Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1738 Strona 169 z 174
Rejestracja: 2017
  • 188 / 55 / 0

Zatrzyma się dokładnie wtedy, gdy wsiądzie uczucie, że dość się spełniłeś :D jak pisałem wielokrotnie, przy iv nocny maraton z 10 paczek Acataru nie jest niczym specjalnym a stanąć w połowie i iść spać zwyczajnie nie wypada, gdy czeka kolejny wjazd, który zawsze zadziała :D
Taki jest potencjał uzależniający i dorzutkowy tej substancji.
Można spróbować raz p. o., korzystać na czasy jakiś imprez, ale przejście na IV jest już dla wjazdu, godzinne działanie główne wtedy nie wystarcza na imprezę, może starczyć do innych mniej towarzyskich spraw lub do intymnych spraw na chwilę, lecz dorzucamy, bo takie jest ciśnienie, które spadnie na granicy lekkiego przedawkowania i psychicznego poczucia spełnienia po kilku lub kilkunastu wjazdach raz za razem.
Moim zdaniem nawet oksykodon czy morfina nie mają tak silnie działającej chęci na dorzutkę. W ciągach metkatynon może wykończyć, bo się wygląda jak zombie po jednej nocy, a jak ktoś to robił by każdego dnia... Nie wyobrażam sobie efektu. Chyba zniszczenie fizycznego wyglądu do poziomu metamfetaminy. Nie wiem jak Wy, ale u siebie zauważyłem i u innych znanych mi użytkowników jak organizm pozbywa się toksyn przez krostki na ciele, duże pryszcze czerwone, szczególnie czoło, poliki, plecy, w ciągu byłoby to nie do zastopowania i nie do wyleczenia. Robiąc przerwy po kilka tygodni między maratonami "efekty specjalne" wyglądu schodzą w ciągu 2-3 dni. Osobiście opanowałem się i odpuszczam ten konkretny stymulant na dłużej.
Rejestracja: 2012
  • 540 / 101 / 0

( OFF TOP odnośnie postu wyżej ) : W moim niechlubnym ciągu nie zaobserwowałem większych zmian na skórze. Delikatnie poszarzała, pojedyncze syfki. Może dlatego, że nigdy nie miałem trądziku ani problemów z cerą. Jak już coś wyskoczyło to faktycznie na czole, ale oprócz metkata dużo piłem alkoholu i dużo jarałem fajek. Myślę, że to dlatego, że zawsze dbałem o wygląd oraz higienę nawet ćpając w ciągu.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Gang „listonoszy” sprzedał tonę narkotyków

Co najmniej tonę narkotyków sprzedał gang rozpracowywany przez śląskie „pezety” Prokuratury Krajowej i CBŚP. Grupa eksportowała do Norwegii amfetaminę i „trawkę”, a z racji wysyłania towaru do skrytek pocztowych, ochrzczono ich mianem „listonoszy”. Gangsterów obciąża ważny członek tej ekipy – Cezary D., który został właśnie oskarżony o wytwarzanie, przemyt i udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających.
Rejestracja: 2014
  • 2160 / 263 / 1

@WiedzaRadosna Im szybciej zapomnisz tym lepiej. Jest jeszcze nadzieja.
Jestem w ciągu od 2015/2106 i żałuję, że w ogóle się tego nauczyłem
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Żeby to nadawało się do IV to trzeba by było nad tym się modlić; dokładności wykonania. Faktycznie wypity po reakcji a wysolony inaczej działa. Więcej metkata w tym pierwszym w drugim więcej pseudoefedryny.
Znudziło mnie to.
Rejestracja: 2019
  • 168 / 9 / 0

O 15:30 wypiłem kota z 2 pak Aspelanu. Słabe efekty, szybkie bicie serca, wzrost samopoczucia na poziome placebo. Szkoda, że przed zakupem pak nie wziąłem pod uwagę tego, że prawie 3 miesiące każdy weekend waliłem oporowo 1-3g jakiegoś b-k kryształu... pierdole iv tego nie będę jechać
Rejestracja: 2018
  • 267 / 42 / 0

Kojarzę faceta już weteran jak na narkomańskie standardy. X lat walił kota po ileś pak dziennie. Dziś mówi ze 2 razy wolniej niż zdrowy człowiek. Wie, że manganizm wywołał u niego takie szkody więc zaopatruje się na czarnym rynku w metylofenidat, który według mnie jest typowym speedem (gdzieś nawet spotkałem tabelę gdzie MPH było na samym dole jako typowa dopamina, MDMA jako typowa serotonina - za to koko, meta, amfa po środku jako substancje łączące wydzielanie dopaminy i serotoniny).
Rejestracja: 2014
  • 2160 / 263 / 1

Co to jest x lat? 5, 10, 20?
Walil IV? Piszesz pak, wiec pewnie juz czasy nowozytne z lekow na katar.
Rejestracja: 2018
  • 267 / 42 / 0

Z 8 lat przynajmniej, podawał IV. Piszesz, że nowożytne czasy bo z leków na katar? Wcześniej HCL efedryny był łatwo dostępny?
Rejestracja: 2014
  • 2160 / 263 / 1

Bo właśnie wtedy byla efka dostępna, cirrusy i acatar to już drugi rozdział tej historii.
Iv... Eh, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy dają w kanał chalupnicze gówno robione na kolanie, bez sprzętow, kontroli temp, ph, bez optymalizacji i sorawdzania raz po raz jakości produktu pod kątem składu.
Tu było paru takich, co pili kota bez filtracji (sic!)
Każdy ponadto ma swoją wersje przepisu, tzn modyfikacje któregoś z forumowych. Co osoba to inny kot- od troszke innego do w chuj różnych w jakości.
Ja już 5 lat pije, bez objawow jak jakanie, zaburzenia chodzu itp. Pomijajac sporadyczne syfy na plecach lub mase ciała tak o 5kg mniej niż by mogła być, gdybym nie cpal w ciągu. To niby niewiele ale kto wie co będzie za 2 lata albo kolejne 5...
Strzeżcie się.
Kolego, jak dobrze znasz tego kociarza inwalidę? Możesz go przedstawić lepiej?
Rejestracja: 2018
  • 267 / 42 / 0

@Retrowirus

Niestety poznałem go tylko przy transakcjach z moim kolegom gdy brał od niego metylofenidat. Kolego myślę, że jak pijesz to jest to o wiele bezpieczniejsze niż IV. Chociażby temu, że jest pierwsze przejście przez wątrobę, substancja wolniej się wchłania itp. Sam kota spożywam sporadycznie gdyż w ostatnich miesiącach pojawia się po nim zwała. 3 lata jechałem na różnych speedach 3cmc, klefdron, amfa. Wiele razy byłem tak pospinany po nich, że bałem się wyjść z domu, lecz mimo to udawało się mi łączyć studia z pracą. Koszmar nadszedł gdy spróbowałem morfiny, heroiny, fentanylu i benzodiazepin. Na prawdę potrafią wywrócić życie na dach. Jestem obecnie na substytucji buprenorfiną, ale w głowie tylko kiedy bym mógł ogarnąć plaster fentanylu albo dorzucić jakieś benzo. Po spidzie zwałowałem, później odsypiałem i zapominałem, żeby dalej lecieć. Opio i benzo nie dają o sobie zapomnieć, śnią się po nocach.
Posty: 1738 Strona 169 z 174
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 1936 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości