Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 70 / 5 / 0

Zajebałam godzinę temu 3 listki Tramalu (takie minimum) i alpre w ilości 5mg, ładnie mnie wycisza i wyjebka na wszystko. Tak w ramach zastępstwa dla morfiny/oxy, której mieć dzisiaj nie będę.
Nie wiem, czy jak coś teraz zjem, to zaburzy wchłanianie alpry?
  • 7241 / 724 / 0

Co do ładowania się alpry co najwyżej opóźnisz trochę szybkość wchłaniania, ale i tak czy siak zadziała.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Dzięki żnińskim policjantom ponad 10 kg narkotyków nie trafi na rynek

W miniony piątek (6.09.19) sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu trzech mężczyzn z powiatu bydgoskiego i inowrocławskiego za uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.
  • 350 / 27 / 0

3 listki? Ile mg Ci finalnie weszło do paszczy?
  • 21 / 1 / 0

15 stycznia 2019UJebany pisze:
Z opioidów chyba się nie wychodzi, wiele prób rzucenia kończyło się, ze po tygodniu, miesiącu wracałem z powrotem.Ciężka sprawa.
niektórzy wychodzą. znam 1 osobę z którą ćpałem wiele lat temu, która ładnie wyszła z helu na prostą i zrobiła niesamowitą karierę. z drugiej strony jak jakiś lekarz njedawno przepisał jej tramal to stare szlaki nerwowe znów się zaświeciły i chwilowo straciła kontrolę. to jednak zostaje w człowieku na zawsze co nie znaczy że nie ma nadziei...
  • 70 / 5 / 0

13 kwietnia 2019Elkov21 pisze:
Policz sobie tramal 200 retard no to trochę było.
  • 940 / 46 / 0

24 kwietnia 2019zolpi pisze:
13 kwietnia 2019Elkov21 pisze:
Policz sobie tramal 200 retard no to trochę było.
4 tabletek 200mg tramca mnie robi, po kuracji na majce, gdzie 100-150, nawet 200mg na strzała szło. (200 to już trochę głupota i lekkie potrucie na drugi dzień)
Marnotrawstwo!
Jeszcze jakieś 23 godziny i znowu będzie majeczka, ale to już naprawdę ostatni raz :-)
  • 1611 / 191 / 0

Dużo sie trzeba nalatać i kombinować żeby majkę ogarnąć ?
koda droga w uj

z takimm DHC jest nawet problemm chyba ze zajebiesz kilka recek z pieczatkami i wypiiszesz sobie kilka paczekk na zniżke
  • 232 / 19 / 0

@OdwiertKorzenny z mj dotychczas nie spotkałem lekarza, który byłby do tego przekonany.

Z DHC jest taki problem, że najczęściej we wszystkich hurtowniach są same 60 mg. Ostatnio po wizycie w aptece otrzymałem informację, że otrzymam tylko dwa opakowania. Dlaczego? Ponieważ było wypisane 150 sztuk tabletek. Opakowania zawierają 60 sztuk. Musieliby z jednego opakowania wyjąć połowę zawartości i druga połowa by im została na aptece. Nikt już by połowy paczki nie kupił, a apteka nie chce być stratna. Ogólnie zauważyłem, że z DHC teraz jest problem w zdobyciu.

Tramal na miejscu, czasami trzeba zamówić. OxyContin zawsze jest na drugi dzień. Relanium jest na miejscy. To samo jeżeli chodzi o Memotropil. Natomiast na DHC nie raz 2-3 dni czekałem.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

^ Prosiles kilku dr o medyczna? Mozesz napisac jak argumentowales i jakiej byli specjalnosci? Jak wygladaly ich reakcje? Kojarze ze jestes chyba serio ciezko chory wiec kurde powinni wypisac raczej.... Chyba ze sie specjalnie nie starales.
  • 1611 / 191 / 0

Ja ostatnio sporo paczk 90mg DHC brałem

Ale chodzi mi o majkę, jakby mógłby mnie naprowadzić (PW) było by świetnie,
na kode i DHC mam taką tolerkę, że to chuj ;c
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata