Kodeina - Czy i jak ci smakuje?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 518 Strona 52 z 52

Czy kodeina Ci smakuje?

34%
Tak! Jest cudowna!
180
40%
Nie, ale ujdzie w porównaniu do...
213
25%
Nie! Totalny syf!
134

Liczba głosów: 527

Rejestracja: 2015
  • 1508 / 219 / 0

Oi, wiem, wiem o co cho, @Jamedris. %-D

Zawsze na ten odruch wymiotny, powodowany tabsami Tjoko kuliłam się, żeby w razie "W" rzygom było bliżej do gleby. %-D Ale, o dziwo!, nigdy koniec końców się nie porzygałam po tym szajsie. :D
Rejestracja: 2018
  • 2433 / 534 / 155

Z czasem ten smak udało mi się polubić, zakochałam się w tej goryczce. Thio wolałam nie gryźć, nieźle orze śluzówkę - przy braniu dużych (np. 1 g) dawek 600 mg thio połykałam doustnie , a pozostałe 400 wypijałam z ekstraktu z antka. Bardzo polubiłam ten smak, na początku mieszałam z czymś słodkim, później już spokojnie wchodziło solo.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Narkotyki w magazynie przy ul. Sycowskiej. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu 27 kwietnia skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wewnątrzwspólnotowym nabywaniem z Hiszpanii do Polski znacznej ilości marihuany.
Rejestracja: 2010
  • 65 / 7 / 0

Ja nic nie rozgryzam, gorzki posmak thio momentalnie wywołuje u mnie odruch wymiotny. Składam tableteczki po cztery w taki słupek, wkładam głęboko na język tam gdzie mniej czuć smak i popijam letnią herbatą albo piwem, herbaty nie słodzę a piwo też ma gorzkawy smak więc całość się dobrze komponuje. Najgorzej, jak się jakaś pigułka przyklei i nie połknę za pierwszym razem.. Jak robiłam ekstrakcję z antka to pamiętam, że gorycz tego płynu była dla mnie prawie nie do przejścia. Wolę thio.
Rejestracja: 2016
  • 214 / 47 / 0

Tak jak majkę, oxy, przeróżne benzosy i inne smakołyki mi zupełnie nie przeszkadzały w smaku (nawet w pewnym momencie zaczęły w dziwny sposób smakować), to smak thiocodinu zawsze mnie dobijał, góra dwa, trzy tabsy i popić szybko. Pewnie kwestia kochanego sulfosyfu, bo smak ekstraktu z antka był zupełnie okej.
@ up - uważaj z piwem do kody, większość osób które sobie zrobiły krzywdę kodą, mieszało ją z alkoholem właśnie
Rejestracja: 2010
  • 65 / 7 / 0

@picabia z tym piwem to wiem, ale raz że nigdy nie piję więcej niż jedno, dwa że dawki kody przyjmuję małe, tak ok. 200 mg bo też i zarzucam bardzo rzadko i tylko rekreacyjnie, dosłownie kilka razy do roku. Nie jestem wkopana w żadne dragi i dlatego w sumie nie boję się o to, że zrobię sobie krzywdę.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 219 / 0

Żarłam to dzisiaj. Na kilka razy po 10 tabsów w jednej porcji. O dziwo, nie było tak tragicznie, ani razu nie ruszyło mnie na rzygi. Może kwestia już zaawansowanego skręta + przeziębienia, przez to trudno stwierdzić, który objaw jest skrętowy, który przeziębieniowy, a który "mieszany".
Rejestracja: 2012
  • 608 / 103 / 1

Z preparatu Antidol nie przeszkadza mi jakoś specjalnie, na początku mi nie pasowało, ale jest tego tak mało, że nawet nie ma co narzekać w porównaniu z Thiocodin, gdzie trzeba wpierdzielać masę tabletek.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

No taki dość gorzki smak Ale idzie się do niego przyzwyczaić i nie jest jakoś mega paskudny.
Posty: 518 Strona 52 z 52
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1203 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość