Fenobarbital - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 35 / 5 / 0

Być może efekt działania mocno zależy od sprawności cytochromów w wątrobie. Mój szczur wziął 600mg oryginalnego z unii i oprócz 14 godzinnego snu i przytępienia przez parę dni nic nie zauważył.
  • 1712 / 407 / 0

to ma niby tak działać, ciężko się czegoś więcej po tym spodziewać. teoretycznie powinien zawsze działać tak samo, ale nie jest tak w moim przypadku. swoją drogą, to dawka, którą wziąłeś mała nie jest, ale przynajmniej usnąłeś i czułeś zamułkę, a u mnie nic z tych rzeczy. ciekaw jestem jakbym zareagował na dawki tego typu. i na tym forum nie musisz pisać o szczurach, nikt cię tu nie śledzi i możesz pisać o sobie samym w pierwszej osobie.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Próbował zupgrade'ować wiewiórkę przy pomocy metamfetaminy?

Przed sądem w Alabamie stanął w poniedziałek mężczyzna, który miał podawać swojej wiewiórce metamfetaminę, by była bardziej agresywna.
  • 392 / 15 / 0

Cenowo jak wychodzi i jak z dostępnością w aptekach?Opłaca się kupować?Ile zarzucić jeśli się piło?
  • 2400 / 507 / 155

@stuk, cenowo grosze, kilka złotych. Ale nie ma jakiejś szczególnej wartości rekreacyjnej; tym bardziej nie warto zarzucać, jeśli się piło - hepatotoksyczność zarówno barbituranów, jak i alko. No i fenobarbital wykazuje z alko tolerancję krzyżową.
  • 392 / 15 / 0

@taurinnn A trzeba zamawiać?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim - taurinnn
  • 1461 / 288 / 24

Najpierw musisz receptę na to dostać, a wątpię żeby ktokolwiek ci to wypisał, chyba że dla psa.
  • 2400 / 507 / 155

@stuk, jeśli chodzi Ci o dostępność w aptece, to w większych często mają od ręki, w innych często trzeba zamawiać, ale raczej dostaniesz. Natomiast recepty na luminal wypisują obecnie rzadko, raczej odchodzi się od jego stosowania u ludzi, chyba że jako lek przeciwpadaczkowy. Osobiście dostawałam Milocardin (fenobarbital + bromizowal) na receptę, na uspokojenie, ale obecnie jest już niestety wycofany z obrotu i zostaje jedynie przeciwdrgawkowy Luminalum Unia.
  • 1712 / 407 / 0

jeśli chodzi o leki zawierające fenobarbital, to oprócz luminalu jest jeszcze w obrocie Bellergot, z którego sam korzystałem i opisywałem tu działanie tego barbituranu. co do dostępności, to mieli to od razu do wydania. oczywiście na receptę to jest. jak dla mnie słabe i szkoda czasu na kołowanie takiego czegoś, tutaj opisywałem dokładnie dlaczego i nie będę powtarzał.
  • 392 / 15 / 0

26 stycznia 2020taurinnn pisze:
@stuk, jeśli chodzi Ci o dostępność w aptece, to w większych często mają od ręki, w innych często trzeba zamawiać, ale raczej dostaniesz. Natomiast recepty na luminal wypisują obecnie rzadko, raczej odchodzi się od jego stosowania u ludzi, chyba że jako lek przeciwpadaczkowy. Osobiście dostawałam Milocardin (fenobarbital + bromizowal) na receptę, na uspokojenie, ale obecnie jest już niestety wycofany z obrotu i zostaje jedynie przeciwdrgawkowy Luminalum Unia.
Mam dobrego weterynarza ziomka to przepisze lek dla mojego funfcia nawet po kilka paczek.Nawet chciałem ostatnio metadon dla pieska to mówił dobra jest opcja ogólnie.Tylko hajs muszę skołować, a wszystko teraz wydałem na z-drugi i baclofen.Dajcie mi przykładową cenne preparatu, bo chcę kupować z odliczoną gotówkę.Biorę to tylko dla tego, że mi robią testy na benzo.
  • 4279 / 638 / 22

Ja zapłaciłem 100pln za słoiczek luminalu (10 x 100mg).
Na czarnym.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata