Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 118 / 34 / 0

Zatrzyma się dokładnie wtedy, gdy wsiądzie uczucie, że dość się spełniłeś :D jak pisałem wielokrotnie, przy iv nocny maraton z 10 paczek Acataru nie jest niczym specjalnym a stanąć w połowie i iść spać zwyczajnie nie wypada, gdy czeka kolejny wjazd, który zawsze zadziała :D
Taki jest potencjał uzależniający i dorzutkowy tej substancji.
Można spróbować raz p. o., korzystać na czasy jakiś imprez, ale przejście na IV jest już dla wjazdu, godzinne działanie główne wtedy nie wystarcza na imprezę, może starczyć do innych mniej towarzyskich spraw lub do intymnych spraw na chwilę, lecz dorzucamy, bo takie jest ciśnienie, które spadnie na granicy lekkiego przedawkowania i psychicznego poczucia spełnienia po kilku lub kilkunastu wjazdach raz za razem.
Moim zdaniem nawet oksykodon czy morfina nie mają tak silnie działającej chęci na dorzutkę. W ciągach metkatynon może wykończyć, bo się wygląda jak zombie po jednej nocy, a jak ktoś to robił by każdego dnia... Nie wyobrażam sobie efektu. Chyba zniszczenie fizycznego wyglądu do poziomu metamfetaminy. Nie wiem jak Wy, ale u siebie zauważyłem i u innych znanych mi użytkowników jak organizm pozbywa się toksyn przez krostki na ciele, duże pryszcze czerwone, szczególnie czoło, poliki, plecy, w ciągu byłoby to nie do zastopowania i nie do wyleczenia. Robiąc przerwy po kilka tygodni między maratonami "efekty specjalne" wyglądu schodzą w ciągu 2-3 dni. Osobiście opanowałem się i odpuszczam ten konkretny stymulant na dłużej.
  • 481 / 67 / 0

( OFF TOP odnośnie postu wyżej ) : W moim niechlubnym ciągu nie zaobserwowałem większych zmian na skórze. Delikatnie poszarzała, pojedyncze syfki. Może dlatego, że nigdy nie miałem trądziku ani problemów z cerą. Jak już coś wyskoczyło to faktycznie na czole, ale oprócz metkata dużo piłem alkoholu i dużo jarałem fajek. Myślę, że to dlatego, że zawsze dbałem o wygląd oraz higienę nawet ćpając w ciągu.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Zażyli grzyby psychoaktywne. Dwoje nastolatków trafiło do szpitala

Dwoje nastolatków trafiło do szpitala po zażyciu grzybów o działaniu psychoaktywnym. Do zdarzenia doszło w jednej z podzamojskich miejscowości.
  • 1929 / 212 / 1

@WiedzaRadosna Im szybciej zapomnisz tym lepiej. Jest jeszcze nadzieja.
Jestem w ciągu od 2015/2106 i żałuję, że w ogóle się tego nauczyłem
  • 2 / / 0

Żeby to nadawało się do IV to trzeba by było nad tym się modlić; dokładności wykonania. Faktycznie wypity po reakcji a wysolony inaczej działa. Więcej metkata w tym pierwszym w drugim więcej pseudoefedryny.
Znudziło mnie to.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata