Co mogę zażywać rekreacyjnie na lekach SSRI?

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 2190 Strona 217 z 219
Rejestracja: 2019
  • 103 / 6 / 0

10 lipca 2020Empe1987 pisze:
Z waszego doświadczenia po jakim czasie wraca terapeutyczne działanie SSRI (fluo) po piciu alko? Jakieś 3-4 piwka dziennie przez 2-3 tygodnie?
Z zdrowego punktu widzenia, odstaw fluo. Pójdź sobie w ciąg, naciesz się, zaatakuj trochę wątrobę i zmęcz psychikę. A po tych 2-3 tygodniach, przestań pić i zacznij się leczyć .
Ba! Albo jeszcze lepiej, pierdol to picie. Ale zgaduje, że pytasz po fakcie :niewiem:
Ja przy Paroksetonie po wypiciu 2-3 piwek i jakiejś seteczki (jednorazowo). Odczuwałem powrót efektów, dwa dni później. Ale taka zabawa to idiotyzm i mijanie się z celem.
Pamiętaj też, każdy lek i organizm jest inny. Kto wie jak to będzie u ciebie. Po 2-3 tygodniach picia to nie wiem, czy nie będziesz musiał czekać tyle ile na początku.
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Rok nie piłem tylko mj mikro dawki. Teraz Ciepło się zrobiło i delikatnie piwkowalem. Nigdy do jakiegoś zgona, ale tylko na poprawę humoru do mj. Jednak poczułem różnice przy piciu :-/.

Po tygodniu robi się normalnie. Zostaje samo mj

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

"Czarny dym przysłonił niebo". Narkotyki warte ponad dwa miliardy dolarów stanęły w płomieniach

Z okazji przypadającego w piątek Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii, ustanowionego przez ONZ, Tajlandia i Birma podpaliły łącznie 25 ton narkotyków o szacowanej wartości ponad dwóch miliardów dolarów.
Rejestracja: 2020
  • 45 / 3 / 0

08 lipca 2020KarmiKlasik pisze:
Zszedłem z 40 mg na 20 paroksetyny. Mam 500 kody i zastanawiam się, czy mnie to coś wygrzeje?
Edit. Dobra znalazłem już post który dużo mi wyjaśnił. Szkoda, że na forum nie m opcji wykasowania posta. Albo ja tego znaleźć nie umiem %-D
W takim razie, może ktoś się orientuje ile czasu po odstawieniu paro. Dalej jest blokowany ten enzym?
Niektórych na paro koda grzeje normalnie, a niektórych wcale. A jeśli chcesz sie oczyścić z paro to z 2 tygodnie przynajmniej musisz odczekać
Rejestracja: 2019
  • 103 / 6 / 0

@Empe1987
Zazdroszczę ci możliwości palenia na ssri. U mnie to powoduje niesaowite bad tripy :/
Ale ogólnie nawet przed rozpoczęciem kuracji, maria bardzo lubiła mnie nakręcać niegatywnie. Odpuszczam sobie mj, bo bez benzo nie daje rady.
Licze, że po kuracji wszystko wróci do tych dobrych czasów. Choć w to wątpie, nie jeden post czytałem w którym twierdzą, że po kuracji wszysyko wraca tak jak było. One nie leczą tylko zaleczają. Niczym tabletki przeciebólowe. Czy tak jest, dam znać po kuracji :)

@Sypany
Zrobiłem dwa dni przerwy jednak nastrój się strasznie pogarszał. Więc dłużej nie czekałem i zarzuciłem 3 syropki . Zrelaksowało mnie to odrobine, ale bez szału. Odpuszczam sobie już te zabawy, od jutra wracam na starą dawkę 40mg.

Ogólnie to jest ciężkie, bo z jednej strony chcę się wyleczyć z fobi, stać się bardziej pro społeczny. Pomyśleć o przyszłości, może nawet założyć rodzinę. Jednak mam ten ćpunksi gen który się zawsze odezwie. I potrzebuje zmienić swój stan. Ile ja bym dał, żeby znormalnieć.
Rejestracja: 2020
  • 45 / 3 / 0

@KarmiKlasik widze że masz podobne zaburzenia co ja. Ogólnie co do palenia trawy to polecam kropelke olejku cbd przed paleniem. Lecz z drugiej strony nie zachęcam na ssri bo z tego co czytałem niektórym wyłącza efekty kuracji. Ja raz zapaliłem na esci z wspomnianym olejkiem właśnie i było okej.
Rejestracja: 2019
  • 103 / 6 / 0

Potrzebna rada jakiegoś obeznanego, weterana głupot! Biorę 20 mg paro z tydzientemu to było 40. Braliście DXM? Można, nie można? Warto czy może nie?
Rejestracja: 2020
  • 45 / 3 / 0

@KarmiKlasik Ssri+DXM to bardzo duże ryzyko zespołu serotoninowego. Nie próbuj
Rejestracja: 2019
  • 103 / 6 / 0

Ale ja czasami jestem oderwany ^^
Napisałem tamten post, o DXM jakbym tu 1 raz wbił xD
Zarzuciłem mimo wszystko- 1 plateu.
Rejestracja: 2015
  • 26 / / 0

Z własnych wieloletnich doświadczeń mogę powiedzieć tak
Ja brałem Paroxetyne, Setraline i Wenafleksyne - tą ostatnią biorę wciąż w dawce 225 mg / day

Na bank możesz łączyć z alkoholem (oczywiście nie namawiam do alkoholizowania się)
łączyłem z amfetaminą - żadnych problemów, z kokainą - żadnych problemów, z marichuaną - żadnych problemów. z pregabaliną, baclofenem, benzo (w większej ilości), zolpidemem - żadnych problemów

Chyba tylko warto być ostrożny z extasy (MDMA) i pokrewnymi - w moim przypadku o dziwo dosyć mocno wchodziło
Rejestracja: 2019
  • 103 / 6 / 0

A po czasie półtrwania 24 godzinach, dalej jest ryzyko ZS? Tu już bardziej mi chodzi o :kreska:
Posty: 2190 Strona 217 z 219
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: niklodypq, wolakseak i 7 gości