Co mogę zażywać rekreacyjnie na lekach SSRI?

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 2190 Strona 207 z 219

m4c

Rejestracja: 2011
  • 21 / 1 / 0

kodeina + fluoksetyna. Wiem że będzie słabiej działać i że jest to bezpieczne połączenie ale czy dużo stracę z efektów terapeutycznych fluo?
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 937 / 2

31 października 2019Kev pisze:
Hej wszystkim,

Piszę, bo chciałbym się dowiedzieć jakie substancje rekreacyjne mógłbym brać aby niczego sobie nie zrobić ani nie spowodować spadku skuteczności leku, który to biorę od ok. 1,5 roku (Citabax).

Wiem że odpada MDMA, koks i tramal odpadają.

Dodam, że często popalam, czasem wrzucę kwas czy wszamię grzyby.

Dzięki!

przeniesiono
Z tego co mi wiadomo, to są setki substancji. Oczekujesz, że ktoś Ci wypisze wszystkie jakie możesz brać na SSRI? Poczytaj ten wątek. Większością rekreacyjnych możesz sobie zepsuć terapie. Twój wybór.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Zanieczyszczenia w konopiach indyjskich

Marihuana musi być pozbawiona pozostałości i zanieczyszczeń, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, zarówno w krótkim, jak i długim okresie. W trakcie procesu produkcji, od uprawy po pakowanie, rośliny mogą być narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia chemiczne i mikrobiologiczne, których należy unikać.
Rejestracja: 2019
  • 15 / / 0

Dzięki, póki co to jestem cholernie senna ale do wytrzymania. Jeszcze mam pytanie czy lecząc się esci i pregabaliną(150mg) i trazodonem na sen 100-150mg mogę palić mj i pić? Wczoraj dużo w sumie wypiłam i spalilam i generalnie czuje zjazd emocjonalny, zastanawiam się czy to nie przez to
Rejestracja: 2016
  • 2777 / 741 / 0

No chyba raczej nie, prawda? :korposzczur:
Czasem przechodzi picie i palenie, na moje picie bardziej niszczy terapię. Pierwsze alkoholizowania pewnie zniszczą terapię, ale szybko dojdziesz do siebie i dalej będziesz mogła tankować małe ilości od czasu do czasu, to zależy od organizmu. Palenie tymczasowo podnosi nastrój, ale potem zostawia zamułę. Pierwsze palenia antydepresyjnie mogą pomóc, potem niekoniecznie.
Może się okazać, że w ogóle nie będziesz mogła używać żadnych dragów bo będą Ci za każdym razem niszczyły terapię. Cokolwiek brane nałogowo zniszczy i terapię i samą Ciebie.
Rejestracja: 2019
  • 476 / 117 / 0

czy zazywanie rekreacyjnych dawek baklofenu (75-150 mg.) bedzie zaburzalo kuracje lekiem antydepresyjnym konkretnie sertralina 100 mg
Rejestracja: 2010
  • 509 / 85 / 0

sertralina najbardziej nadaje się z SSRI do miksów, więc nie powinno wpływać na kuracje lecz nie jestem pewien. Niech ktoś kompetentny napisze.
Rejestracja: 2016
  • 2777 / 741 / 0

09 listopada 2019igla83 pisze:
czy zazywanie rekreacyjnych dawek baklofenu (75-150 mg.) bedzie zaburzalo kuracje lekiem antydepresyjnym konkretnie sertralina 100 mg
Pytanie: po co tak walić baklofen, balkonofen hehe, jeszcze w takich dawkach? By uzależnić sie fizycznie, potelepać a ostatecznie przeżyć delirium tremens? Jest tyle fajniejszych rzeczy na tej ziemi.
Odp. na pytanie: będzie trochę zaburzało, minimalne ryzyko ZS, bo baklofen też powoduje wyrzut katecholamin.
Rejestracja: 2016
  • 959 / 82 / 0

Chyba tylko bzd i jakies ziolko raz na jakiś czas
alko odpada!! Stimy nie wspomnę
Rejestracja: 2019
  • 61 / 7 / 5

Mieszanie SSRI da coś?
Dokładniej chodzi o Valexin ER (wenlafaksynę) + Aciprex (escitalopram)

Podajemy nazwy substancji zawartych w lekach - taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 52 / 5 / 0

Ja biorę 150 mg wenli plus 5 mg esci. Lęki i depresja zniknęły. Podobno to dobry mix.
Posty: 2190 Strona 207 z 219
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość