Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Zefir77

4
7

DexPL pisze:
16 maja 2018

To był jego ierwszy kontakt z oxy. Dalej uważasz, że nie zachował się debilnie? Jakie znaczenie miało snifowanie 20mg gdy wcześniej zjadł 60mg p.o.?
@DexPL Nigdzie nie napisalem ze kiedy zarzucilem 60mg oral + 20mg sniff byl to moj pierwszy kontakt z oxy, nawet pare postow wyzej pisalem o zarzucaniu ~55mg :wall:
Poza tym dorzutke zdecydowalem ze wzgledu na:
oral Onset
20 - 40 minutes
sniff Onset
2 - 5 minutes

Nie wiem jak to sie przelozylo na fazke, ale naprawde wielka szkoda byloby gdybym stracil te 95% dawki dorzuconej.. :-p

DexPL

Kompetentny
Kompetentny
276
77

@Zefir77

Wybacz. na drugi raz... Za to dziewczyna pociągnęła 2 gramowego szczura z 80tki. Czy to coś zmienia? Nie. Dalej przerost formy nad treścią.
;)
zakończmy już niepotrzebny OffTop. Nie ma sensu się kłócić

Co Dawid Krawczyk znalazł w największym europejskim raporcie o narkotykach?
Klub piłki nożnej halowej z Holandii przez lata działał dzięki pieniądzom pochodzącym z przestępstw narkotykowych - informuje dziennik "Algemeen Dagblad".

nazizm

1

DexPL pisze:
16 maja 2018
@Zefir77

Wybacz. na drugi raz... Za to dziewczyna pociągnęła 2 gramowego szczura z 80tki. Czy to coś zmienia? Nie. Dalej przerost formy nad treścią.
;)
zakończmy już niepotrzebny OffTop. Nie ma sensu się kłucić
to nie jest offtop, bo wprowadzasz ludzi w błąd.
dlaczego jest to przerost formy nad treścią? biodostępność przy PO może być równie dobrze mniejsza niż IN, a ogólnie co wynika z podanych danych, niewiele się różni.
do tego jest szybszy onset, co przekłada się na inny profil działania.
i jaki masz problem z podaniem sobie np. oxycontinu IN? nawet jeśli są to te 2 gramy proszku? o jakich potencjalnych skutkach ubocznych mówisz?
Spoiler:

DexPL

Kompetentny
Kompetentny
276
77

@nazizm
Uczepiłeś się jak rzep do psiego ogona... Spodobałem Ci się czy jak? Będziesz musiał zawalczyć...
Ale do rzeczy.
Skoro tabletka waży 2,4 grama a w środku jest 80mg substancji aktywnej, to znaczy, że 2,32grama wypełniaczy także wciągasz w klamę!
Jeżeli mam ci tłumaczyć o szkodliwości regularnego dostarczania do oskrzeli i płuc substancji które się nie rozpuszczają w wodzie i krwii (woski, wyełniacze, stabilizatory. Do tego laktoza, magnezu stearynian, amonowo-metakrylanowy kopolimer, alkohol stearylowy, Powidon K30, talk, triacetyna, kwas sorbowy i jeszcze kolorki otoczki to wracaj do gimnazjum.
Jak według Ciebie wpłynie na te organy regularne snifowanie takich uzupełniaczy? Dobrze? W sumie selekcja naturalna swoje zrobi, ale niech Ci co czytają wiedzą choć jakie są skutki snifowania.

Idąc Twoim tonem rozumowania po chuj filtrować roztwór oxy? Najlepiej walić od razu w kanał cała zawartości tabletki.

Co do biodostępności, to jestem pewny, że zajechany nos od snifowania daje zdecydowanie mniejszą dostępność jak i przepustowość niż podanie p.o. Chcesz instant fazy, zrób to klasycznie - w kanał. Odczujesz wszystko i będzie bezpieczniej niż w klamkę (oczywiście jak wiesz jak robić sobie szoty)

Podsumowując.
Oxy ze względu na budowe tabsy i mała różnice w biodostępności nie jest stworzone do snifowania. Albo p.o. albo i.v.

guccilui

98
109

Za to chyba jest jedynym opio, które się mimo wszystko nadaje do sniffu. Niby heroinę też można, ale ostatnio można było poczytać iż to marnotrawstwo i się kompletnie nie opłaca. No i są jeszcze magiczne trójkąty, którymi się pudrowała Hexe ostatnio, ale czy to stricte opio to nikt nie wie ;-)

Hexe

88
64

guccilui pisze:
18 maja 2018
No i są jeszcze magiczne trójkąty, którymi się pudrowała Hexe ostatnio, ale czy to stricte opio to nikt nie wie ;-)
Dunno, ale przyjemne są w chuj! :D Propozycja nadal aktualna btw. ;)

AlienForms

242
102

DexPL pisze:
18 maja 2018
@nazizm
Skoro tabletka waży 2,4 grama a w środku jest 80mg substancji aktywnej, to znaczy, że 2,32grama wypełniaczy także wciągasz w klamę!
o czym ty mówisz chłopie ?Lol.... ty myślisz, że jak się przerabia tabsa jakiegoś np. MST200 do podania iv to się rozpuszcza calutką tabletkę, zaciąga wszystko, całego gluta do pompki i puka ??? To samo z Oxy80 ?? Robiłeś to kiedyś ? Najwyraźniej nie bo byś zauważył, że 3/4 syfu zostaje na łyżce a "użytkownicy" którzy w przeciwieństwie widać do Ciebie mają o tym trochę pojęcia starają się jak najlepiej przefiltrować i rozpuścić jak najmniej rzeczy które rozpuścić się nie powinny...
BTW Oxy ma bardzo,bardzo dobrą przyswajalność PO - jak mało które inne opio. Największą przy Oxy ma oczywiście podanie iv ale wtedy działa krócej. Znowu sniff ma mniejszą niż iv i po ale szybciej się ładuje i jest wejście lepsza niż PO. Przy po nie ma prawie w ogóle tego jebnięcia ale za to działa najdłużej. Tak że tak to wyglądało jak przetestowałem kilka blistrów OC80

DexPL

Kompetentny
Kompetentny
276
77

Jeżeli mam ci tłumaczyć o szkodliwości regularnego dostarczania do oskrzeli i płuc substancji które się nie rozpuszczają w wodzie i krwii (woski, wyełniacze, stabilizatory. Do tego laktoza, magnezu stearynian, amonowo-metakrylanowy kopolimer, alkohol stearylowy, Powidon K30, talk, triacetyna, kwas sorbowy i jeszcze kolorki otoczki to wracaj do gimnazjum.
Jak według Ciebie wpłynie na te organy regularne snifowanie takich uzupełniaczy? Dobrze? W sumie selekcja naturalna swoje zrobi, ale niech Ci co czytają wiedzą choć jakie są skutki snifowania.
Zdanie wyrwane z kontekstu. Ewidentnie pisałem o podawaniu donosowym. Zresztą, cała dyskusja od 2 stron tyczy się sensu podawania donosowego.

GG Allin

Kompetentny
Kompetentny
149
84

1. @DexPL& @AlienForms: Panowie, ogarnijcie się bo robicie burdel (teraz będę musiał zmarnować czas i przyjrzeć się temu co tu się odpierdala dokładnie - także dalsze edycje nastąpią w niedługim czasie), tym bardziej że to wątek ogólny działu Opioidy, a nie knajpa! Proszę Was obu o rozwagę i mniej niepotrzebnych emocji.
2. DexPL: dałem Ci ostrzeżenie, gdyż bycie moderatorem i/lub posiadanie statusu 'Kompetentnego' nie zwalnia z przestrzegania regulaminu, w tym z niepotrzebnych wycieczek osobistych, docinek oraz offtopic'u (za regulaminem: V. §1.). Jako mod powinieneś tym bardziej przestrzegać regulaminu i zasad netykiety podnosząc standard dyskusji.
Ponadto ogarnij się, traktujesz to nazbyt personalnie (np. poprzez oburzanie się z racji "podważania wiarygodności" - treść Twojego zgłoszenia). Po ostrzeżeniu i wstępnym przeniesieniu pierwszych postów do mojego śmietnika, z miejsca zbluwersowany wysyłasz mi wiadomości nie dając mi czasu dalsze działania - bez obaw, szeryf jest gdzie powinien być ;-)
Ogarnij się, bo zgłaszając posty rób to proszę w przypadkach które wymagają przyjrzeniu się sytuacji, a nie ze względu na podważone czy też urażone ambicje i dumę (cytując "Post świadomie dezinformuje i podważa wiarygodność." - nie zauważyłem, aby AlienForms dezinformował. A podważanie wiarygodności nie jest zabronione przez regulamin

PS. Kłócenie się o znaczenie słów w slangów to już skrajny idiotyzm, zwłaszcza że istnieją lokalizmy (np. w moich stronach "w klamkę" to również znaczy to samo co "po instalacji" czy "po kablach")

WilkPCG

Witam witam, mam kilka pytań. I tak w ogóle to chciałbym się przywitać bo od pół roku odwiedzam hyperreala a dopiero dziś zdecydowałem się na pierwszy post. Mianowicie czy ktoś może wie jaki wpływ ma kwetiapina (kwetaplex, ketrel) na działanie kodeiny lub trampka? Ostatnio gdy wszamałem 450mg tramadolu i już na stanie dosyć niezłej euforii dorzucilem 25mg kwetiapiny miałem kolejne kilka godzin zajebistego noddowania, aczkolwiek to był mój drugi trip na tramcu. Teraz zakupiłem sobie paczkę antidolu (9,50 kurwa myślałem że z 7zl max) i jutro biorę się za ekstrakcje. Czy przy dorzuceniu 0.25 alpry i po kilku godzinach 25mg kwetaplexu też będzie mi tak zajebiscie błogo jak po takim samym miksie tylko że zamiast 150mg kody 450mg tramadolu? Chciałbym przeżyć coś tak błogiego chociaż jeszcze raz a niestety nie mam już jak się do tramadolu dorwać...

Pytanie nadaje się do wątku ogólnego . Przeniesiono do ogólnego~Duce

Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 42 uczestników Wejdź na czata

AwatarPierwotnyWilk  Awatarunknown  AwatarKucharzMietek  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  AwatarxSzuLeRx  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarWincent  Awatareliot  AwatarMendeleev  AwatarMondengel  AwatarObrazoburca  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  Awatarbbk  AwatarCzarli Hustle  Awatarowerfull  AwatarInfamis  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarBlackHoodie  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarJakub777  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarnexu  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  AwatarHexaCentauri  Awatarrozgar  AwatarSem  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  3d9ee44a2076e91a7c099d105064dee8vicmcpherson93  AwatarCycuszek  Awatarmurdock777  AwatarDexPL  Awatarwolfster  AwatarGanjaBot