Szklarnia i tunel foliowy.

Moderator: Konopia

• 8 / / 0

Może to głupie pytanie ale nurtuje mnie ciągle czy można zniwelować zapach kwiatów w tunelu foliowym za pomocą filtru węglowego, albo chociaż w jakiś inny sposób. Nie ukrywam, że chciałbym podbić ten plastikowy namiot 10 roślinami, wśród nich będą sunki.
  • 643 / 85 / 0

Filtr węglowy się na nic nie zda, bo musiałbyś je mieć ogromne w każdym otworze wentylacyjnym/oknie.
Nawsadzaj tam mięty i bazylii i wybierz mało pachnące odmiany, wtedy z tunelu będzie wydobywała się taka mieszanka zapachów że nic tam nie da rady wyczuć :)

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Wielka Brytania: 14 kg kokainy w polskiej furgonetce z maseczkami medycznymi

Brytyjska służba celna znalazła kokainę o wartości 1 miliona funtów w furgonetce, mającej zawieźć z Francji do Wielkiej Brytanii maski ochronne tunelem pod kanałem La Manche. Kierujący autem Polak został aresztowany.
Użytkownik nieaktywny
  • 36 / 1 / 0

Ogółem, próbowałem stworzyć liste zakupow , rzeczy ktorych potrzebuje do szklarni dla moich pomidorkow i kwiatkow :D Na pewno ziemia z dobrym ph, cocogrunt, mam nawozy z poprzedniej uprawy, do tego planowalem zrobic nawóz z mlodych pokrzyw ktore juz leza sobie pare dni w beczce, i robi sie z nich juz ten smierdzacy obornikiem nawoz. Doradzilby ktos co warto zakupic jeszcze na out do szklarni, nie chcialbym nic pominac. Warto kupowac wode z odpowiednim ph, czy wystarczy kranowa? Jakis perlit czy cos do ziemi, czy starczy cocogrunt? Wiatraki czy cos ? Raczej zapach nie bedzie problemem chyba ze rozniesie sie na 50 metrow to bedzie duzym. Odmiana to Purple Lemonade Auto. Jakies rady co do uprawy out w szklarni? Tyle pytan bez odpowiedzi :( A nie chce juz kupowac palenia niech wroca piekne czasy po zbiorach gdzie czułem sie szczesliwy i bogaty :D
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata