Odtruwanie się od opiatów

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5167 / 488 / 0

^
Na skręcie to jedna z nielicznych rzeczy, które sprawiają jaką taką przyjemność.
  • 6 / / 0

Jak znajdujecie w sobie siłę, żeby być czystym od opioidów przez pare miesiecy, a nawet lat?

Ja jestem wpierdolony, nie staram się już sobie nawet wytłumaczyć, że jest inaczej, ćpam z 5 lat albo dłużej, gdzie ostatni rok czy nawet dwa to taka jazda gdzie tylko kilkanaście razy zdarzyła mi się przerwa w stylu tydzień maks, najczęściej 2-3 dni.

Mam tego totalnie dosyć, w tym momencie jestem czysty 8my dzień jak nie biorę żadnych opio,benzo, pregabaliny itp, totalnie nic. Teraz czuje się całkiem dobrze, wracam do treningów, ciesze się że jestem wolny, nie musze w tym momencie niczego brać, żeby czuć się "normalnie" i podoba mi się ten stan.

Z drugiej strony mam chwilowe napady ciśnienia i tak jak wiem, że teraz jestem w stanie się bronić to za jakiś miesiąc (pewnie maks) na bank znajdę powód żeby zrobić siebie samego w chuja za przeproszeniem. Wiadomo, samo wyjście z ciągu i nawet jednokrotne przygrzanie po założmy 2 tygodniach to jakis sukces, natomiast każdy dobrze wie, że jak już się kiedyś wpierdoliło to branie na sportowo nie ma racji bytu, a przynajmniej nie w taki sposób żeby przynosiło więcej korzyści niż szkód.

Jestem stosunkowo młody, niedługo kończę studia inżynierskie na politechnice, jestem z dziewczyną 3 lata, która o niczym nawet nie wie. Gdybym miał te 40-50 lat to moze i bym się pogodził ze swoim nałogiem, ale jeżeli mam tylko troche ponad 20 lat i całe życie przed sobą to po prostu myśl o tym jak to wszystko się skończy wywołuje u mnie momentami ciarki.

Zapisać się na terapię? Pójść do psychiatry? Czy ktoś kto przez to przechodził mogłby mi powiedzieć jak to wygląda? Czy na terapie trzeba chodzic prywatnie itp itd.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Meksyk kończy wojnę z narkobiznesem

Prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador ogłosił w środę, że jego kraj zakończył wojnę z narkobiznesem, a dla armii nie będzie już dłużej priorytetem zatrzymywanie szefów karteli narkotykowych - informuje AFP.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata