Marihuana - Jako środek na sen?

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 406 / 138 / 0

Nigdy po koprze nie zasnę. Raz miałem jedną odmianę, w ogóle była specyficzna, to tak. A poza tym to setki różnych w życiu paliłem i zawsze to samo - próbuję usypiać, to mam dyskomfort fizyczny i jakiś stres. Więc na sen nie palę, albo palę i siedzę, potem palę i siedzę, a potem palę i siedzę do rana xD
Użytkownik zbanowany
  • 172 / 21 / 0

Ja mam wręcz przeciwnie. Po każdej możliwej odmianie praktycznie mam "ciężką czachę" i jak ją kładę na poduszkę to nawet nie wiem kiedy zasypiam. Ale miałem kiedyś lemon haze'a, to pamiętam że kładę się spać a zamiast efektu stoned pojawia się cały film przed oczami, jakieś natrętne myśli lol musiałem wstać i się czymś zająć bo bym oszalał, ale to tylko po lemonie tak było kiedyś :D

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Mieszkaniec Florydy skazany za handel marihuaną na 90 lat pozbawienia wolności wyjdzie po 31

71-letni mieszkaniec Florydy spędził w więzieniu 31 lat za handel marihuaną. Być może niedługo zostanie wolnym człowiekiem.
  • 1 / / 0

Też czasem mam problem z zaśnięciem po paleniu, ale pewnie zależy to od odmiany, także nie każda usypia jak niektórzy myślą. Raz miałem sytuację, że nie mogłem zasnąć całą noc, a z kolei raz zasnąłem o 18, pewnie mocna indica.
  • 9398 / 1589 / 0

Lemon Haze jest wybitnie pod tym względem przeszkadzający. Miałem po nim dokładne to samo - zamykam oczy, a w głowie odbywa się film - dialogi, różne sceny i wszystko bardzo realistycznie wyświetlone... przejebane.
Najgorsze jest to, że kupiłem tego piątkę (jeszcze po mocno wyśrubowanej cenie 250 zł), zapaliłem, cholernie mi się spodobało (wygląd, zapach, smak - wszystko na najwyższym poziomie) i następnego dnia kupiłem drugie pięć.
Po tygodniu byłem skłonny zapłacić tyle samo za byle co - byle było inne...
Odmiana wybitnie imprezowa. Ciekaw jestem, jak się komponuje z innymi używkami.

Za to po indyjkach kładę głowę na poduszce, zamykam oczy, zaczynam myśleć o czymś przyjemnym i odpływam w minutę (pewnie więcej, ale tak to subiektywnie odczuwam).
Oczywiście ma to swoją cenę w postaci poranków, kiedy ciężko jest się od tej poduszki odkleić. Lubię jednak ten stan - na pewno 1000 x lepszy od alko kaca.

Nie ważne jednak co i ile bym nie spalił, budzę się zawsze o tej samej porze co do minuty...
Z jednej strony spoko, bo nie muszę nawet myśleć o nastawianiu budzika, ale z drugiej jak przyjdzie weekend, a ja budzę się punkt 7, to szklak mnie chce trafić, bo z jakiegoś powodu nie mogę już zasnąć. W dni robocze mógłbym przekręcić się na drugi bok, zamknąć oczu i spać do 10....
  • 262 / 53 / 0

mnie każda odmiana usypia jak wypale za dużo, niezależnie czy to indica czy sativa, ale ja mam dziwny organizm, na mnie zioło ledwo co działa, muszę sporo wypalić żeby cokolwiek poczuć, nie jest to kwestia tolerancji bo robię długie przerwy nawet kilkumiesięczne.
  • 9398 / 1589 / 0

Na każdego działa zapewne nieco inaczej. Jest to pewnego rodzaju fenomen. Znam takie przypadki jak Ty, gdzie delikwent może palić zioło jak fajki, jak i takie, gdzie delikwent odpada na 2 godziny po 1 machu. Mi na szczęście udało się ulokować mniej więcej po środku.
  • 2 / / 0

Jak buszka złapię to spoko, nie przeszkadza, ale jak zapale dużo i czuję pełne efekty to ni kuta, chyba, że już tak się zniszczę, że ledwo na oczy patrzę to po prostu je zamknę i padnę, ale sporadyczna sprawa.
  • 511 / 124 / 0

Na sytuacje awaryjne , jak najbardziej dobry wybor .
Co do stosowania na dluzsza mete to szkoda fazy i tolerki a nie jest to rozwiazanie .
Trzeba stawic czola przyczynom .
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata