Jakie palicie papierosy?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 79 / 6 / 0

Mam okresy w, których dużo palę, ostatnio już ten okres długo trwa. Palę vicki teraz rothmans, niebieskie, lm, ld, rzadziej pall male (swoją drogą fajnie mają filtry). Ostatnio zdarzyło mi się kupić też winstony i nie były złe. Palę tylko niebieskie, kiedyś czerwone mogłem, ale obecnie źle się po nich czuje albo sobie wkręcam.
  • 159 / 22 / 0

Nie Pale juz 4 lata, ale bardzo mi od pewnego czasu jak paliłem posmakowały Westy ice.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Polski system do wykrywania dopalaczy pozna po włosie, kto jest „czysty”

Ślady 500 substancji psychoaktywnych, w tym 300 dopalaczy, będzie mógł rozpoznawać w próbkach biologicznych system zaprojektowany przez Polaków. Do analizy wystarczy przesłać próbkę krwi, moczu albo włosów.
  • 77 / 3 / 0

Marlboro Light. Rzucę po rocznej abstynencji (daj Boże taką)- jak będę się przygotowywać do ciąży.
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 15 / 0

Jak już to marlboro mentolowe grube.
Rzadziej goldy.
  • 5 / / 0

W październiku minęły 2 lata od ostatniej fajki. Ale zawsze najbardziej dominowały LM niebieskie, Marlboro czerwone, goldy (do pewnego czasu, w pewnym momencie się zmieniły i już mi nigdy nie podpasowały) no i LM Forwardy gdy lubiłem od czasu do czasu zapalić mentola.
Pamiętam też , że przez pewien czas można było kupić czerwone Marlboro, ale w takiej wysuwanej paczce i zmienioną nazwą. Były świetne, chyba fajki które najlepiej wspominam, szkoda, że całkiem szybko zniknęły :(
  • 797 / 98 / 0

Ja najgorsze fajki jakie pamiętam to NEXTY niebieskie, jak spaliłem kilka to aż żal mi się zrobiło prezesa firmy i jego rodziny że sprzedaje takie gówno. Polskie MOCNE to przy tym rarytas.
  • 77 / 13 / 0

Zazwyczaj LM niebieskie(grube), czasem malrboro gold(grube lub linki). Do tego jak ziomeczek mi przywiezie z Ukrainy Lm z klikiem o smaku jabłka i pomarańczy to wtedy takie :patrzy:
  • 17 / 2 / 0

Elektroniczny a smaki zazwyczaj owocowe :D
  • 27 / 4 / 0

27 grudnia 2018Zachi pisze:
W październiku minęły 2 lata od ostatniej fajki. Ale zawsze najbardziej dominowały LM niebieskie, Marlboro czerwone, goldy (do pewnego czasu, w pewnym momencie się zmieniły i już mi nigdy nie podpasowały) no i LM Forwardy gdy lubiłem od czasu do czasu zapalić mentola.
Pamiętam też , że przez pewien czas można było kupić czerwone Marlboro, ale w takiej wysuwanej paczce i zmienioną nazwą. Były świetne, chyba fajki które najlepiej wspominam, szkoda, że całkiem szybko zniknęły :(
Marlboro flavour plus!!! Aż mi się łezka w oku zakręciła! Słabsze niż lighty, mocniejsze niż superlighty, jedna trzecia filtra wypełniona tytoniem... Pycha :D
  • 26 / 3 / 0

Ja rzadko kupuje fajki, ale jak juz to klikane np Pall Mall bo maja podwojne, i tak paczka mi zawsze starcza na prawie dwa tygodnie wiec nie jest tragicznie.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata