Fenobarbital - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 107 / 12 / 0

Tym razem dostałam od weta fenobarbital. Mała, biała tabletka bez żadnych napisów, o średnicy ok. 5 mm. Czy to jest luminal, czy coś innego? Bo kurczę nie wiem, jaka dawka tam jest. Dla psa ważącego 8 kg było zalecenie, żeby dać ćwierć tabletki i będzie działać bardzo silnie i długo. Wobec tego dla rekreacji dla osoby ważącej 50 kg trzeba by było chyba wziąć całą? Oczywiście przed zażyciem rekreacyjnym odkroję jeszcze kawaląteczek tabletki i zrobię test alergiczny, bo barbi to będzie całkiem nowa grupa substancji w moim CV.

Walenie po kablach oczywiście nie wchodzi w grę, co?
  • 3992 / 460 / 11

Tak, tabletka gruba, bez podziałki.
Nie wiem, czy po batach, nie ma w ampułkach >?
Ja jem 200mg i śpię całą noc.
Ale to Ja.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Uprawiali konopie indyjskie pod pozorem prowadzenia działalności

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 38-letniego Marcina M. oraz o 6 lat młodszego Jakuba P. i zlikwidowali prowadzoną przez nich profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Łącznie zagarnęli około 36 kg marihuany.
  • 107 / 12 / 0

Ok dzięki za info. 100mg to całkiem całkiem, powinno dać poczuć profil substancji - a choć wiem, że na euforię lepiej nie liczyć, to na tym mi właśnie zależy. Nie na zaśnięciu. Zabezpieczę się w ten sposób, że wezmę ten luminal w dzień, po przespanej nocy i już prawie na skręcie (jestem w ciągu majki 600mg/d), wtedy ryzyko, że zasnę, będzie o wiele mniejsze. Postaram się też nie brać majki (najwyżej jakieś śmieszne ilości typu 50mg) podczas działania.

Nie wiem, czy jest fenobarbital w ampułkach, ale gdzieś widziałam informację, że podawanie zastrzyku z tym barbituranem powinno trwać przynajmniej 4 minuty. W tym aspekcie ma on podobnie, jak kodeina dożylnie. Tylko nie znam mechanizmu.
  • 29 / 9 / 0

fenobarbital nie rozpuszcza się w wodzie jedyna możliwość to rozpuszczenie w glicerynie i w takiej też formie występuje on w ampułkach do i.v Ale biodostępność p.o jest ponad 90% więc mniejsze straty połykając tabletki niż je przerabiając a w szczególności jeśli ktoś nie jest obeznany w temacie. Sprawdzone empirycznie. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę napisać na pw co z tą gliceryną. Ewentualnie można też użyć etanolu bezwodnego czda rozpuszcza się w nim fenobarbital tak ok a nie jak NaCl nie myślcie sobie. Co do takiego jakiegoś spirytusu itp to się nie wypowiem bo mam taki etanol i bardzo go lubię. A niby sole sodowe są bardzo dobrze rozpuszczalne w wodzie ;D (Jakby ktoś nie załapał żarciku to fenobarbital sodu czyli sól sodowa fenobarbitalu). W ogóle kto się tym k interesuje to jest lek i w tym celu się go stosuje A dla weteranów wychodzimy od kwasu jabłkowego trochę sodu trochę tego i tamtego i nawet z antonówki mamy fenobarbital I love it
  • 19 / 1 / 0

Witam
Mam w domu przeterminowane ze 4 paczki bellegrotu i czy opłaca się to brać ? Czy raczej era barbituranów się już skoczyła :cojest:
  • 479 / 51 / 0

Skonczyla to sie na pewno. Jak bardzo przeterminowany ten lek, jesli np. powyzej roku max 2 lat - ja bym odpuscil. Potencjal rekreacyjny barbituranow solo jest zerowy lamane na niski - benzo wyprzedzaja je na przedbiegach. Sa jednak o wiele grozniejsze.
  • 236 / 30 / 0

Słabe to jest. Spodziewałem się mocniejszej wersji benzo i zajebałem ciotce 2 tabletki, bo jej pies ma padaczkę i ma tego w chuj. Niestety, o ile w pierwszy wieczór poczułem benzopodobną relaksację, o tyle w 2 dzień niemal nic nie było czuć. Widocznie faktycznie, jedynyą sensowną składową działania fenobarbitalu jest działanie przeciwdrgawkowe.
  • 2 / / 0

Hej, jest jakaś opcja, żeby dorwać fenobarbital, czy wyszedł już z mody i zostaje tylko darknet? ;)
  • 3992 / 460 / 11

Jest w aptekach.
Ale mało który lekarz to przepisuje.
  • 236 / 30 / 0

Szczerze to po kiego grzyba? Jako środek rekreacyjny to slabizna. Jeden z najgorszych agonistow GABA-A. To już lepiej działał na mnie Klorazepan, ktory dali mi w psychiatryku na spanie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata