Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1905 Strona 159 z 191
Rejestracja: 2018
  • 26 / 4 / 0

Nie podrażnia to jelit?
Rejestracja: 2016
  • 167 / 27 / 1

Metkatynonyn jest bardzo piekną substancją lecz najgorsze w nim jest to kurewsko szybko uzależnia i jeszcze ten jebany mangan który jest metalem ciężki. Ja po braniu tego gówna zauważyłem że mam problem z mową mówię jakoś inaczej takjakby wolniej ja się pytam czy to może być związane z manganinizmem. Dodam że ćpię to już dobre 4 lata

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Wyroki za handel dopalaczami. Kilkanaście osób ze zorganizowanej grupy przestępczej skazanych

Gekon i Michalina zostali skazani za handel dopalaczami. Wraz z nimi wyrok usłyszało kilkunastu członków zorganizowanej grupy przestępczej, która handlowała m.in. w punkcie na ul. Stawowej. Przez kilka lat swojej działalności grupa sprzedała 480 tysięcy saszetek z dopalaczami. Wraz z rozbitą kilka lat wcześniej grupą Jankesa z ul. Oleśnickiej miała duży wpływ na rynek dopalaczy we Wrocławiu.
Rejestracja: 2012
  • 599 / 122 / 0

Może to być związane również z wycieńczeniem organizmu w ciągach. Ale biorąc pod uwagę, że bierzesz to już 4 lata to nie mam dla Ciebie dobrych wiesci. U mnie też się zaczęło od wolniejszego mówienia tylko po wypiciu alkoholu aż do jąkania, zmiany głosu i niewyraźnosci. Być może nie jest dla Ciebie za późno, przestań brać i lecz się. Ja zignorowałem ten znak i dalej kolejny miesiąc brałem. Reszte znacie z moich postów. Pozdrawiam
Rejestracja: 2016
  • 167 / 27 / 1

A powiedz mi proszę jedną bardzo rzecz jaką drogą przyjmowałeś efedron?
Dożylnie czy doustnie?
Sorry ale nie chce mi się przeglądać wcześniejszych postów bo jest po raz bardzo zmęczony po 2 meczę się szybko. Ja biorę przez 4 lata tylko doustnie.
Rejestracja: 2017
  • 2744 / 892 / 0

ja po jednorazowym, doustnym przyjęciu efedronu z jednej paczki nie odczuwam żadnych nieprzyjemnych zmian. myślę, że oralna droga administracji ogranicza w pewnym stopniu szansę na zatrucie magnanem, albo opóźnia ten proces. dlatego uważam, że warto spróbować, ale nie brać tego regularnie. są inne, lepsze, bardziej funkcjonalne stymulanty, które są znacznie bezpieczniejsze, a działają lepiej psychotropowo i terapeutycznie od metakatynonu.
Rejestracja: 2012
  • 599 / 122 / 0

@Paklo161820
Ja brałem iv - tak wiem zwiększone ryzyko, ale przy 4 letnim stażu wcale nie jest powiedziane, że nie nagromadziło Ci się tyle tego co mnie przez 7 miesięcy iv.

@przodownik
Po jednorazowym nic ci nie będzie bo tego manganu nie było aż tyle że wątroba nie nadążała go neutralizować i nie zaczął kumulować się w mózgu. My tutaj mówimy o konkretnych ciągach.
Rejestracja: 2019
  • 175 / 44 / 0

Kiedyś poleciałem na tym dwa dni w ciągu, bez snu.
Cały czas dbając o higienę i umiarkowaną klarowność płynu.
Pierwsze polanie - było super, następne - ok... Kolejne? Nie wiem po co.
Poza utrzymywaniem przy życiu, nie sprawiało to żadnej przyjemności.
Po drugiej dobie bez snu na tym, słyszałem cicho muzykę, choć nie leciała oraz różne przedmioty lubiły się przemieszczać oraz zmieniać fakturę.

Ze snem nie było problemu. Zwała umiarkowana, bez podjazdu do krajowki.

Generalnie, polecam raz sobie pierdolnąć z całej paki i zapomnieć o istnieniu. Jak ktoś wyżej wspomniał, jest wiele ciekawszych substancji.
Rejestracja: 2014
  • 2468 / 335 / 1

08 września 2019Elegist pisze:
Nie podrażnia to jelit?
nie.

Sam kot nie jest właśnie specjalnie toksyczny (!)- to dopiero KMnO4 którego używamy w reakcji na oko. I na ciepło, jezu.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 714 / 89 / 2

Kurwa działa! Łapią mnie po tym aż brain zapsy. Nie wiem czy to przez tę tianeptynę czy cuś. Dziś nie brałem trazodonu, bo nocke miałem. Zwiększa mi agresora ewidentnie, bo zjebałem szefa, bo był ewidentnie wkurwiający. Szczękościsku, zwiększonej temperatury nie ma, więc to nie ZS. A co by było jakby poszło w kable...
Bo wczoraj miałem taką przykrą sytuację, że zajebałem wszystkie kable, a mało mam widocznych mimo przeciętnej postury ciała 173cm/75kg. A mam widoczne głównie tylko na przegubach i... lewej stopie (?). A, że jestem totalnym laikiem w iv to się cały posiniaczyłem i wszystkie żyły mają odpoczynek, z resztą nawet jak się skusiłem jebnąć w tą największą to i tak zero krwi. Organizm to piękna maszyna.
Po prostu ten kot po syntezie w 15 minut musi chwile odstać, jego moc rośnie wtedy. Pewnie ameryki nie odkryłem, ale na forum mnie nie było od dobrych kilku lat.

-----------------------
24 września 2019Retrowirus pisze:
08 września 2019Elegist pisze:
Nie podrażnia to jelit?
nie.

Sam kot nie jest właśnie specjalnie toksyczny (!)- to dopiero KMnO4 którego używamy w reakcji na oko. I na ciepło, jezu.
Wirusie, dlaczego w reakcji na ciepło nadmanganian jest bardziej toksyczny niż na zimno?

//można złączyć

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2012
  • 599 / 122 / 0

Na ciepło reakcja przechodzi bardziej impulsywnie. Mangan zaczyna się spalać zamiast reagować z pseudoefedryną.
Posty: 1905 Strona 159 z 191
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości