Co mogę zażywać rekreacyjnie na lekach SSRI?

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

m4c

• 21 / 1 / 0

kodeina + fluoksetyna. Wiem że będzie słabiej działać i że jest to bezpieczne połączenie ale czy dużo stracę z efektów terapeutycznych fluo?
  • 4062 / 731 / 2

31 października 2019Kev pisze:
Hej wszystkim,

Piszę, bo chciałbym się dowiedzieć jakie substancje rekreacyjne mógłbym brać aby niczego sobie nie zrobić ani nie spowodować spadku skuteczności leku, który to biorę od ok. 1,5 roku (Citabax).

Wiem że odpada MDMA, koks i tramal odpadają.

Dodam, że często popalam, czasem wrzucę kwas czy wszamię grzyby.

Dzięki!

przeniesiono
Z tego co mi wiadomo, to są setki substancji. Oczekujesz, że ktoś Ci wypisze wszystkie jakie możesz brać na SSRI? Poczytaj ten wątek. Większością rekreacyjnych możesz sobie zepsuć terapie. Twój wybór.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Steward skazany za przemyt narkotyków

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.
  • 14 / / 0

Dzięki, póki co to jestem cholernie senna ale do wytrzymania. Jeszcze mam pytanie czy lecząc się esci i pregabaliną(150mg) i trazodonem na sen 100-150mg mogę palić mj i pić? Wczoraj dużo w sumie wypiłam i spalilam i generalnie czuje zjazd emocjonalny, zastanawiam się czy to nie przez to
  • 2831 / 652 / 0

No chyba raczej nie, prawda? :korposzczur:
Czasem przechodzi picie i palenie, na moje picie bardziej niszczy terapię. Pierwsze alkoholizowania pewnie zniszczą terapię, ale szybko dojdziesz do siebie i dalej będziesz mogła tankować małe ilości od czasu do czasu, to zależy od organizmu. Palenie tymczasowo podnosi nastrój, ale potem zostawia zamułę. Pierwsze palenia antydepresyjnie mogą pomóc, potem niekoniecznie.
Może się okazać, że w ogóle nie będziesz mogła używać żadnych dragów bo będą Ci za każdym razem niszczyły terapię. Cokolwiek brane nałogowo zniszczy i terapię i samą Ciebie.
  • 16 / 2 / 0

czy zazywanie rekreacyjnych dawek baklofenu (75-150 mg.) bedzie zaburzalo kuracje lekiem antydepresyjnym konkretnie sertralina 100 mg
  • 436 / 58 / 0

sertralina najbardziej nadaje się z SSRI do miksów, więc nie powinno wpływać na kuracje lecz nie jestem pewien. Niech ktoś kompetentny napisze.
  • 2831 / 652 / 0

09 listopada 2019igla83 pisze:
czy zazywanie rekreacyjnych dawek baklofenu (75-150 mg.) bedzie zaburzalo kuracje lekiem antydepresyjnym konkretnie sertralina 100 mg
Pytanie: po co tak walić baklofen, balkonofen hehe, jeszcze w takich dawkach? By uzależnić sie fizycznie, potelepać a ostatecznie przeżyć delirium tremens? Jest tyle fajniejszych rzeczy na tej ziemi.
Odp. na pytanie: będzie trochę zaburzało, minimalne ryzyko ZS, bo baklofen też powoduje wyrzut katecholamin.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata