Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 350 / 28 / 0

07 stycznia 2019DexPL pisze:
24 grudnia 2018Martwa_dziewczyna pisze:
Nie nie chcę ćpać tylko przestać cierpieć i wolałam bym burę
Byłam już w dwóch miejscach i wychodzi na to że musę albo sobie browna ogarnąć albo o prostu się zabić
Kurwa dlaczego nikt nie chce mnie przyjąć na jebany detox ?
Bo co bo tylko koda ? Ale ja zespół.niespokojnych nóg mam od 10 roku życia i zjebane wszystkie stawy ( chorowałam na anoreksję jak miałam naście lat)
A depresję w genach - trupy pięć okoleń. wstecz.
Codziennie budzę się z bólem wszystkich kości i naprawdę wlurwiająnie chory które nic nie robią( kochany braciszek życzył mi wczoraj żebym zdechła- przysięgam nasstępnym razem jak będzie potrzebował żeby go podnieść to najpierw go kilka razy kopnę
Jeżeli nie jest CI za daleko to zapraszam do Choroszczy. W ciągu tygodnia znajdzie się łóżeczko. Mozna i od ręki też, ale to zazwyczaj są dostawki na 5 do pokoju co nie jest przyjemne (mieszkać na środku pokoju). Jak się zdecydujesz - napisz pw.
Ale zawsze jest szansa i przy odrobinie szczęścia można trafić do pokoju majora Suchodolskiego, albo Kononowicza. Kurde, szkoda że mam tak daleko do Białego, terapia w obecności któregoś z tych panów byłaby
z pewnością ciekawa i być może nadzwyczaj skuteczna :D
  • 378 / 25 / 0

Coś skutecznego na biegunkę przy odstawce opio.Laremid nic niecdaje w żadnej dawce.Jest coś innego.Muszę chodzić do pracy i nie mogę sobie pozwolic na wolne,a dosłownie co 5 min sikam tyłkiem zawsze.Pregabalina moglaby pomoc ale nie mamckasy ani dostepu terac.Cos bez recepty.Pilne

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Przemytnicy używali komiksów, żeby szmuglować narkotyki

Policja rozbiła międzynarodowy proceder przemytu narkotyków. Aresztowane osoby wykorzystywały komiksy, by szmuglować metamfetaminę z USA do Australii.
  • 320 / 47 / 0

Zwykły najtańszy węgiel aktywny dostępny w każdej aptece troche drogi jak popatrzeć ile tego jest, bo jeden tabs nie załatwi sprawy, co najmniej 5 na raz i dobrze pogryźć trzeba, albo najpierw zmielić na proch i dopiero wypić na pusty żołądek, też zależy jakie opio bo jak thico to może masz rozjebane flaki i wegiel gówno da zahamuje tylko srake ale problem zostanie
  • 799 / 98 / 0

Smecta
  • 3185 / 263 / 0

22 grudnia 2018UJebany pisze:
21 grudnia 2018Pider pisze:
Ale teraz? Cały czas myślę nad powortoem do opio. Do tego dochodzą chroniczne bóle, których nie jestem w stanie zaleczyć NLPZ.
Możesz wrócić do opio i zażywać leczniczo.Tylko jak zapali się czerwona lampka ( zaczniesz brać dla fazy ) koniecznie odstaw.Musisz utrzymywać na granicy branie leczniczo i ćpania.
Większych bzdur dawno nie czytałem. Kurwa. Aż spadłem z krzesła.
  • 378 / 25 / 0

Tak głownie rozjebane od thio i maku.Tylko jak ostatnio z rok temu odstawialem to po 2 tyg przeszla biegunka.Chcę żeby tą wodę z dupska co 5 min zatrzymac.Jak to brzmi...Sprobuje tego wegla i tej smecty.Do tego loperamid heh.Za duzo pewnie?Tak jakby 60tabsow thio ciennie to bylo malo sic.
  • 356 / 40 / 0

Węgiel odradzam, może hamować działanie innych leków. Smecta, electrolity laremid nawet jak nie działa to lepiej weź. Kup nospe max weź 2 tabsy i po takim mixie powinno być lepiej. W spożywczym możesz kupić nutelle albo czekolade. Jak będziesz u lekarza możesz poprosić o difenoksylat i debridat.
  • 1453 / 138 / 0

Da się całkowicie zapobiec skrętowi ?
Np. robimy redukcje dawek, przechodzimy na coś długo działającego ?
Można tak napierdalać bez konsekwencji ?>
  • 730 / 167 / 0

Niezbyt, ludzie nawet po terapii metadonem/buprą i schodzeniu z dawek mieli jakiś tam skręt. Jak chcesz zapobiec to możesz się zwarzywić benzo i neuroleptykami żeby przespać kilkadziesiąt godzin, wstać, zjeść coś, wysrać się i znowu tabletki. Chociaż to dość ekstremalne podejście.
  • 378 / 25 / 0

Oj najchętniej bym tak zrobił.Wpieprzał z 10mg alpry do tego rolki czy lorazepam.Na to browarek i do spania.Pozniej do wc i jakoś przeleżał to na nieświadomce.Tylko,że w tym momencie nie mam opcji na l4 i kobieta średnio by zareagowala na taki typ odstawki heh.Od jutra miałem odstawiac cold turkey.Nawet troszkę zmniejszyłem dawki przez ostatnie 3dni,powiedzmy.Tylko,że dzisiaj po raz kolejny stało się coś co mnie rozjebało psychicznie i finansowo i zgrzałem się kodą i specialnie jechałem po mak 30km.W dodatku za pożyczone pieniądze.Nic nigdy mną bardziej nie zawładnelo od opio.Zawsze jest okazja czy jest dobrze czy zle.Szkoda,że ostatnio wszystko się wali.Opio ma w tym 80% udziału.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata