic dziwnego że paczka wysłana z tego samego kraju nie przychodzi to też wiele nie daje.
Posty: 1607 Strona 152 z 161
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości