Czy przyznajesz sie publicznie, że jesteś narkomanem?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / 1 / 0

@london5

Niedługo się zacznie, mówią, podatki, wydatki, rachunki, groźby eksmisji, raty, kredyt, uzależnienia. Niedługo się zacznie, powtarzają, trzeszczące kości, bolące kręgosłupy, niechciane ciąże i seks raz na miesiąc. Niedługo się zacznie. (Śmiech).
  • 1558 / 551 / 0

Śmiej się póki masz z czego... Później już tylko krew, pot i łzy.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Sélection du Père Directeur czyli Ojciec Dyrektor poleca

Wasz Ojciec Dyrektor kocha słowo, kocha polszczyznę i jeśli tylko zdarzy mu się napotkać takie sprawozdanie, które nie dość, że ciekawe, to jeszcze napisane pięknie, niczym poemat prozą, to wierzcie mi, że zapamiętuje taki tekst na całe życie!
  • 7 / / 0

Każdego własna sprawa i każdy na własny nos powinien wiedzieć z kim o czym moża a o czym nie - to ćpuński instynkt samozachowawczy - część z nas żyje w sporym odstrzale od tego co nazywane jest normą i trzeba nauczyć się slalomować tak by brać na to poprawkę dla własnego dobra, spokoju i zdrowia.
  • 6819 / 627 / 0

Przyznalem sie dla psychiatry, najblizszej rodziny i otrzymalem w ten sposob pomoc w wyjsciu z nalogu.

lol

• 2397 / 185 / 0

Ujebany a od czego jesteś uzależniony? Chodzi o thiocodin czy coś innego?

Moim zdaniem lepiej się nie przyznawać. Poza gabinetem psychiatry i Nowym Dworkiem ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / 9 / 0

Do leczenia psychiatrycznego owszem, że ze mnie ćpun to nie.
  • 270 / 6 / 0

Jeżeli z kimś zaczynam się zadawać "prywatnie", czyli poza pracą/studiami, to dość szybko to wychodzi na jaw.
  • 463 / 51 / 0

Wszyscy wiedzą o mnie, po latach nadużywania to po prostu wychodzi. W pracy czasem widzą, ale nic nie wiedzą ani im nic nie powiem, ponieważ z ludźmi z roboty nie wdaję się w żadne prywatne dyskusje.
  • 138 / 27 / 0

Nie mogę bo bym splajtował w chuj, kto daje zlecenia wjebanemu w fetę dekarzowi? %-D
  • 338 / 50 / 0

Jasne. Walę w robocie przy ludziach sajko, koks, jakieś nootropy, Phenibut, bromantan, zioło, alko. Co popadnie co w rączki wpadnie. Dodam, że jestem jedna z najbardziej lubianych osób w firmie %-D
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata