Kodeina - Czy i jak ci smakuje?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Czy kodeina Ci smakuje?

34%
Tak! Jest cudowna!
179
40%
Nie, ale ujdzie w porównaniu do...
208
25%
Nie! Totalny syf!
132

Liczba głosów: 519

• 1370 / 175 / 0

Oi, wiem, wiem o co cho, @Jamedris. %-D

Zawsze na ten odruch wymiotny, powodowany tabsami Tjoko kuliłam się, żeby w razie "W" rzygom było bliżej do gleby. %-D Ale, o dziwo!, nigdy koniec końców się nie porzygałam po tym szajsie. :D
  • 1893 / 332 / 154

Z czasem ten smak udało mi się polubić, zakochałam się w tej goryczce. Thio wolałam nie gryźć, nieźle orze śluzówkę - przy braniu dużych (np. 1 g) dawek 600 mg thio połykałam doustnie , a pozostałe 400 wypijałam z ekstraktu z antka. Bardzo polubiłam ten smak, na początku mieszałam z czymś słodkim, później już spokojnie wchodziło solo.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Hiszpański polityk aresztowany za uprawę 300 roślin konopi indyjskich

Hiszpański polityk z konserwatywnej Partii Ludowej (PP) zrezygnował z urzędu w czwartek po tym, jak został aresztowany za prowadzenie uprawy marihuany indoor i kradzież energii elektrycznej.
  • 46 / 3 / 0

Ja nic nie rozgryzam, gorzki posmak thio momentalnie wywołuje u mnie odruch wymiotny. Składam tableteczki po cztery w taki słupek, wkładam głęboko na język tam gdzie mniej czuć smak i popijam letnią herbatą albo piwem, herbaty nie słodzę a piwo też ma gorzkawy smak więc całość się dobrze komponuje. Najgorzej, jak się jakaś pigułka przyklei i nie połknę za pierwszym razem.. Jak robiłam ekstrakcję z antka to pamiętam, że gorycz tego płynu była dla mnie prawie nie do przejścia. Wolę thio.
  • 209 / 40 / 0

Tak jak majkę, oxy, przeróżne benzosy i inne smakołyki mi zupełnie nie przeszkadzały w smaku (nawet w pewnym momencie zaczęły w dziwny sposób smakować), to smak thiocodinu zawsze mnie dobijał, góra dwa, trzy tabsy i popić szybko. Pewnie kwestia kochanego sulfosyfu, bo smak ekstraktu z antka był zupełnie okej.
@ up - uważaj z piwem do kody, większość osób które sobie zrobiły krzywdę kodą, mieszało ją z alkoholem właśnie
  • 46 / 3 / 0

@picabia z tym piwem to wiem, ale raz że nigdy nie piję więcej niż jedno, dwa że dawki kody przyjmuję małe, tak ok. 200 mg bo też i zarzucam bardzo rzadko i tylko rekreacyjnie, dosłownie kilka razy do roku. Nie jestem wkopana w żadne dragi i dlatego w sumie nie boję się o to, że zrobię sobie krzywdę.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata