Salvia Divinorum - Pierwszy raz

Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) - dyskusja o ekstrakcji, paleniu i uprawie
Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki, Dysocjanty

• 1595 / 403 / 0

Ja paliłem sam i pierwszy raz badtrip ale drugi i trzeci jak walnąłem setkę vódy na podkład były fenomenalne, wchodzenie do telewizora (jak w filmie "Ring" tylko odwrotnie) oraz pokój zamieniony w gale rozdania oscarów, setki ludzi i wywołują mnie na scene i biją brawo wszyscy, aż się zawstydziłem. %-D
  • 925 / 57 / 0

A ten pierwszy nad trip jak wyglądał? Ja to może bym sobie podkład z klefa raczej zrobił.

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Białoruscy celnicy podnosili całą chłodnię z ramy, by wyciągnąć ładunek narkotyków

Białoruska służba celna opublikowała nagranie z wyciągania narkotyków z naczepy. I jak widać powyżej, okazało się to bardzo skomplikowaną operacją.
Wróć do „Salvia divinorum”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata